Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 15 ноем. 2019, 10:47 ч.

Кандидатстване след седми клас с рисуване - част 5

• 6 511
  • 170
  •   1
Отговори
# 165
На нас ни прекратиха преди две седмици уроците по рисуване. Към момента не сме измислили как да се случва онлайн. Как се подготвят сега вашите деца?
И не трябваше ли вече да са обявени датите за изпитите в училищата към МК?

# 166
  • София
На нас ни прекратиха преди две седмици уроците по рисуване. Към момента не сме измислили как да се случва онлайн. Как се подготвят сега вашите деца?
Дъщеря ми от една седмица не ходи на уроци. С госпожата са се разбрали да рисуват в къщи и да пращат по вайбър готовите рисунки, но досега не е нарисувала нищо. От училище ги затрупват с домашни, едва смогва с тях и нови уроци им пращат - да правят планове, таблици, презентации.... някакъв ужас е просто. Не виждам как ще и остане време за рисуването, честно. Аз повече се притеснявам как ще им проведат изпитите, ако положението не се подобри. Чух вече слухове за изместването на матурите със седмица за сега.
Надявам се скоро да се подобри обстановката и да си тръгне нормално на уроци. В къщи няма изгледи да се получи.

# 167
  • Върху лъчите на Слънцето.
И да са обявени, нищо не се знае! А и никой не може да предскаже... И аз се притеснявам кога и как ще се явяват на изпит при сегашната обстановка!

# 168
Добро утро!
Не знам дали ще Ви ориентирам,но по предишни години датата за изпит в НГПИ е ден-два след приключването на учебната година /първата събота - примерно,а резултата е на следващия ден/,а датите на другите 2 училища са много близо до това,примерно през 2-3 дни.Просто тази година нещата така се случват,че за момента не е възможно да пуснат дати.При първа възможност ще го направят.Но децата трябва да рисуват - това просто не трябва да спира..
Пожелавам Ви да сте здрави!

# 169
  • Ланкър, планините Овнерог
Аз пък се притеснявам как ще завърши моята. Дали ще завършат. Бала вече съм го отписала или, ако го има, ще ходи по дънки. Да й имам късмета. То и дистанционното обучение е странно с това рисуване. Всичко по живопис й остана в у-ще, та поръчвахме нови бои, четки и платна. Да видим какво ще нарисува по снимка, а не с жив модел, както е в у-ще.

# 170
  • София, център
Здравейте...  При нас изпуснахме 2 урока, после учителката се съвзе, направи си нов акаунт във Фб - само за целта, сприятели се с учениците си и там им пуска снимка на композицията за деня с приблизителни размери.
Те рисуват в къщи в същото време и за същото време както ни бяха уроците и на всеки час учениците и изпращат до къде са стигнали, тя прави забележки и ги поправя и така...
Инче когато нямахме уроци, аз и нареждах композиция и тя рисуваше за време...Relaxed

Общи условия

Активация на акаунт