Грижа за лицето за дами в прекрасната възраст 40+ № 9

  • 66 790
  • 769
  •   1
Отговори
# 420
  • София
  • Мнения: 4 878
По повод колагена, на мен ми обясниха, че е много видове и не е установено кой за какво е добър като действие.
PURELOGICOL - най-хубавия колаген уж. Не съм го ползвала, но смятам. Скъпичък е,  но ми препоръчаха само 3 месеца в годината да го приемам. В началото на 2019 направих едно тримесечие с друг вид колаген, на прахчета. Първият и втория месец пих някакъв, който наистина добре ми се отрази и на кожата, и на косата. За съжаление обаче изобщо не мога да кажа името му в момента. Третия месец не открих по аптеките от него и взех Бестифлекс, от който не съм доволна. Сега от януари съм решила този PURELOGICOL да пробвам и ще пиша отзиви.

Защо не си доволна от Бестифлекс? Той е с най-високо съдържание на колаген и смятам да го взема като свърша тоя на Допелхерц.

# 421
  • Мнения: 22 841
Този на Purelogicol скоро се коментираше някъде из темите и като цяло стана дума, че не си струва парите.

# 422
  • Мнения: 10 256
И в крайна сметка, май никой не си струва парите....Simple Smile

Аз все чета хубави отзвуци за ZInt. Сега на него минах. На прах си взех, не овкусен. 11гр протеин+ сума и аминокиселини. Ще видим като го приключа каква неотразима хубавица ще стана. Май по-скоро на поредните 30$ похарчени акерим ми прилича. Но друго е човек като ги инвестира мислейки че ще се подмлади Simple Smile

# 423
  • Мнения: 9 170
Аз съм го пила Purelogicol преди...5-6год.пих близо 8 месеца ..файда никаква!

# 424
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
И в крайна сметка, май никой не си струва парите....Simple Smile

Аз все чета хубави отзвуци за ZInt. Сега на него минах. На прах си взех, не овкусен. 11гр протеин+ сума и аминокиселини. Ще видим като го приключа каква неотразима хубавица ще стана. Май по-скоро на поредните 30$ похарчени акерим ми прилича. Но друго е човек като ги инвестира мислейки че ще се подмлади Simple Smile

Може ли линк, плс? 🙂

# 425
  • Мнения: 10 256
Пиши zint collagen в гугъл.

# 426
  • Мнения: 162
В DM магазините, марката Belea е страхотна! Ползвам всичко - шапмоани, лосион за тяло, крем за лице против бръчки, маска за лице против бръчки, пластири за торбички под очите и т.н.
Продавач-консултантите са учтиви и общо-взето добре обучени, така че опътват!
Има и варианти на Belea за т.нар. "проблемна кожа" при жени над 40 г., резултат на хормонални проблеми!
Най-изпитаното средство за лечение /бързо и ефикасно/ на т.нар. "хормонално акне" иначе е течният азот при добър дерматолог - 10 лв. за 45 минути процедура! В съчетание с хранителен режим и правилен начин на живот - физическа активност и режим на сън и бодърстване!
Още не съм опитала дезедорантите на Belea, но и това ще направя!
За мами, които са изтормозени от всякакви шарлатанки-дерматоложки - най-доброто средство за бързо успокояване на кожата е марката Avene Tolerance! Термалната вода, плюс Емулсията или кремът за лице! Спи се с тях! Цената им е в момента към 35-38 лв.

Хубави празници, момичета!

Последна редакция: нд, 22 дек 2019, 18:44 от Не се сърди, човече

# 427
  • Мнения: 2 344
По повод колагена, на мен ми обясниха, че е много видове и не е установено кой за какво е добър като действие.
PURELOGICOL - най-хубавия колаген уж. Не съм го ползвала, но смятам. Скъпичък е,  но ми препоръчаха само 3 месеца в годината да го приемам. В началото на 2019 направих едно тримесечие с друг вид колаген, на прахчета. Първият и втория месец пих някакъв, който наистина добре ми се отрази и на кожата, и на косата. За съжаление обаче изобщо не мога да кажа името му в момента. Третия месец не открих по аптеките от него и взех Бестифлекс, от който не съм доволна. Сега от януари съм решила този PURELOGICOL да пробвам и ще пиша отзиви.

Защо не си доволна от Бестифлекс? Той е с най-високо съдържание на колаген и смятам да го взема като свърша тоя на Допелхерц.

Косата пак започна да ми се заплита и става суха в края на курса. С такова впечатление останах просто и реших, че не е моя колаген.
 PURELOGICOL щом казвате, че и той не е читав ще го пия един месец и ако не видя ефект, ще търся друг.
Като цяло какъв ефект търсите вие?  Аз чудеса не очаквам, 20 годишна няма как да ми направи, но като цяло касата ми ставаше лъскава и расте без честа нужда да се подрязва, не цъфти, лицето грейваше някак, с нокти проблеми съм нямала. Кожата ми като цяло не е проблемна, но е сухичка и тя като косата. (Менопаузата им говори)
Аз да питам - постоянно ли го приемате този колаген? Не е ли прекалено, да не би затова да се губи уфекта? Три месеца в годината ми казаха на мен, сега като го почна пак ще докладвам отзиви.

# 428
  • София
  • Мнения: 4 878
Аз не виждам никаква връзка м/у колагена и заплитането на косата и сухотата ѝ. Бестифлекс е колаген за стави, не за коса. Има различни видове колаген, тоя за стави е различен от тоя за коса, кожа и нокти.

# 429
  • Мнения: 2 344
Аз не виждам никаква връзка м/у колагена и заплитането на косата и сухотата ѝ. Бестифлекс е колаген за стави, не за коса. Има различни видове колаген, тоя за стави е различен от тоя за коса, кожа и нокти.

Хм, като не открих препоръчания ми и питах в оптеката, ми дадоха това. Ето обяснението защо си мислим, че не действа колагена. Поне сега със сигурност знам, че не е подходящ за мен.

Последна редакция: нд, 22 дек 2019, 12:40 от unabella

# 430
  • Мнения: 667
Момичета, в търсене на лифтинг ефект за лицето, някой да сподели мимоходом и нещо за стягане кожата на тялото? Да не отклонявам темата, но на 40, дори малко отслабване е предизвикателство за кожата навсякъде Blush

# 431
  • Мнения: 1 325
Искам да похваля ето този крем
Имам и околоочния, за този сезон на моята кожа(комбинирана с разширени пори) действа много добре.

# 432
  • Мнения: 15 309
Оох, аз още тъгувам за Ревиталифт Меджик Блър. Уникален. Ма го няма. А не ми се търси в Амазон и сие.

# 433
  • Мнения: 2 768
Момичета, в търсене на лифтинг ефект за лицето, някой да сподели мимоходом и нещо за стягане кожата на тялото? Да не отклонявам темата, но на 40, дори малко отслабване е предизвикателство за кожата навсякъде Blush
Антицелулитният на Clarins и кремът за тяло от серията им за 40+ Extra Firming. Не са от икономичните за съжаление. През зимата ползвам по-бюджетни кремове за тяло. Всеки по-мазничък и богат крем върши работа и дава резултат при ежедневна употреба.

# 434
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Аз ползвам и Био Ойл за тяло също дава резултат за леко отпусната кожа.

Лайт бийм записвам си ги за покупка кремовете за тяло на Кларинс !

Общи условия

Активация на акаунт