Грижа за лицето за дами в прекрасната възраст 40+ № 9

  • 66 732
  • 769
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 683
Мерси. Намерих го и за 30 долара, сега ще изнудвам ММ за коледен подарък Simple Smile

Може ли линк? Къде е за 30$? Hug

# 241
  • Мнения: 18 542
Аз като бях на 15 не съм се интересувала особено от козметика, а и не че имаше и кой знае каква козметика на пазара. Баба ми беше дала една книга с рецепти за домашни бъркочи, които реално, нямаха кой знае какъв ефект.

# 242
  • Мнения: 22 766
Аз на 15 си пляках домашни маски, слагах и много грим.
Вече се интересувах от грижа за кожата.

# 243
  • Мнения: X
И аз живо се интересувах от кожата си на 15, мажа се оттогава с хидратиращ крем, правех си маски, билкови отвари и прочие. До преди да забременея, родя, кърмя и така два пъти, кожата ми бе в прекрасна кондиция и определено младеех (родих на 34 години първото си дете), после нещата загрубяваха (тъмни кръгове, дехидратиране и т.н.). Вярно, че и възрастта ми е била такава, но редовното недоспиване, липса на време и хормонални промени си оставиха отпечатък. Пак изглеждам прилично, но до там. 

Имаше една книга "Красива всеки ден", която ми беше настолно четиво като ученичка. И някаква за билкови илачи имах, май на Мария Требен. Божее, божее....

Последна редакция: чт, 21 ное 2019, 12:04 от Анонимен

# 244
  • В градината...
  • Мнения: 15 929
Имаше една книжка с едно лице и ръка, която прави масаж. На 14 от там се учих да си правя масажи на лицето. То не бяха краставици, жълтъци ...

# 245
  • Мнения: 1 336
Имаше една книга "Красива всеки ден", която ми беше настолно четиво като ученичка.

И аз я имах тази книга, но приликите са до тук Simple Smile започах да ползвам крем на 29-30, на козметик за прьв пьт отидох пак по това време, сльнцезащитни- чак след, като ми излязоха петна. Толкова ми е бил ума

# 246
  • Мнения: 9 152
На 15 мислех за уроци, за баба ми, която беше болна....и за това дали ще имам превръзки, памук или лигнин за менструацията си. От къде ще си набавим, че вкъщи бяхме три жени. Мечтаех за пътувания, за слънце и безгрижие
С маски, кремове и подобни навици не съм се занимавала. Сапун, вода, и сън. Това правех.
Днес бях на козметик, бях споделила, че съм си направила час. Два часа бях на процедури с лицев  масаж, парна баня, озонотерапия, пилинг ( с някаква машинка/ устройство), маска от алгинат, корейски маски, кремове, почистване и тонизиране.
Почувствах се превъзходно, кожата ми стана като бебешка.
Козметичката ме попита как я поддържам тази кожа, толкова стегната и без бръчки. Обясних й това, което съм писала и тук. Похвалих й и нашите, български  кремове. Simple Smile и розовата ни вода.Blush

# 247
  • Мнения: 1 764
Аз пък се издъних - имах час за 15.30 за безиглена и направих такава хиперточнична криза, че дори и не се обадих в студиото. А я чаках тази процедура от 20 дни. Не ми е било писано. Процедурата беше предплатена през Грабо.

# 248
  • Мнения: X
Причините да обръщам внимание на кожата си от младежките години са две. Първата е че кожата ми беше проблемна, а втората, че майка ми ползва кремове, откакто се помня и малко или много съм се повлияла. Аз доста преди това почнах да се “разкрасявам”, просто си бях суетна от малка. Не виждам връзка с уроците, лигнина и празните аптеки обаче.

# 249
  • Мнения: 949
ЗА съжаление, или не, 18 г. са далечна история. Айде да се върнем към настоящите грижи.
Не знам немски или испански и не можах много да прочета за тази машинка. Но съм чувала много за тази на линка по-долу. Понеже не е евтина и се чудя дали си заслужава. Някой да има наблюдения?
https://www.mynuface.com/products/mini?variant=4795932740

# 250
  • В градината...
  • Мнения: 15 929
Аз на 15 много мислех за уроци, но и за хубост също.
Но на козметик, признавам си, отидох на 25 веднъж и не съм повторила.

# 251
  • Мнения: 22 766
ЗА съжаление, или не, 18 г. са далечна история. Айде да се върнем към настоящите грижи.
Не знам немски или испански и не можах много да прочета за тази машинка. Но съм чувала много за тази на линка по-долу. Понеже не е евтина и се чудя дали си заслужава. Някой да има наблюдения?
https://www.mynuface.com/products/mini?variant=4795932740
Има тема за козмвтичните уреди за домашна употреба, някои потребители бяха купили такива уреди от Али експрес.
Аз мисля да си взема комбинитания уред за мезотерапия.

# 252
  • Мнения: 949
Може ли линк? Аз дори не знам разликата между всички тези уреди и какво точно правят?

# 253
  • Мнения: 22 766
Може ли линк? Аз дори не знам разликата между всички тези уреди и какво точно правят?
https://m.bg-mamma.com/?topic=1145117.msg39688482#new

# 254
  • В градината...
  • Мнения: 15 929
Дайте идея за най-ефективна машинка за контура. Вчера коментирахме хайфу, но имали нещо по-добро. Че да юркам ММ за подарък.

Последна редакция: пт, 22 ное 2019, 14:45 от bubanka

Общи условия

Активация на акаунт