НПМГ - 4

  • 41 835
  • 736
  •   1
Отговори
  • Мнения: 21 436
Тема 1

Тема 2

Тема 3


Официален сайт на училището

ФБ страница на НПМГ



Добре дошли на всички бивши, настоящи и бъдещи НПМГенийчета, техните родители и всички останали, които проявяват интерес към Прогресивното училище.

И кой каза Не-Пе-Ме-Ге! Heart

# 1
  • София
  • Мнения: 13 200
Дидева, как за последно! Нищо, че нямаш ученик в гимназията, доста хора разчитат да те виждат тук Wink

# 2
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Дидева,благодаря за темата.Благодаря и на всички за оказана помощ  по време на кандидатстването.Незаменими сте.

# 3
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 859
Дидева,и аз благодаря за това,че се грижиш за темичката! Иска ми се да си наблизо за съвет,за утеха,за информация и за подкрепа! На мен ми е полезно всичко,което се споделя,дори това, което се повтаря,потретва.

# 4
  • София
  • Мнения: 7 028
Дидева, не те пускаме!
Форумен патрон си на НПМГ. А и нали знаеш, че бивш НеПеМеГеец няма! Hug

# 5
  • София
  • Мнения: 8 272
Дидева, как за последно! Нищо, че нямаш ученик в гимназията, доста хора разчитат да те виждат тук Wink
Тъй като са ме изтрили, пак повтарям (цитата) .
Ваче го е казала много точно.

# 6
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 293
Бивши непемегейци Simple Smile няма. Аз випуск 94, големият ми син випуск 2014. Малкият Незнам още Simple Smile

# 7
  • Мнения: 1 561
Ех, Дидева, не ми звучи добре, пък и виждам, че и другите не са съгласни, така че, няма пускане. Наша си и си обещала да пийнем по едно бЕло заедно.
Надявам се да има все по-доволни деца и желанието им за учене да расте прогресивно. И моята си е доволна и си учи с лекота, няма мрънкане, но чака с нетърпение втората смяна.

Някой дали ще ходи на екскурзията май месец?

# 8
  • София
  • Мнения: 8 272
Не, не проявява желание. На мен не ми и хареса маршрута (съгласна съм и с мнението за казината), дори не стигнах до цената.

# 9
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826


Някой дали ще ходи на екскурзията май месец?

Може ли информация,че сега разбирам?

# 10
  • София
  • Мнения: 920
А дадена ли е оферта на осмите класове? Аз се интересувам и синът ми.

# 11
  • София
  • Мнения: 8 272
За 3бр. 9 класа е офертата. Поне в школото е адресирано до родителите само на 3 класа.

# 12
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 859
Има оферта за 8 и клас за зелено училище в периода 03.05-06.05.

# 13
  • София
  • Мнения: 3 469
Бивши непемегейци Simple Smile няма. Аз випуск 94, големият ми син випуск 2014. Малкият Незнам още Simple Smile
Как не знаеш?
Ако малкият вече е роден, а се съмняваш какво ще измислят МОН и кога ще завърши - е разбираемо.
Но ако ще родиш още едно, само за да останеш в темата - вече е похвално.
А в гимназията вече има и трето поколение НПМГ-ци (даже и в природните паралелки).

# 14
  • Belgium - BG
  • Мнения: 238
И аз да се включа с въпрос за всичките организации които текат в момента - аз знам за бяло училище и за екскурзия за Мюнхен от 1 до 5 Май. Девойката ми обясни, че всички ще ходят и тя милата няма как да не отиде:) Така де, то се е видяло, че ще се ходи. Ще се радвам мами на по-големи ученици да споделят мнение за тези организации от предишните години. Аз за бялото училище се притеснявам, че за напредналите деца нямало да има учител и едва ли не сами ще си карат по пистите на Пампорово...

Общи условия

Активация на акаунт