Грижа за лицето за дами в прекрасната възраст 40+ № 9

  • 66 786
  • 769
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 39 296
Момичета, може ли снимка на крема Лумискин! При мен с това има излиза продукт за гъбички.

# 346
  • Мнения: 2 714
Заповядай

# 347
  • Мнения: 1 765
Скрит текст:
Видях тези два продукта на промоция, за крема-големия пишеше, че стягал и областта на шията.
Някой с отзиви?Дали вършат работа?
Да кажа ползвала съм, но не е нещо особено. Не харесвам миризмата му. Може в амазон да е с по-добро качество.

# 348
  • Мнения: 949
А да питам тези, които пият Колаген. Той може ли да се пие едновременно с магнезий и рибено масло? Тези две добавки пия в момента, но си взех и колаген, да пробвам да си укрепя косата. Но не знам дали мога да ги приемам заедно.

# 349
  • Мнения: 10 256
Не! Колаген се пие на гладно. Рибено масло след хранене, магнезия е добре да се взема и той на гладно, или по-празен стомах 30-60 мин преди лягане, далеч от продукти с калций (като млечни например).

# 350
  • Мнения: 8 519
Магнезият не е добре да се пие на гладно, защото може да действа разхлабващо!

# 351
  • Мнения: 10 256
Зависи от дозите. До 10 мг. на кг се приемат. Така също има и различни видове - малат, цитрат, треонат….Това съм си го записала от denis, в темата за iHerb и ако ползвам магнезий, се съобразявам с нейното мнение. Проблеми съм нямала никога. Започвайте с малки дози и увеличавайте, за да усетите в кой момент тялото вече не толерира. Ако се стигне до разтройство, намалете дозата.

# 352
  • Бостън
  • Мнения: 13 479
Магнезият трябва да се предозира драстично, че да се стигне до разстройство. Малко предозиране (3-5 пъти препоръчваната дневна доза) води до много леко разхлабване и нито подува, нито дразни стомаха за разлика от много други OTC лаксативи, да не споменавам дори тези базирани на сена.

# 353
  • Мнения: 348
Какво ви е мнението за Purelogicol колаген има ли ефект и дали си заслужава цената? Откъде го поръчвате?

# 354
  • Мнения: 10 256
На нас ни трябват 6гр колаген. Този е 600мг. Т. Е трябва да вземаш по 10 капсули. Цялата опаковка е 90. Цената е баснословна. За дестина дена да даваш 90лв за няма нищо, не знам. Преценяй си. Влез в iHerb, ако толкова искаш да пробваш колаген и си вземи от там. Но ей това, че разправии с митници пък там.

# 355
  • София
  • Мнения: 8 932
Какво ви е мнението за Purelogicol колаген има ли ефект и дали си заслужава цената? Откъде го поръчвате?
Аз съм го купила от 1 седмица и още съм на тестов период. Simple Smile  Пият се по 3 капсули на ден преди лягане. Т.е. опаковката стига за 1 месец. Препоръчват поне 3 месечен курс. Купих го от аптека за 89 лв. Гледам, че в Ремедиум в момента е малко намален - около 84 е.

# 356
  • Мнения: 9 152
Не! Колаген се пие на гладно. Рибено масло след хранене, магнезия е добре да се взема и той на гладно, или по-празен стомах 30-60 мин преди лягане, далеч от продукти с калций (като млечни например).
Хм...странно. аз имам едни специални таблетки с витамин D, магнезий+ калций.

# 357
  • В градината...
  • Мнения: 15 929
Когато бях бременна, пиех големи дози магнезий. И го изследвах междувременно. Винаги ми беше под норамата. Независимо от лекарството (има различни съединения). Все не го усвоявах.
Пиша това, за да се има предвид, че много неща приемаме, но не винаги има полза.

# 358
  • Мнения: 10 256
Не! Колаген се пие на гладно. Рибено масло след хранене, магнезия е добре да се взема и той на гладно, или по-празен стомах 30-60 мин преди лягане, далеч от продукти с калций (като млечни например).
Хм...странно. аз имам едни специални таблетки с витамин D, магнезий+ калций.


Сигурно дозите им са мижави и общо взето няма кой знае какво значение. А кой знае дали се и усвоява нещо въобще. Ако се вземат по и над 250 mg от всяко, е по-добре да се вземат по отделно, защото иначе си пречат.

Иначе тоя колаген по-горе не знам въобще в такива малки дози за какво и до къде ще достигнат, не 3, ами и 30 месеца да се вземат.

# 359
  • София
  • Мнения: 4 878
От 1 седмица пия от течния колаген на Допелхерц, който е 11 гр. Това достатъчно ли е или и тоя е слаб?
https://www.doppelherz.bg/produkti/dopelkhercr-sistem-kolagen-11 … AYASAAEgJCy_D_BwE

Пия го за болки в коленете и ми се струва, че имам леко подобрение.

Общи условия

Активация на акаунт