ПАРИЖ - 15

  • 46 527
  • 754
  •   1
Отговори
# 150
  • Русе
  • Мнения: 2 153
Ползвам мобилни данни от плана си за ЕС, питайте в оператора, ако не знаете колко имате. Теленор например имат мобилно приложение и може да си следите колко имате и колко сте изразходвали. С роуминга е същата работа. Ако не теглите някакви карти, филми и др., а се ползва за месинджър, поща или соц мрежи, та дори и гугълмапс, като навигация, не ми се е случвало да превишавам лимита. В повечето хотели и airbnb има wifi. Гугъл мапс работи и оф лайн, ако се притеснявате.

# 151
  • Мнения: 10 251
Ние от Щатите ще пътуваме, ще имаме 3 телефона в нас всеки със своя си план. Дано нямаме проблеми.

# 152
  • Sofia
  • Мнения: 4 680
Ние от Щатите ще пътуваме, ще имаме 3 телефона в нас всеки със своя си план. Дано нямаме проблеми.

Ако номерата на телефоните ви са американски, ще бъде скъпо.

# 153
  • Мнения: 84
Здравейте,

Предстои ми пътуване до Париж тези дни и имам въпрос, дали има директен трансфер от летище Бове до Gare Du Nord?
Бях получила такава информация, но се оказа, че в интернет не намирам такъв директен трансфер.

# 154
  • Русе
  • Мнения: 2 153
Няма трансфер, има влак от гара буве, до която се стига с градски автобус 6. Нямам информация как се движат тези влакове ТЕР по време на стачката.

# 155
  • Мнения: 267
Има група на бг в Париж във Фб, там предлагат трансфер от Бове направо до адрес, аз пътувах с Ивайло и съм доволна.

# 156
  • Мнения: 84
Благодаря за бързите отговори и съдействието. Намерих друг вариант, смених хотела с такъв на пешеходно разстояние до Porte Maillot, откъдето има директен трансфер от и до летището. Излезна по- изгодно и ще е доста по удобно за трансфера, предвид това, че пристигаме късно вечерта.

# 157
  • Русе
  • Мнения: 2 153
Има група на бг в Париж във Фб, там предлагат трансфер от Бове направо до адрес, аз пътувах с Ивайло и съм доволна.
това е добър вариант за сегашната обстановка и ако имате багаж. Иначе, лично за мен е доста скъпо. Ако имате понятие от френски blablacar  е най-добрия и евтин вариант (споделено пътуване). На сайта им може да си изберете, съответен човек с подходящо място за пристигане и на подходяща цена (обикновено между 6 и 10евро)

# 158
  • Мнения: 84
Има група на бг в Париж във Фб, там предлагат трансфер от Бове направо до адрес, аз пътувах с Ивайло и съм доволна.
това е добър вариант за сегашната обстановка и ако имате багаж. Иначе, лично за мен е доста скъпо. Ако имате понятие от френски blablacar  е най-добрия и евтин вариант (споделено пътуване). На сайта им може да си изберете, съответен човек с подходящо място за пристигане и на подходяща цена (обикновено между 6 и 10евро)

Засега съм се спряла на трансфер до Porte Maillot, с автобус, нямаме багаж и не сме група и ми се струва най- удачно.
Благодаря за съветите. Имам едно наум за всичко, което предлагате Simple Smile

# 159
  • Мнения: 1 280
Благодаря за бързите отговори и съдействието. Намерих друг вариант, смених хотела с такъв на пешеходно разстояние до Porte Maillot, откъдето има директен трансфер от и до летището. Излезна по- изгодно и ще е доста по удобно за трансфера, предвид това, че пристигаме късно вечерта.
Бихте ли споделили кой е хотела, който сте резервирали на пешеходно разстояние до Porte Maillot ?

# 160
  • Мнения: 10 251
Ние от Щатите ще пътуваме, ще имаме 3 телефона в нас всеки със своя си план. Дано нямаме проблеми.

Ако номерата на телефоните ви са американски, ще бъде скъпо.

Да, тъкмо за някакви устройства разучих, които могат да се рентват за по 10$ на ден интернет. Ще видя какво ще мислим от тук: https://travelwifi.com/ Дано не са някакви мошеници....

# 161
  • Sofia
  • Мнения: 4 680
Не съм търсила, но предполагам, че на място можете да купите предплатени карти с интернет. Почти навсякъде има такива.

# 162
  • Мнения: 84
Здравейте, пак се включвам.
Някой запознат ли е има ли разлика в цената на трансфера (Париж Бове) онлайн и на място на каса. Онлайн е 29 евро на човек двупосочен трансфер.

# 163
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 1 263
Здравейте, пак се включвам.
Някой запознат ли е има ли разлика в цената на трансфера (Париж Бове) онлайн и на място на каса. Онлайн е 29 евро на човек двупосочен трансфер.
Да, има. На каса е 17 евро в посока.

# 164
  • Мнения: 84
Благодаря!
Сутринта ги купих онлайн.

Можете ли да препоръчате готини пекарни, заведения, ресторанти, изпробвани места за хапване на крак или нещо готино и специфично?

Общи условия

Активация на акаунт