"Elimi Bırakma" ~ Не пускай ръката ми ~ с Alp Navruz & Alina Boz ~тема 9

  • 13 162
  • 163
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 3 372

Лалетата в пустите паркове на Истанбул.
Роси, радвам се, че ти харесват снимките и благодаря за лайковете. Работя от вкъщи, предполагам както и повечето от момичетата. Гледам филми, чета, подреждам, няма място за скука и униване.  
Ето още нови снимки на нашите красиви любимци.

















Светли празници!
Бъдете здрави! Пазете себе си и другите!
Останете у дома!

Последна редакция: ср, 15 апр 2020, 18:41 от Цвети &

# 151
# 152
  • Мнения: 1 840
Сериалът “Не пускай ръката ми” започва своето излъчване в България.
Ще се излъчва на 18 октомври от 21:00 до 22:00 по Diema Family,  повторенията ще са на следващия ден от 14:00 до 15:00 часа.
Тук ще са общо 206 епизода.
 

# 153
  • Мнения: 36 749
Много тежки моменти..
Направо му се къса сърцето на човек.....
Как няма грам човещина в така наречения елит....Сумру, Хюлия....в последствие Серап и Джансу....
А Мерт играе великолепно....



# 154
  • Мнения: 1 223
Не пропускам епизод. Дублажът е трагедия, но на Алп става, въпреки, че ако бяха сложили Виктор Танев щеле да е страхотно, слабост ми е.
Трите змии ме дразнят до ента степен, но Сумру до последно ще ме дразни, докато Хюля и Серап имат своите проблясъци.

И още една вметка. Следите ли "Приказка на острова"? Аз не пропускам серия.

# 155
  • Мнения: 1 840
Утре няма да има епизод на Приказка за острова. Ще има нов епизод в сряда.

# 156
  • Мнения: 8 400
Алп и Алина в реклама на De facto. Heart

# 157
  • Мнения: 1 840


Нова фотосесия на Джемре Гюмели за списание Gardirop Magazin.
В момента тя участва в историческия сериал “Барбаросите: мечът на Средиземноморието”.

# 158
  • Мнения: 3 372
Нови снимки на красавеца Алп.





# 159
  • Мнения: 8 400


Цитат
« С того момента, как вы начинаете жить отдельно от семьи, даже если вы никогда не делали этого, домашняя жизнь каким-то образом учит людей своим обязанностям. Мне всегда нравились домашние дела, чинить вещи, пробовать что-то новое. Например, я предпочитаю проводить время на кухне, готовить, есть на улице. Мне очень нравится готовить, и это помогает мне очистить голову. Если есть время, я могу заниматься такими делами, как глажка, уборка, ведение домашнего хозяйства, не ленясь. »

Интервью для Milliyet (2021).

Някой гледа ли "Не пускай ръката ми" по Диема фемили?

Последна редакция: чт, 24 фев 2022, 12:36 от ·٠•Snejka•٠·

# 160
  • Мнения: 1 840


Цитат
« С того момента, как вы начинаете жить отдельно от семьи, даже если вы никогда не делали этого, домашняя жизнь каким-то образом учит людей своим обязанностям. Мне всегда нравились домашние дела, чинить вещи, пробовать что-то новое. Например, я предпочитаю проводить время на кухне, готовить, есть на улице. Мне очень нравится готовить, и это помогает мне очистить голову. Если есть время, я могу заниматься такими делами, как глажка, уборка, ведение домашнего хозяйства, не ленясь. »

Интервью для Milliyet (2021).

Някой гледа ли "Не пускай ръката ми" по Диема фемили?



Да, аз. Тук ще са 206 епизода. Стигнали сме до 27 оригинален епизод. Предстои катастрофата с Дженк и Кадир…
Предстоят доста моменти: появата на Зерин, миналия живот на Сумру, мозъчния кръвоизлив на Джансу, от който тя умира, опита на Сумру за убийство на Азра.

# 161
  • Мнения: 3 372
Новата визия на Алина Боз



# 162
  • Мнения: 8 400
Мимчу, и аз гледам, но тези събития, които описваш, само съм ги чувала, щото онлайн не го довърших. Тази седмица епизодите ги пропуснах, но ще наваксам по Нова плей. Сумру значи няма да се спре - егати идиотката.

Цвети, мерси за Алинка. Много е красива с тази прическа. Тя си е хубава, но много и отива така.

Новичка. Мисля, че вече трябва да се подстриже малко. Laughing



С любимата му Айча. Много красива двойка. Дано са щастливи.

# 163
  • Мнения: 1 840
Сумру ще е такава до самия край когато влиза в затвора.

Общи условия

Активация на акаунт