Грижа за лицето за дами в прекрасната възраст 40+ № 9

  • 66 519
  • 769
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 336
И аз мисля, че полагането на елементарни грижи за кожата, като крем в младежка вьзраст е плюс, няма общо с това кой кьде е учил и за какво е мислил. Моята майка, лека и прьст, не помня да е ползвала кремове когато сьм била малка  и най-вероятно и аз затова не сьм искала да плзвам. За себе си, го отчитам като грешка, че толкова кьсно започнах.

# 256
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Моята майка беше и е притив всякаква бяла и декоративна козметика.До 18 буквално се клепах тайно, когато съм сама у домаи или съм у сестра ми(тя живвеше със съпруга си)
После заминах да уча в Пловдив и там си останах докато не дойдох тук.
И се започна едно клепане...Сестрата на о
приятелката ми работеше в Италия и от време
 на време пращаше  по някое кремче и много списания  , По " оказионните магазини" където се продава
неща от кореком и битаците  хубавите кремове бяха доста скъпи.Но пък красотата иска жвртви и все купувахме по някоя глезотийка или поръчвахме на  гръцките колеги  да ни купят нещо от Кореком
За машинка не знам, но един пакет  пеоцедури за Радиочестотен лифтинг сваля поне 5 години.

Последна редакция: пт, 22 ное 2019, 10:29 от sl

# 257
  • Мнения: 24 124
За машинка не знам, но един пакет  пеоцедуриза Радиочестотен лифтинг сваля поне 5 години.
Съгласна съм! Още от първия лифтинг виждам разлика

# 258
  • В градината...
  • Мнения: 15 928
Не знам такова чудо дали има в нашя град. Затова искам машинка за вкъщи.

# 259
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Домашната машинка  няма да деде  вфекта на професионалната .
Потърси.наоколо.
Първите 10  процедури са веднъж седмично.После вече е веднъж месечно.
Купувам си серума от клиниката за дермо естетика , където ми ги правят и го ползвам с домашната джаджа..
Ползвам и с други серуми.

# 260
  • В градината...
  • Мнения: 15 928
Питах. 20лв. на процедура. Общо колко се правят?
Сега се сетих за една позната, която си направи студио за подобни неща. Тя е рехабилитатор и от години работи с радиочестотни апарати. Та тя препоръча веднъж седмично за първите процедури. Обясни ми и подробно защо. Но при нея е 40-60 лв. на процедура, страшно много ми се видя.

Последна редакция: пт, 22 ное 2019, 11:49 от perunika

# 261
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
20 лева е нврелно евтино  за добър апарар.При нас са 60 евро, ако не са на промоция.
Промоционален пакет 5, плащаш 4

# 262
  • Мнения: 22 531
20 лева е нврелно евтино  за добър апарар.При нас са 60 евро, ако не са на промоция.
Промоционален пакет 5, плащаш 4
В Бг в знайни и незнайни салони и салончета рекламираъщт, че
правят всякакви процедури, но с какъв ефект- това е друга тема!

Последна редакция: пт, 22 ное 2019, 19:20 от ДХ3

# 263
  • В градината...
  • Мнения: 15 928
За 20 лв. е процедурата при дерматолог. Не при козметик.

# 264
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 661
Аз си правя радиочестотен лифтинг при козметик - всяка седмица по 1, общо - около 4-5. Около 50 лв. е всяка процедура. Така - 2 пъти годишно.

# 265
  • Мнения: 9 152
Аз си правя радиочестотен лифтинг при козметик - всяка седмица по 1, общо - около 4-5. Около 50 лв. е всяка процедура. Така - 2 пъти годишно.
Днес питах моя колежка, която си прави козметична операция за разхубавявяне на талия и корем, дали знае нещо за радиочестотните уреди, понеже беше в клиника два пъти в последните 6 месеца.
Нищо не знаеше, от мен научи.
Ти само на лицето ли си правиш, или на цялото тяло?
Кога реши да започнеш? Два пъти годишно по 4-5 седмици, означава, че правиш тази процедура общо около 8-10 седмици за година, правилно ли разбирам?

# 266
  • Мнения: 8 454
Какво мислите за иглената мезотерапия? Има ли смисъл и ефект да се прави?

# 267
  • Мнения: 22 531
Какво мислите за иглената мезотерапия? Има ли смисъл и ефект да се прави?
Има най-различни мезотерапии като цел на проблеми,
Според мен е до продукт и кожа, но в моя случай тези, които съм правила са се отразявали мн.добре на кожата.

# 268
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Препоръчайте ми уред за лице, за контур и да е ок с Розацея Simple Smile

# 269
  • Мнения: 8 454
Какво мислите за иглената мезотерапия? Има ли смисъл и ефект да се прави?
Има най-различни мезотерапии като цел на проблеми,
Според мен е до продукт и кожа, но в моя случай тези, които съм правила са се отразявали мн.добре на кожата.
Дали има смисъл при финни бръчки?

Общи условия

Активация на акаунт