Грижа за лицето за дами в прекрасната възраст 40+ № 9

  • 66 796
  • 769
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 10 256
И в духа на дискусията по-напред 😂

# 196
  • На остров
  • Мнения: 13 498
За стесняване на порите тоник, Нианицид на ТО и редовно почистване и пилинг маски като например кървавата на ТО, но има и безброй други с ензими и киселини.
Трябва да пробваш за да откриеш твоят вариант.

# 197
  • София
  • Мнения: 5 883
По въпроса за драматичните 5 кг, да, така е, при ръст 158 см. На 54 кг бях "жената", "госпожата", разбирай "лелка", сега на 49 съм пак "момичето" SunglassesStuck Out Tongue Winking Eye

# 198
  • Нидерландия
  • Мнения: 618
И в духа на дискусията по-напред 😂

Е.... Точно това имах в предвид започвайки дискусията спорт след 40+ 😂🤗

Последна редакция: ср, 20 ное 2019, 14:07 от Madelief

# 199
  • София
  • Мнения: 11 482
Пристигна ми Аирола. Започвам го от днес само на гневната, че в долната част на бузите имам от време на време някакви зачервявания. Та първо ще посетя дерматолог да видим да не е розацея и тогава евентуално ще третирам и назолабиалните.

Иначе за дневен си взех това:

от което не очаквам нищо, така да се каже, предвид колко струва.
Иначе е приятен за нанасяне, по-рядък и мек от последния Виши, който ползвах. Аромата ми харесва, макар че към тези ароматизираните си имам едно на ум. Не люти на очите.
Яд ме е, че предната камера на телефона нещо не работи както трябва, а исках да направя снимки преди и след.
Някакви замазани са снимките, замъглени и почти нищо не личи. Филтри уж няма никакви включени, довечера ще пробвам последно да я наглася и това е.

# 200
  • София
  • Мнения: 4 878
Аз не я разбирам "логиката" на хубавата фигура и грозното лице. Същата глупост като избора м/у дупе и лице. Едното не може да хубавее за сметка на другото. Не можеш да отделиш тялото от главата. Ако тялото ти е в добра форма, значи и лицето ти е ок. Няма как тялото да е разплуто, а лицето красиво и обратното.

# 201
  • Мнения: 15 311
Има, има. Недей така. Колко грозотии са с хубави тела. И обратното. Stuck Out Tongue Winking Eye
Не напразно е лафа за: като и метнеш една торба в тъмното... Stuck Out Tongue Winking Eye

# 202
  • София
  • Мнения: 4 878
Те са си такива по рождение. Не са погрозняли в резултат от физическите упражнения.

# 203
  • Мнения: 15 311
Гарантирам ти, че има хубави лица на пълно, че и дебело и разплуто тяло и грозни лица на перфектно такова. И даже ще се подпиша, ако се налага.

# 204
  • Мнения: 18 542
Е хайде сега, аз не съм виждала погрозняло от упражнения и спорт лице. Изключвам културистките естествено, макар че някой може и такива да намира за хубави.
Хубостта е субективно понятие и не могат да се раздават категорични кмвалификации.

# 205
  • Мнения: 15 311
Аз не говоря за спорт. От спорт може да погрознееш(в тяло, не в лице) само, ако практикуваш определени видове - вдигане на щанги, активно плуване, спортна гимнастика, културизъм.

# 206
  • Мнения: 18 542
Ами тогава от какво да се погрознее? И пак какво значи грозен? Ако някой има формулировка, нека да сподели.

# 207
  • Мнения: 15 311
Де да знам, Миоки, аз не определям хората по гъз и лице. Дреме ми за физиката им, ако са чудовища отвътре.

# 208
# 209
  • София
  • Мнения: 4 878
Тази тема е за физическа, не за душевна красота.
Горе беше споменато, че от физическите упражнения се погрознявало в лице.
Това е феноменална глупост.

Общи условия

Активация на акаунт