Грижа за лицето за дами в прекрасната възраст 40+ № 9

  • 66 806
  • 769
  •   1
Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 11 484
Ох, и аз не видях някой да отрича процедурата, ама както и да е.
Или пък конкретен потребител да е насочен да чете мнения.

# 331
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Нали за това се прави в клиника по дермоестетика.
След консултация те ориентират кое би било най подходящо за конкретния случай.
Какви са алтернативите.
При започване се прави снимка за личното досие на"пациента", и после на последната процедура от пакета също.
Така всеки сам вижда има ли или няма ефект.

# 332
  • Мнения: 22 859
Sl, в Бг всяко козметично студио предлага такива процедури със съмнителен ефект!
За мен пари на вятъра!

# 333
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Точно по тази прочина, трябва да се провери какъв е апарата и рейтинга на студиото.
Не мога да повярвам, че няма нито една читава клиника по дермоестетика.
На мен преди десетина години точно в една малка провинциална дермоклиника с Стара Загора ми решиха кардинално проблема с петната, след поне 7 години неуспешни опити в Мадрид.

Последна редакция: чт, 05 дек 2019, 15:09 от sl

# 334
  • В градината...
  • Мнения: 15 929
То дермо клиники май само в най-големите градове има.

# 335
  • Мнения: 2 714
Точно по тази прочина, трябва да се провери какъв е апарата и рейтинга на студиото.
Не мога да повярвам, че няма нито една читава клиника по дермоестетика.
На мен преди десетина години точно в една малка провинциална дермоклиника с Стара Загора ми решиха кардинално проблема с петната, след поне 7 години неуспешни опити в Мадрид.
А би ли споделила коя е клиниката, че и аз се боря безуспешно с лунички и петънца?

# 336
  • София
  • Мнения: 1 434
sI, дали може да кажеш с какъв апарат ти правят процедурите в клиниката, за да видим дали го няма в БГ?

# 337
  • Мнения: 9 152
sI, дали може да кажеш с какъв апарат ти правят процедурите в клиниката, за да видим дали го няма в БГ?
По спомени, в темата даже имаше снимка на апарат, за домашна употреба, с който дори и щерката се терапира.

# 338
  • София
  • Мнения: 1 434
Аз питам за 15-те професионално направени процедури в клиника. Имам навикът да сравнявам/се интересувам задълбочено от техниката, която се използва. Нямам вяра само на високата цена и името на клиниката.

# 339
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Уредът беше около 70 см висок с квадратно сечвние.
Едната част се слагаше под гърба  между плешките за пряк досег с кожата.Накрайникът беше с равна повърхност.Уредът имаше таймер.Контактния гел който използваха е на  самата клиника .
Процедурата започваше с почистване и ексфолиране и  завършваше с масж и после слънцезащитен крем
В центъра по дермоестетика на моята позната уреда е по малък и накрайника не е хомогенен.
Липсва частта за гърба.
Мога да я попитам при другата процедура какъв точно е.
Процедурата при нея започва с диамантено микродеемоабразио.Контактния   гел на професионална марка , с която тя работи и също завършва с масаж.
Реших да пробвам  и при нея първо, защото се познаваме от над 15 години когато бяхме сравнително близки и знам, че мога да и имам доверие, второ, офертата , която ми направи беше повече от неустоима.
Офертата е за пакет от 6 процедури.
За дермоклиниката в Стара Загора, не съм от там и отидох по препоръка на есна фея от форума.Потърсих в нета и мисля, че беше тази
https://www.legeartisbg.com/
Ходила съм само веднъж и  то преди десетина години.Тогава главния беше мъж , но се оказа в отпуска и ме прегледа една дама.Спомням си само, че крема, който трябваше да приготвят се правеше само в една аптека до Аязмото.

Последна редакция: пт, 06 дек 2019, 08:45 от sl

# 340
  • Мнения: 1 325

Видях тези два продукта на промоция, за крема-големия пишеше, че стягал и областта на шията.
Някой с отзиви?Дали вършат работа?

# 341
  • Мнения: 9 152
днес попаднах на рецепта с рициново масло и сода за хляб1:1 , от която пигментните петна избледнявали.
Мисля да го пробвам, заедно с  Лумискин, от който за сега съм доволна, защото виждам  изсветляване.

# 342
  • Мнения: 2 714
sl, благодаря. Потърсих и аз в нета и предположих, че за тази клиника става въпрос.

Катерица,  аз също отскоро съм с Лумискин. Ти сутрин и вечер ли го слагаш, както пише на опаковката?

# 343
  • Мнения: 9 152
Little Pearl по препоръка на кожната лекарка, го нанасях само един път. Обаче, после, като прочетох, че в упътването пише 2 пъти- сутрин и вечер, започнах да го нанасям по указанието в листовката. Отделно си направих дермопилинг и почистване,   изсветляваща маска и цялостна освежктелна процедура ( бях писала малко по - напред в темата) и сега съм много доволна. Продължавам да се мажа, защото виждам ефект. Simple Smile

# 344
  • Мнения: 2 714
Благодаря ти за споделеното. Ще изчакам да видя при мен какъв ще е ефектът и тогава ще решавам какво друго да приложа.

Общи условия

Активация на акаунт