"Elimi Bırakma" ~ Не пускай ръката ми ~ с Alp Navruz & Alina Boz ~тема 9

  • 13 144
  • 163
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 371
Роси , къде се губиш?
Чаровникът Алп








# 31
  • Мнения: 1 035
Беше хубав епизод, а фрага за следващия е още по- хубав! Азра е бременна Heart Eyes А Баръш ми падна в очите. Толкова беше сладък Арда, когато се опита да оправи нещата! А Дамла какво прави при Гюркан? Защо я крие. Абе дойдоха ми едни неща наум, но едва ли.
Лека нощ Joy

# 32
  • Мнения: 1 223


Е признавам си, този път най-важното го разбрах. АЗРА Е БРЕМЕННА! Страхотно!
Ali.yor, какво ти е дошло наум?

# 33
  • Мнения: 1 035
Абе мислех си дали не я крие, за да скара Сумру и Баръш, но по-скоро май е за да я контролира да не отиде в полицията да разкаже за катастрофата и така да повлече и дъщеря му.

# 34
  • Мнения: 142
Хубав епизод 😊 както си знаех игрички да има с Дамла Simple Smile Баръш е сляп... Надявам се сега с връщането на Дамла и бременността на Азра да няма драми със загуби и прочие!!! Че моята глава това предвижда 😁 когато я има Сумру...

# 35
  • Мнения: 1 223
Според мен Гюркан скри Дамла само, за да предпази дъщеря си. Но като цяло този човек много странен ми се вижда. Кой го знае на какво е способен само и само Дамла да не се разприказва в полицията. Ама аз не рзбрах как колата се отзова в гаража на Гьоркан и как той разбра за нея.

# 36
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 801


Е признавам си, този път най-важното го разбрах. АЗРА Е БРЕМЕННА! Страхотно!
Ali.yor, какво ти е дошло наум?
Най после нещо хубаво...

# 37
  • Мнения: 6 579
Здравейте, дружки! doh

Благодаря ви за всичко споделено!

Успях да наваксам с последните 3 серии, но снощи пак не можах да гледам, защото бях на театър.

Имаме новина.

Цитат
🆕🆕 Для популярного сериала "Не отпускай мою руку", который показывают на канале ТРТ1, принято решение о финале. Сериал, начавший свою жизнь в июле прошлого года, главные роли которого исполняют Альп Навруз и Алина Боз, рассказывает о истории любви Азры и Дженка. Недавно у сериала производства US Yapim изменили день показа.
Принято решение, что "Не отпускай мою руку" попрощается с экраном на 59 серии. Сериал, который долгое время заставил говорить о себе своим высоким рейтингом, поставит точку на своих экранных приключениях 24 декабря.


Аз лично това го очаквах откакто смениха деня на излъчване. Рейтингът сериозно падна и очевидно няма как да се вдигне вече. Не съм разочарована, по-скоро се радвам, че свършва. 59 серии не са никак малко. Беше ми интересно през цялото време и сега очаквам един достоен и справедлив финал. Даже имам идея какво искам да стане в оставащите серии.Баръш първо да разбере какво е направила дъщеря му, а после какъв шаран е и как се остави на една жена да го направи на маймуна. И това да го амбицира и да направи така, че Сумру да си плати най-после за всички престъпления и злини, които извърши. А Азра и Дженк да си родят детенце и най-накрая да бъдат щастливи. Написах финала, но реалния кой знае какъв ще е. Остават ни още 6 серии, в които се надявам да успеят да финализират всички сюжетни линии.

Приятна вечер!

# 38
  • Мнения: 1 223
5 епизода до финал... Не знам, но ми се струва, че за 5 епизода здраво ще претупат нещата. Още щом дадоха, че Азра е бременна ми хрумна, че скоро ще дойде и финала.

# 39
# 40
  • Мнения: 1 223
Привет, момичета!

Нося Ви малка почерпка за имения ми ден...


# 41
  • Мнения: 1 035
Честит имен ден!

Пожелавам ти всичко най- хубаво.

Втория фраг ме развълнува. Дано не стане нещо с бебето, защото в предишния сериал на сценаристката (Истанбулска невеста), главната героиня изгуби бебето. Друго, което ми мина през ума, тъй като четох, че аутизма се предава по наследствен път, е дали бебето няма да има аутизъм като Мерт, но това ще е едно от най- лошите неща, които сценаристите могат да измислят. Според мен 5 епизода по над 2 часа са достатъчни, за да се развие един хубав финал, стига да не оставят развръзката за последните 2 епизода. Хубав ден от мен! Hug

Последна редакция: нд, 24 ное 2019, 13:07 от ali.yor

# 42
  • Мнения: 1 223
Ali.yor, благодаря!
Според мен Азра ще припадне и след това ще се разбере, че е бременна.

# 43
  • Мнения: 3 371
Selin, Честит имен ден!













💫Алп Навруз призна, че вече е получил две оферти за работа във филми и сега ги изучава. Ако се появи интересен сценарий на сериал, той няма да мисли дълго време, и веднага ще се съгласи.

Последна редакция: нд, 24 ное 2019, 17:49 от Цвети &

# 44
  • Мнения: 1 223
Цвети, благодаря!
Нямам търпение да започне нов сериал с Алп, за да не ми липсва след финала на "Не пускай ръката ми"

Общи условия

Активация на акаунт