"Elimi Bırakma" ~ Не пускай ръката ми ~ с Alp Navruz & Alina Boz ~тема 9

  • 13 150
  • 163
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 223
Някой гледа ли епизода?
Започнах да се притеснявам за Азра. Независимо, че резултатите ще покажат, че е бременна, си мисля че ще се окаже нещо сериозно.

# 46
  • Мнения: 3 371
Selin
Гледам. Смятам, че няма време за нови драми.



# 47
  • Мнения: 1 223
Можело Азра да загуби живота си, ако роди бебето казал лекарят на Дженк.


Едва ли за финал ще ни сложат смърт. Поне се надявам да е щастлив края.

# 48
  • гр. Бургас
  • Мнения: 522
Цвети, тук съм! Сега ви изчетох, четох и гледах о снимките! Благодаря ви момичета! С тези пътувания съм пропуснала два епизода, но събота и неделя ще наваксвам!

# 49
# 50
  • Мнения: 1 223


Да Ви кажа цялата настръхнах от този фраг. Всичко излиза наяве, но дано с Азра и Баръш нищо не се случи.

# 51
  • Мнения: 36 745
Добро утро  Hug
Честит ни нов месец декември - последния месец от годината...Изпълнен с много празници и почивни дни.
Нека този най-приказен месец от годината бъде изпълнен с много любов, щастие и топлина



Изпуснах много от нашето сериалче...
Скрит текст:
Бях баба гледачка...


Разбрах, че ще финализират филмчето ни...А дано да има поне хубав финал.... Praynig



Хубав ден  Hug

# 52
# 53
  • Мнения: 36 745
Снимките за 56 епизод...



















И озета....

Цитат
Дженк в преддверии принятия самого сложного решения в жизни...
Азра полностью наслаждается своей беременностью. Из-за новости о ребенке Челены очень счастливы. В особняке царит приятное волнение, Фериде потихоньку уже начала подготовку для ребенка...
Дженк не скажет Азре о болезни, чтобы не нарушить ее счастье. Он прилагает невероятные усилия, чтобы не дать понять о собственном огорчении, а с другой стороны, он пытается найти решение для болезни. Он ищет самых лучших врачей в этой сфере...Но события будут развиваться не так, как думал Дженк, и все придет к такой точке, что Дженк снова окажется в преддверии принятия самого сложного решения в жизни...
В стане Барыша Ямана события тоже не прекращаются. Развитие событий заставит Барыша пережить шок всей жизни. Сумру тоже получит свою долю от них. И на этот раз Барыш пойдет по пути, у которого нет возврата....

# 54
  • Мнения: 1 223
Ани, благодаря!
И една снимка от мен

Какво става с Азра? Дженк изглежда много притеснен. Нещо с ръката май...

# 55
  • Мнения: 3 371










Последна редакция: вт, 03 дек 2019, 00:04 от Цвети &

# 56
  • Мнения: 36 745
Здравейте момичета.
Снощи не гледах епизода, имах ангажименти, а пък не ми се и гледаха само картинки. Предпочитам да го изгледам с руски превод, че да разбера какво се случва.
Днес прочетох, че в 58 епизод ще се сбогуваме със Сумру и шеф готвача...Тоест Сумру няма да участва в последния финален епизод....
Признавам си, че Сумру ми дотегна много и заради нея загубих желание да гледам сериала....Но сега с удоволствие ще изгледам напускането й....
Моята равносметка за сериала е, че за пореден път сценаристите съсипват сериал. От актьорския състав няма човек, който да светне продуцентката, че както я карат няма да изкарат сезона....Алп е много млад....и едва ли някой би го чул....А Долунай беше във вихъра с нейната Сумру и  главно действащо лице, сякаш тя беше главната героиня....
Единственото хубаво, което мога да кажа за този сериал е, че се запознах с много приятни момичета от форума.

# 57
  • Мнения: 3 371






Последна редакция: чт, 05 дек 2019, 08:47 от Цвети &

# 58
  • Мнения: 36 745
Цвети  Hug

Последния ден от снимките на Сумру....На Серап й било много тъжно, че се разделят и се разплакала....



# 59
  • Мнения: 1 223
Интересно Сумру как ще напусне сериала. Ще се самоубие ли... Ще осъзнае, че само вреди на хората и ще си тръгне ли... Тя хубаво го казва на гроба на Джансу "Никого си нямам". И как ще има. При всички тези злини, които стори. От Хюлия не бях го очаквала. Веднага разобличи Сумру пред Баръш. А Сумру добре започнаха да й избелват образа... В последните един-два епизода не ми е лазила по нервичките. Единственото, което искам е Баръш да остане в сериала. Но те нали го отвлякоха... Ако вземат да го убият... Та си мисля ако Баръш умре, а Азра изгуби бебето, което е ясно, дали няма с Дженк да осиновят Танем 🤔 Въпреки че искам Баръш да бъде в сериала до край.

Общи условия

Активация на акаунт