Най-приятната и най-просташка ТВ РЕКЛАМА - тема 19

  • 39 193
  • 736
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 1 117
Не е ТВ реклама, но много ме дразнят рекламни билбордове край магистралата от София до Пловдив. Някакви въпроси от рода на това "Станке, 10 банки ти отказаха кредит. Още при колко ще ходиш?" и "Пенчо, апартаментът ти струва 80 хил лв. Как искаш кредит от 200 хил лв." (нещо подобно) Е много просташко ми изглежда! Дори не обърнах мнимание на кого е рекламата.

# 346
  • Мнения: 840
Лихварите са по-зле от чума.

# 347
  • София
  • Мнения: 62 595
Видях от тази серия в метрото.

# 348
  • Мнения: X
Попаднах на някаква страшно неадекватна реклама по НОВА с две бебета, "говорещи" като възрастни. Нарочно няма да си купя продукта, някакъв прах за пране ли беше... просто отвратителна реклама, наистина.

# 349
  • София
  • Мнения: 62 595
Да, пак са я пуснали. Има и още една, която са извадили от нафталина. Е пного дървено направена, в която майка дава на бебето някакви как и надълго и нашироко обяснява на каката за тях. Нито рпликите като съдъжание, нито изпълнението, нито озвучаването, нищо не. Както трябва.

# 350
  • София
  • Мнения: 8 103
Tази реклама е направо зловеща

# 351
  • Мнения: 1 286
Мен страшно много ме дразнят изскачащите отдолу, отстрани , отгоре... реклами, които закриват 1/4 от екрана и в най-интересния момент от филма четеш отдолу за някакви лихви и проценти и всякакви глупости.. Виждала съм нелепи изпълнения.. Дразни ме това, че тъкмо е свършил рекламния блок, и след точно две секунди се започва с тези...

# 352
  • Мнения: 10 352
Отдавна не съм виждала реклами с трите идиотки от улица "Хармония" (само една реклама дават за кратко, колкото да ме подсети) Преселете се на улица "Хармония" и единственият ви интерес ще бъде прах за пране Савекс, ще живеете за Савекс, ще мислите за Савекс денонощно, ще сънувате Савекс

# 353
  • Мнения: 541
Преди години имаше смислени и дори готини реклами. Ама сега...

# 354
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 726
"Кажи баба тенкю"

# 355
  • Sofia
  • Мнения: 4 005
Пак се оплаквам от "вирусните" реклами. Много тъпо тъкмо сядаме на вечеря и започват да кихат и кашлят, разпръскват сополи ебаси ... имам чувството, че ни заразяват през телевизора честно Tired Face

# 356
  • София
  • Мнения: 19 221
А без телевизор вечерята не се смила добре ли?
При нас вечеряме късно, понякога към 22 ч. И тогава ли да не дават реклами с....погнусяващи неща. А презервативи може ли или и те са гнус?

# 357
  • Мнения: 10 352
И без да вечерям ми действат неприятно тия лекарствени реклами. Непрекъснато ти напомнят, че ако не си се разболял все още, то много скоро ти предстои.

# 358
  • Мнения: 14 064
Презервативи може. Ще си паснат с оная реклама за вагината. И с тази за превръзките. Ако ползваш презервативи, то със сигурност ще ползваш и превръзки, които попиват синя течност. Защото с тях няма да забременееш. Но пък така не можеш да се регистрираш на Направи го сега и да участваш в томбола. Е, и ако те напъне диария в храстите, няма да ти е до презервативи. Но като гледам възможностите на тези, които измислят рекламите, вероятно ще ни покажат използвани презервативи. Та, като се замисля, по-добре без тях.

# 359
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 204
Новата реклама на Корни е голяма тъпотия. Къдрава овца говори с пълна уста и ми докарва позиви за повръщане. Ми няма как подобна глупост да ме накара да си купя продукта!

Общи условия

Активация на акаунт