Грижа за лицето за дами в прекрасната възраст 40+ № 9

  • 66 795
  • 769
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: X
Аделинда, откъде е този уред? Може ли линк?

# 391
  • Мнения: 2 156
Да моля, и аз проявявам интерес.
Защото другото приспособление за домашна употреба с игличките не ми изглежда подходящо за мен, моята кожа лесно се инфектира.

# 392
  • Мнения: 39 306
Баш с иглички ми е купила щерката за Коледа. От сега се чудя дали ще си играя с него....

# 393
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
След процедура с LED маска се запалих по придобиването и.Спряла съм се на този модел, защото третира  и шията, която е голям издайник на възрастта.

Някой ползвал ли е?
 P.S. Вече я гръмнах.Amazon каза най късно  към Антоновден Simple Smile
В Али експрес е по евтина, но нямам търпение да я чакам.

Последна редакция: вт, 17 дек 2019, 10:46 от sl

# 394
  • Мнения: 9 991
Аделинда, откъде е този уред? Може ли линк?
Алиекспрес. 30 лв. някъде. Като че да има ефект, но е рано още. £12.47  52%OFF | 5in1 RF&EMS Radio Mesotherapy Electroporation Face Beauty Pen Radio Frequency LED Photon Face Skin Rejuvenation Remover Wrinkle
https://s.click.aliexpress.com/e/riH44Fkc

# 395
  • София
  • Мнения: 11 482
От коя мицеларна вода сте доволни? Или друго нещо за почистване на лице без да е тоалетно мляко, че съм с леко мазна кожа.
В момента съм с Нивеа и искам да пробвам нещо ново. Микса съм ползвала, не ми харесва.
Козметичката ми правеше един лосион на спиртна основа (1 или 2% салицилов спирт и някакви други неща вътре), който много добре почиства лицето, ама не смея вече, че доста изсушава кожата.
Flowers Hibiscus

# 396
  • Мнения: 22 842
Спирт не, забрави !
Аз харесвам Биотен с памук и Гарние розовата капачка.
Купувам си за чувствителна кожа, въореки, че
моята е мазна.

# 397
  • Мнения: 12
Здравейте, дами! Моля за съвет тези от вас, които ползват киселини. Купих 5% Lactic Acid + Hyaluronic Acid на Revolution. Кожата ми е омазняваща се с несъвършенства, но и доста чувствителна. Снощи се намазах след измиване с гел - веднага усетих леко опъване и дразнене на кожата и когато се погледнах след минута-две, цялото ми лице беше зачервено. Изплаших се и измих киселината само с вода, намазах се с Толериан. Днес кожата ми е спокойна в общи линии, но я усещам малко по-топла. При вас получава ли се такава реакция? Да спирам ли продукта или да продължа? Досега не съм ползвала киселини в чист вид, само в гел/крем/тампони и то не редовно.

# 398
  • Мнения: 9 152
От коя мицеларна вода сте доволни? Или друго нещо за почистване на лице без да е тоалетно мляко, че съм с леко мазна кожа.
В момента съм с Нивеа и искам да пробвам нещо ново. Микса съм ползвала, не ми харесва.
Козметичката ми правеше един лосион на спиртна основа (1 или 2% салицилов спирт и някакви други неща вътре), който много добре почиства лицето, ама не смея вече, че доста изсушава кожата.
Flowers Hibiscus
От мицеларната розова вода на My  Rose of Bulgaria. Много добре ми действа и съм приятно изненадана.

# 399
  • Мнения: 1 765
Да се похваля - купих си 2 корейски маски за лице. Исках преди време да пробвам една почистваща с балончета кислород, но не я намерих. И днес я видях и веднага я пробвах. Много е забавна - шуми през цялото време и има приятна миризма на цитруси. другата е антиейдж в 3 стъпки, нея ще я пробвам след 2-3 дни.
От мицеларните води на Гарние с розовата капачка ми почиства добре лицето, но и двата пъти, в които я купих, след време започна да мирише на мухъл. Затова минах на други води и сега съм на Рефан, серията с маслиново масло. Доволна съм от нея.

# 400
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Харесвам корейските бубле маски.Имам две и съм супер доволна.Ползвам ги след ексфолиеаща маска и после слагам лосион и серум за свиване на порите, също корейски.
Имам и пилзвам 10%  млечна киселина на Ординари, и нямам проблем със зачервявания

# 401
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
От коя мицеларна вода сте доволни? Или друго нещо за почистване на лице без да е тоалетно мляко, че съм с леко мазна кожа.


Моята класация е:
1.Биодерма сенсибио
2.SVR физиопюр
3.Юриаж за чувствителна кожа
4. La roche

Основно купувам от дермо марките, Нукс и Галеник също ми харесват.

# 402
  • Мнения: 1 765
Харесвам корейските бубле маски.Имам две и съм супер доволна.Ползвам ги след ексфолиеаща маска и после слагам лосион и серум за свиване на порите, също корейски.
Имам и пилзвам 10%  млечна киселина на Ординари, и нямам проблем със зачервявания
sl, тези са за еднократна употреба. Твоите  в тубички ли са?

# 403
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Да цели опаковки са , примерно
Скрит текст:

Доволна съм и от почистващото олио от серията

Комбинирам с тонера и сееума за свиеане на пори от същата серия

С тази правя пълно комнинирано почистване.Първо заграяващата маска за отваряне и почостване  на порите след нея , показаната и завършвам с розовата пилинг.
Доволна съм от комбинацията

Последна редакция: ср, 18 дек 2019, 09:52 от sl

# 404
  • София
  • Мнения: 4 878
Доволни ли сте от Buffet и Hyaluronic Acid 2% + B5 на The Ordinary?
Препоръчват се за анти-ейдж грижа.

Общи условия

Активация на акаунт