Коледна гобленарска седянка - 139

  • 25 947
  • 710
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 7 106
Страхотно чорапче, харесвам го от времето, когато щерката беше  малка, но тя си избра тогава друг модел Heart Eyes

# 211
  • Карлово
  • Мнения: 405
тихерула, това игра в гоблените ли е?
много обичах да се записвам в тези игри Simple Smile някои даже докарвах до край
Sad Sad сега нямам никакво време...
Да от игрите е. Обожавам Коледа и цялата суетня предшестваща празника.

# 212
  • Мнения: 579
Добри, въобще не съм бърза. Този специално не можа да стане за миналата Коледа, дано стане за тази. Иначе е 5 по ред. Като 3 4 се повтарят.

# 213
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 044
Simple Smile късметлии са дечицата. Simple Smile

# 214
  • Norge
  • Мнения: 2 311
Зори,  bouquet за клипчето!

По прегръдка на всички момиченца, ей така, за добро настроение през този хубав месец.  Hug Hug

За контура съм съгласна; пробваме и търсим онова, което ни се струва най-удобно за нашия начин на работа.
Аз също шия контур по различни методи.
Това, показано на снимките, не е подходящо за „златните“ конци, от типа, който ползва Дим. При тях, няма как, трябва втора игла за прикрепващите бодове. Или както е показала Зори, ако са по-къси чертички.
Ако си спомням правилно  newsm78 , май съм прикрепяла златни конци и с обикновен, максимално тънък  конец, близък по цвят.

Редакторът какво не ми хареса на думата „тънък“, че ми я подчерта? Thinking

# 215
  • Мнения: 885
Момичета, а какъв е този коучинг и може ли да се замества с контурен бод?

# 216
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 044
https://www.youtube.com/watch?v=4X4LC8FGAsM
Simple Smile
пак е контурен, но може да се гъне гладко и да се прави на дълъг участък без да 'сече" или да провисва. Simple Smile

# 217
  • Мнения: 885
https://www.youtube.com/watch?v=4X4LC8FGAsM
Simple Smile
пак е контурен, но може да се гъне гладко и да се прави на дълъг участък без да 'сече" или да провисва. Simple Smile
Благодаря! Simple Smile

# 218
  • When you are not fed love on a silver spoon, you learn to lick it off knives...
  • Мнения: 3 667
Девойки, вие се отчетохте през седмицата Blush
Да мина и аз:
Преди:

След:

Живот и здраве, надявам се другата седмица да покажа напълно готов гоблен! Stuck Out Tongue Winking Eye
И тогава ще ви питам нещо, че сега ако го повдигна, ще забравя...
Хубав ден!

# 219
  • Мнения: 1 118
А аз да кажа,  че го боря  този контур и благодарение на двата клипа за коучинга, все по-уверена ставам Wink Наистина на различни участъци едната техника е по-добре, на други друго... Ама не са ми перфектни Flushed

# 220
  • Мнения: 3 376
Цвете мое ,  голяма бързакова си ! Браво !Аз днес приключих с контура на 4/5 мечета .
Ама утре нали Никулден ,  и не може да се бродира , съответно в събота ще си го довърша и ще е готов гоблена ми живот и здраве Heart много ми харесва резултата , ама много.... изобщо не съжалявам,  че го купих ...

# 221
  • Мнения: 2 695
Цвете, много ги харесвам феите. След тази може да ушиеш и другите, а аз ще плакна очи, че нали моята Лунна фея съм я прибрала в шкафа да чака ред.

Да ви кажа аз си шия на празниците. Не приемам тези остаряли схващания, че на празника не се работи. Това няма нищо общо с религията.

# 222
  • Бургас
  • Мнения: 610
Цвете колкото повече го гледам , все повече ми харесва Blush

# 223
  • When you are not fed love on a silver spoon, you learn to lick it off knives...
  • Мнения: 3 667
Много сте мили момичета! Благодаря ви! Flowers Hibiscus
Следващата фея чака! Вече нямам търпение да я почна, направо ми гори д-то! То и затова така се спретвам бързичко....
Уви, мога да шия само докато зверчетата - 2бр. спят, че вечер съм труп, а и вече не виждам толкова добре да боцкам на тъмно...
Нещо ги заглеждам и другите феи напоследък Innocent , но не харесвам много много червени нюанси - а едната - Огнената, е многа червена... Има и още една - Морската, която ми е пък мнооого синя, и този цвят не ми е любим... Не направиха една зелена, да му се не види! Trollface За зелена - всичко давам...

Онзи ден някой от вас пусна линк към един сайт, в който ми хаванха окото две неща, в този дух, на Дайменшънс... Ама имам още време, докато ми узрее идеята за някое от тях.
Ето ги:
https://www.lovecrafts.com/en-gb/p/dimensions-twilight-silhouett … -cross-stitch-kit
И другото:
https://www.lovecrafts.com/en-gb/p/dimensions-fall-fairy-cross-stitch-kit  

Забравих - да се допълня,
И аз си шия на празници. Според мен, това е останало от някога, когато жените сами са изработвали чеиз, дрехи, платове и т.н. Тогава си е било работа. На мен, в днешно време, това ми е хоби, удоволствие, душевен мир постигам с това си занимание. За мен всичко друго, но не и работа Blush

Последна редакция: чт, 05 дек 2019, 21:49 от CvEtEmOe

# 224
  • Мнения: 2 695
Етап от мен

Последна редакция: пт, 06 дек 2019, 10:19 от NoMe ❄️

Общи условия

Активация на акаунт