Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 16 ноем. 2019, 13:05 ч.

Сериали и филми - sci-fi, fantasy, mystery, supernatural/тема XI

• 9 208
  • 292
  •   1
Отговори
# 285
Видях го в Замунда и се зачудих дали да го гледам, но в момента ми се струпаха доста неща. Ще остане за по-нататък, щом е интересен Simple Smile

Нов постер на Западен свят - сезонът започва на 15-ти март. Знам, че има отделна тема, но е хубаво и тук да се припомни:

"Свободната воля не е свободна"

# 286
Изненада - Нетфликс иска да продължи "Луцифер" и след 5-ти сезон, който трябваше да е финален: https://tvline.com/2020/02/13/lucifer-season-6-renewed-netflix/? … jBaWCQ4hUnr8tmhRo
В момента се водят преговори и ако всичко е наред, сериалът ще има и шести сезон. Междувременно предстои петият, който още няма премиерна дата и ще се състои от 16 епизода, които ще бъдат излъчени на два пъти Simple Smile

Тази седмица гледах Проект Синя книга, Пикар и Пето авеню. И трите се представиха добре.
Пикар вече си попълни екипажа. Този ромулански младеж, когото познава от малък, е същински елф! Satisfied 
Промото за следващия епизод е забавно JoyJoyJoy :

Авеню 5 продължава да е дразнещ сериал, но поне героят на Хю Лори става по-симпатичен. Някои от персонажите са толкова неприятни, че нямам търпение да им се случи някоя злополука.
П.п. забравих да напиша, че Авеню 5 е подновен за втори сезон - изглежда рейтингите му не са чак толкова зле...

Последна редакция: пт, 14 фев 2020, 11:24 от Petia Kageyama

# 287
  • Пазарджик/Лондон
На мен много ми харесва Авенюто:).
Изгледах Рагнарок, хареса ми, надявам се на втори сезон, интересно ми е как ще развият историята....

# 288
И аз го видях това за 6 сезон на Луцифер и се чудя дали наистина ще се случи, защото знам, че основните продуценти искаха да приключат историята с 5 сезон. Аз бих се радвала, да видим.

# 289
Picard: Elrond vs Elnor - малко злобно, но доста точно меме:

На мен все пак, сериалът ми харесва. Но и първи сезон на Дискавъри ми хареса, а после се разочаровах...

# 290
А на мен ми прилича на героите на историческите и фентъзи китайски драми. Там са точно с такива прически и дрехи. Не ги гледам, но в един блог, който следя имат постове за тях. Например:

Скрит текст:

# 291
Така е - почти същия стайлинг Simple Smile А и съчетава фехтовката с движения от Тигър и Дракон (пируети, летящ момент)...

# 292
Явно толкова им стига фантазията за монасите от Ромул. На мен също ми беше странно.

Общи условия

Активация на акаунт