Цистит - традиционно и алтернативно лечение - тема 6

  • 30 942
  • 763
  •   1
Отговори
# 390
  • Варна
  • Мнения: 1 529
Привърженичките на Алое бери нектара се увеличаваме Simple Smile И аз съм Алое бери нектара вече няколко години. Писала съм и преди. Simple Smile

Зизу, дано така задържиш без оплаквания и да не се появяват!
teri_90, вярвам, че твоята упоритост ще доведе до така желания положителен резултат!
Вярвам, че всички ще се оправят един ден!

# 391
  • Мнения: 2 461
Да, Габурата. Радвам се, че го открих. Тери, взела си яки мерки, желая ти много силно успех 😘. Ако не се лъжа и в темата за бременеене съм те засичала. След като си запозната с Форевър, няколко насоки за бактериите, които аз съм си ги изписала от четене 😊 Алое Бери ясно, пробиотика, чесън и мащерка или пчелно млечице за бактериите, омега 3 - ползите са много за да се изброят. Виж добавката Форевър Калций - там има много важни витамини - калций, витамин Д, магнезий. Направи си изследвания за витамин Д и витамин В12 - много дами страдат от дефицит, а е важно за бременността. Надявам се да бях полезна.
От телефона не мога да скрия текста, защото не е точно за цистит.

# 392
  • Мнения: 1 221
Благодаря, момичета :* :* :*
Говорейки за витамин Д. Много жени имат дефицит без да знаят, а дефицит на витамин Д затруднява мнооого лечението на бактерии. Това няколко лекаря са ми го казвали.

# 393
  • Мнения: 47 972
На 10-11 ден я пуснах, ще пусна след седмица две пак
Аз имам дефицит на витамин Д. Като цяло и гастрит, хеликобактер пилори и покрай него вероятно склонност към други бактерии. Имунитета след Аб ми е доста зле, обострят ми се и алергиите. Изобщо всичко е навързани, но всеки лекува на парче.

# 394
  • Мнения: 2 461
Точно затова ги споменах, Защото всичко е навързано. Аз се изследвах сама, бе намерих лекар който да се интересува от витамините и беше 20, при граница 50. Скоро трябва пак да видя колко е, но просто вземам добавки, за да ми е спокойно.

# 395
  • Варна
  • Мнения: 1 529
Никога не съм се замисляла за този вит.Д. Оф то всичко в нашия организъм е навързано и едно нешо да не е в ред дава отржение, макар и не веднага.

# 396
  • Мнения: 54 391
Момичета, Монурал през колко дни го пиете?

# 397
  • Мнения: 277
Здравейте момичета Simple Smile, какво ви е мнението за Канефрон?

# 398
  • Мнения: 2 461
Момичета, Монурал през колко дни го пиете?
Аз го пиех през три дни.

# 399
  • Мнения: 54 391
А защо на мен ми го изписаха през 10?!

# 400
  • Мнения: 2 461
А защо на мен ми го изписаха през 10?!
Слушай лекаря си, предписаното ти е според индивидуалните потребности. Има различни схеми за прием.

# 401
  • Мнения: 54 391
Всъщност, предвид упоритата и дълготрайна инфекция, той ми каза втория да го пия на 7 ден, а третия, след 10 дни.
Но аз клинични прояви нямам, не е остра фаза.

# 402
  • Мнения: 4 033
Затова ти го е предписала през 10 защото е в поддържаща доза а не за остра...

# 403
  • Мнения: 54 391
Ясно.
Да видим дали ще загине Ешерихията.

# 404
  • Мнения: 277
Момичета, как приемате Монурал, както е описано в листовката ли, на празен стомах и пикочен мехур, защото сега гледам листовката в един сайт, и пише че лекарството не се влияело от храната? Thinking

Общи условия

Активация на акаунт