Грижа за лицето за дами в прекрасната възраст 40+ № 9

  • 66 516
  • 769
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 8 453
Да, необходимо е да идеш на алерголог. Трябва да намериш причината, а не да се лекува на сляпо.

# 301
  • На остров
  • Мнения: 13 498
И на мен ми прилича на Розацея,но по описание е сложно да се прецени.

# 302
  • Мнения: 12
Следя с интерес дискусията, макар да не успявам да чета всичко.
Какво мислите за колагена за пиене?

# 303
  • Мнения: 10 251
АМи аз пия колаген от години, но по-скоро поради стадния ефект във форума. Ефект не съм видяла никакъв. Все същия борсук съм си, и все по-голям ставам т.к. и спортувам Laughing Имах и няколко хирургични намеси междувременно (за здравословен проблем, не разкрасителни), та каквото съм изпила, е отишло за заздравяване на раничките предполагам. Скоро си изрових един видео материл от бала Laughing, еми гледам се устните ми все едно хиалурон имам в тях. Сега пак се гледам, все едно устните ми като на пепеляшкините сестри Simple Smile. Ама квот такова. Аз не живея в БГ и не ми е проблем поръчването на колаген, а и плащам 12-13$ за него на месец. Обаче като гледам в БГ на какви пари е, то разправии с митници, пощи, мита, доставки, ай нема нужда. Не си струва според мен.

# 304
  • Мнения: 1 586
Аз пия колаген и съм писала няколко пъти, че виждам сърахотен резултат. Първо го усещам в коленете. Simple Smile спра ли го, след около два месеца  започват да се обаждат. Ноктите ми са ужасно твърди, косата расте бързо, кожата на цялото ми тяло не е толкова суха, колкото беше. Бръчките не са изчезнали.
Редовно ходя на ендокринолог (имам проблем) и съм говорила с нея. Тя смята, че след една определена възраст е препоръчителен за пиене.

# 305
  • София
  • Мнения: 4 878
Какъв колаген пиеш?

# 306
  • Мнения: 1 586

Purelogicol пия. Пила съм различни марки. Допелхерц и бестифлекс са хубави, осебено за кости и меките тъкани. Пила съм и неосел, май от него най малка полза видях.

# 307
  • Мнения: 119
И аз моля за  препоръки за радиочестотен лифтинг в София на ЛС.

# 308
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Аз пък искам да разбера как да я търся тази процедура на английски (vici75?) Искам да прочета ревюта, но в козметичната клиника, в която съм била, нямат идея за какво питам.

# 309
  • Мнения: 666
Момичета, от тези ампули Lierac, започна да ми се лющи кожата, направо като лишеи в по-сухите участъци. Прочетох нагоре, че киселините излющват повърхностния слой на кожата, но не знам на този етап да спра ли да мажа или да продължа?

# 310
  • Мнения: 10 251
Аз пък искам да разбера как да я търся тази процедура на английски (vici75?) Искам да прочета ревюта, но в козметичната клиника, в която съм била, нямат идея за какво питам.

Мен ли питаш и за кое? Аз процедури не си правя. Един HydraFacial дето си правих и груба грешка. Пари на вятъра хвърлих. Не мога да зацепя за какво ме питаш Simple Smile Припомни ми или се бъркаш с някое друг мнение?

# 311
  • Мнения: 350
Момичета, от тези ампули Lierac, започна да ми се лющи кожата, направо като лишеи в по-сухите участъци. Прочетох нагоре, че киселините излющват повърхностния слой на кожата, но не знам на този етап да спра ли да мажа или да продължа?
Щом има раздразнение, преустановете употребата !

# 312
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Аз пък искам да разбера как да я търся тази процедура на английски (vici75?) Искам да прочета ревюта, но в козметичната клиника, в която съм била, нямат идея за какво питам.
Мен ли питаш и за кое? Аз процедури не си правя. Един HydraFacial дето си правих и груба грешка. Пари на вятъра хвърлих. Не мога да зацепя за какво ме питаш Simple Smile Припомни ми или се бъркаш с някое друг мнение?

Помня от предишни мнения, че си в Щатите и помислих, че може би знаеш как се казва процедурата на английски. 🙂

# 313
  • Мнения: 10 251
Там съм, но не съм се интересувала за козметични процедури. Дано някой с повече опит се включи и на мен би ми било интересно. Тия неща тук са доста скъпи и не смея да припаря към тях. Аз За тоя хидрофешъл платих 6 процедури по 150$ и едно нищо. Викам си до тука бях. То ако всичкото е с такъв ефект, а мерси. Аз толкоз и в нас се оправям с третиноин, киселини, ексфолианти и т. н.

# 314
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Днес започнах нов пакет от радиочестотен лифтинг.Оказа се, че моя позната, е отворила център за дермо  естетика  и ми направи неустоима оферта.
Уредът  с който работят е  различен от този който са ми правили до сега.
Процедурата е малко по различна, но  пък ефекта е на лице.
Тъкмо ще преценя  къде го правят по добре, за последващи процедури.

Общи условия

Активация на акаунт