Грижа за лицето за дами в прекрасната възраст 40+ № 9

  • 66 515
  • 769
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 22 525
Разбира се,че
положението не е никак лошо, а е нормашно за възрастта и вида на кожата, анатомични особеносто на костната структура.
Имаш леко отпускане на кожата и контура, но дълбоки бръчки, освен гневната, аз не виждам!!!
Включи серуми ако кожата понася, такива с пептиди и хиалуронова киселина, витамин Ц, хидратацията да си остане.
Нощният крем може да е анти -ейдж грижа.
За гневната и контура на лицето масаж с ролер(с кварц или нефрит) или ботокс(кардинално!)
Аз бих сложила ботоксна гневната, за да омекотя чертите и да избегна по-дълбоки линии.

За съжаление при контурът е мн.трудно да се овладее смъкването.Аз го боря с филъри.Сега мисля да си купя и разни машинки за домашна употреба за стягане на контура.

Последна редакция: пн, 16 дек 2019, 10:38 от ДХ3

# 376
  • Мнения: 18 542
E ти какво очакваш да ти каже онлайн тест на Виши /или която и да е друга фирма продаваща козметика Simple Smile

Моето мнение: аз бръчки не виждам, освен гневната. Имаш отпускане на контура в долната част на лицето, но не и отпусната кожа като цяло. Кожата ти изглежда все още плътна. Струва ми се, че имаш малко загуба на подкожни мазнини в клепачите, но може и да се лъжа.
Като цяло, не изглеждаш по-възрастна отколкото си. Време е да започнеш анти ейдж грижа обаче, ако искаш да не се сбабичосаш изведнъж след някоя и друга година. След 40 обикновено промените стават доста резки, ако не се вземат мерки.

# 377
  • София
  • Мнения: 227
На тази снимка не забелязвам нито дълбоки бръчки, нито фрапиращо увиснала кожа и контур.  Лично аз бих увеличила грижата за кожата и превантивните мерки да запазя по дълго свежестта. Не съм сигурна до колко има ефект от всичките кремове и мазила, но някак ми е по комфортно като знам, че опитвам, а и честно казано ми доставя удоволствие да си се грижа за себе си. Пак казвам, че това е лично мое мнение относно поддръжката, мисля че кожата ти на външен вид е нормално състояние за 39 години, няма пигментни петна и изявени назо лабиални, няма фрапиращо увисване около долната челюст или хлътвания около очите.

# 378
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Радиочестотен лифтинг би стегнал отпускането.
ДXЗ домашните и не само машинки на контура са враг на филърите.

# 379
  • Мнения: 22 525
Радиочестотен лифтинг би стегнал отпускането.
ДXЗ домашните и не само машинки на контура са враг на филърите.
Да, знам.Аз най-вече за шията мислех да ползвам.Там още нищо не съм правила, а вече трябва.Макар последно да слагах Радиес, който не  е ХК и вече се е разградил, като би трябвало да е накарал кожата да образува колаген, така стяга контура.В този случай мога да ползвам радиочестоти,мисля.
Получи ли Хайфу машинката?

# 380
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Оставила съм я за разучаване през зимната  отпуска тогава ми свършва  пакета с процесури на радиочеатотния, към който то дабавих  процедури  лед маска  20 мин за свиване на порите.
 Щом свърша процедурите   започвам с нея.

# 381
  • Мнения: 22 525
А чела ли си отзиви от хора?Аз много й се чудя.

# 382
  • София
  • Мнения: 227
ДХЗ, моля те сподели когато пробваш нещо за шия, тъй като и аз до сега я пренебрегвах, а вече забелязвам отпускане и една хоризонтална черта, която много ме дразни. Чудя се за Нефертити лифтинга с ботокс, но ми се иска повече отзиви за него да проуча и тогава да пробвам. Като си правя равносметка при мен от апаратните процедури не съм видяла резултат и все си мисля, че са ми пари на вятъра, а някой са доста скъпи като инвестиция, трябват доста бройки и на моето слабо лице, без подкожни мазнини ефекта е незадоволителен.

# 383
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Препоръчаха ми професионални, това е причината да пробвам с домашна.
Шията , раменете и ръцетв са издайниици на възрастта.
Вчера гледах Виктор Калев.Правил си в нвщо на лицето, но шията....Първата асоциация беше, че не в неговата Simple Smile
Точно за това ми призвуча малко клюкарско , че без лице на снимкаъа не може да се прецени дали черното състарява.Малка дискусия в  темата за модните консултации.
А шията, деколтето, раменвте, ръцете?

Последна редакция: пн, 16 дек 2019, 11:07 от sl

# 384
  • Мнения: 22 525
Мислех да почна скинбустери да слагам, защото за апаратните и аз чета повече негативни коментари, а парите са доста.
Затова бях решила да орецаля 100лв за домашна машинка за Хайфу.
Иначе мажа с третиноин шия и деколте, серуми с ХК и богати кремове.Правя масажи ,докато си слагам, но вече си личи отпускането.

# 385
  • Мнения: 1 616
Да, аз чета и се информирам как да се задействам. Идва си времето за по-сериозни грижи. Обмислям включването на киселини и ретинол, но сякаш нещо вътрешно ме възпира. За киселините специално, избелването не ми харесва като идея, защото си харесвам цвета на лицето, макар лятото да ми избиват лунички /много си ги харесвам/. Особен проблем с пъпки и зачервявания нямам. Порите ми са доста свити. Ретинола също го обмислям, може би нещо със съвсем малко количество.

Кремовете на Лореал според вас дали са подходящи?  Мисля си за нещо на ревиталифт, като начало.

# 386
  • Мнения: 22 525
Не включвай киселини щом не искаш, само вит.Ц , да речем.Ретиноиди някакви може. Аз директно минах на тежка артилерия, но имам кожа с несъвършенства, главно по тази причина.

Последна редакция: пн, 16 дек 2019, 12:05 от ДХ3

# 387
  • Мнения: 39 050
И аз имам отпускане.... Ще прочета за радиочестотен лифтинг. Някой ще даде ли мнение от първа ръка? Колко процедури, през колко време, колко е траен резултата?

# 388
  • Мнения: 18 542
За киселините специално, избелването не ми харесва като идея, защото си харесвам цвета на лицето, макар лятото да ми избиват лунички /много си ги харесвам/.

Избелване е силно казано. По-скоро се изравнява тена. Няма да станеш кой знае колко по-бяла, отколкото ти е генетично заложено.
С всяко нещо, което стимулира обновяването на кожата, ще имаш някакво изсветляване на тена.

Киселините и ретиноидите стимулират производството на колаген и еластин, които пък подпомагат забавянето на отпускането на кожата, а слънцезащитата защитава от разрушителното действие на УВА лъчите.
Другият път е филъри и ботокс, освен ако не искаш да разчиташ на естествения ход на времето разбира се. 

# 389
  • Мнения: 9 991
Момичета, ползвам уред за безиглена мезотерапия. До 2-3 месеца се чакало резултат. Ще докладвам.

Общи условия

Активация на акаунт