Грижа за лицето за дами в прекрасната възраст 40+ № 9

  • 66 745
  • 769
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 683
При мен Фитокод не се отрази добре - щипеше ми на лицето ( а не съм с чувствителна кожа).
А околоочният пък ужасно много ми лютеше 😭😭😭

# 631
  • Мнения: 2 394
След четене тук и аз купих доста неща на Фитокод. Основно послужиха на тийнките, против пъпки. Измиващият гел и тоник с роза. Много са доволни. Аз купувам трета бутилка Red Out, но честно казано, никакъв ефект не виждам от този тоник, зачервяването не помръдва. Бях си купила и от техните кремове Rose Kiss, май така се казваха - но развиваха ужасно странна миризма при мен и ги дадох на приятелка, която ги изхвърли, защото се обриваше от тях. Повече кремове от тях не бих купила. Много доволна съм от продуктите на Alteya organics. Сега ползвам околоочен с жасмин и роза, серум и околоочен серум пак от тях. Доизмазвам едно масло на Шисейдо - Future Solution LX, с нищо не ме впечатли, и един лосион Essential energy, пак на Шисейдо, който хубаво хидратира. Него ползвам под крем, или докато се мотая из къщи и си върша нещо.

# 632
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
С две ръце препоръчвам "Фитокод". Лично аз съм много доволна. Четвърта или пета опаковка ползвам вече от дневния им крем за зряла кожа. Винаги гледам да имам наличен гела им за измиване на лице, гела за интимна хигиена и маската им за лице. Почистващият флуид от серията "Ред Аут" за мен е незаменим. Но това е за моята кожа.
Радвам се, но това е конкретно за Вас.
При  за мен двата, които ползвах не бяха Ок.
Не бих повторила и не бих си позволила да ги препоръчам на когото и да било.
Така, че всичко е много относително.

# 633
  • Мнения: 61
Здравейте! Някой да е чувал за процедурата Tribella? И съответно да е правил?
Ако питаш за Tribella  с платформата Venus Versa в момента я проучвам заради пигментни петна. Попаднах във фейсбук на нея и нямам лични впечатления. Ако някоя дама знае нещо ефикасно срещу петна, моля да сподели.

# 634
  • Мнения: 2 394
Горещо ми препоръчаха този крем. Има ли някой отзиви за него?

# 635
  • Мнения: 52
Здравейте,  какъв нощен крем ползвате? Бихте ли ми препоръчали някой? Кожата ми е нормална. В момента ползвам на Lavera Re-energizing sleeping cream, но не съм впечатлена особено. Мисля ,че ми идва по-мазен.

# 636
  • Мнения: 9 152
Здравейте! Някой да е чувал за процедурата Tribella? И съответно да е правил?
Ако питаш за Tribella  с платформата Venus Versa в момента я проучвам заради пигментни петна. Попаднах във фейсбук на нея и нямам лични впечатления. Ако някоя дама знае нещо ефикасно срещу петна, моля да сподели.
Както вече се писа тук, всичко е много индивидуално.
Зависи от вида петно , от кожата и отделната реакция.
Аз си взех Лумискин на Колагена и се мажа сутрин и вечер само върху петното. За сега наблюдавам изсветляване, но не изчезване на петното.
В темата за петната се препоръчва един крем, който се продава предимно в Турция, Екпигмент.
Той предизвиква зачервяване и олющване на кожата. Не съм го пробвала още лично.
за сега освен Лумискин, пробвам и природни средства- чат пат мажа сок от картоф, магданоз,  лимон,  също и   рициново масло и сода бикарбонат.

# 637
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Експигмент НЕ предизвиква зачервяване и излющване.
Ползвала съм го ,( две опаковки, както и други кремове със същата активна съставка) преди години.
Кремовете с Хидрохинон Не  предизвикват зачервяване и белене, това са странични ефекти , при ползване на ретноиди.
Моля коментирайте само неща , киито сте ползвали.
Иначе се получава ефекта на "развален телефон" и информацията става безполезна.

Последна редакция: ср, 26 фев 2020, 09:58 от sl

# 638
  • В градината...
  • Мнения: 15 929
А в разните козметични студиа и дерматологични кабинети с лазер ли премахват петната?

# 639
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Не винаги.
В дерматологична клиника след обстоен преглед ми изписаха крем , който се прави в аптека.И указания как се ползва.За 5 месеца той реши проблема , с  който се борех няколко години по различни начини.

# 640
  • Мнения: 245
А да ви питам за едни кафеви петна по ръцете, не са грапави и са в частта между китка и лакът, отготре. Не знам дали са старчески, на 37 съм и миналата година ми се появиха..май след бременността. Някой ако знае нещо, кремове..

# 641
  • Мнения: 9 152
Експигмент НЕ предизвиква зачервяване и излющване.
Ползвала съм го ,( две опаковки, както и други кремове със същата активна съставка) преди години.
Кремовете с Хидрохинон Не  предизвикват зачервяване и белене, това са странични ефекти , при ползване на ретноиди.
Моля коментирайте само неща , киито сте ползвали.
Иначе се получава ефекта на "развален телефон" и информацията става безполезна.
Освен да помоля колежката, която ми предаде информацията, да ми прати цитатите от турските форуми. Включително жените си публикували снимки. Тя е туркиня и я помолих да проучи и да ми купи от крема като си ходи в Турция. Не знам дали е развален телефон, аз й се доверих. Каза също, че в Турция кремът струва евро и нещо.
Тя е човек, на който мога да се доверя.

# 642
  • Мнения: 2 394
Yasmin, преди да пробваш кремове, направи консултация с лекар, ще получиш по - адекватно мнение, според мен.

# 643
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Катерица, не оспорвам познанията по турски език на твоята позната.
Но все пак говорим за крем, който лично съм ползвала.
Преди години Експигмент беше хит във форума.Ако ползваш търсачката, ще откриеш и мнения не български.
Примерно

# 644
  • Мнения: 9 152
sl, благодаря много за допълнителната информация. Да, като реакция, някои жени точно и за пощипване са писали и в турския форум.
Различни реакции, някои били доволни, други предупреждават.

Общи условия

Активация на акаунт