KURULUŞ OSMAN-БУРАК ОЗЧИВИТ/ЛЮБОВТА Е БУРАК И ФАХРИЕ/СТАРИ-НОВИ ПРОЕКТИ-тема 70

  • 29 839
  • 735
  •   2
Отговори
# 690
  • Мнения: 14 491


      И от мен приятна седмица момичета HugHugHug

     МИМИ.Ири HeartHeart така е ,остава да чакаме монголите да размърдат  адреналина ни ,но да не  пресолят супата пък с тях  с някои главорезни сцени.
Винаги предпочитам да гледам котешките очи на Бу /Осман отколкото разватата му коса.


                          


             Има фраг  aма не мога да го постна.
https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=2&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwi-zMbljtnnAhWTzsQBHQSVCBoQtwIwAXoECAoQAQ&url=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DwaQPv-qL9u0&usg=AOvVaw3cnRMAgs9ETKAYz52VD6rM


Последна редакция: пн, 17 фев 2020, 19:41 от sebilMM

# 691
  • Мнения: 2 503
Дружки, искахме раздвижване ето ни:
https://youtu.be/gGG1Z6Lq-3U

Олелее, Алпитее са като животни... как са ги впрегнали. 😱😱😱
Трябва да изгледам 10 епизод, чее 11 се очертава да бъде много, ама много интересен. Пък дано наистина се окаже такъв.

Себи 😍 ,
Ето, аз споделих фрага.

# 692
  • Мнения: 14 491


  Фрага е страхотен AnguishedAnguishedAnguished или страховит и аз не зная ,но  този БАЛГАЙ е луд до невъзможност'
   След като в 10 та серия искаше за пиене  кръвта на турците ,  и от кожите им ботуши ,сега ще изпонатръшка и Дондур бей и Гюндуз и Алишар , впрегнаха Боран,Самса, Конур и другите, май само София е горе-долу добре ,но в краката му.

          Дано звездите не са на нейна страна

   

    Какво ще стане е Осман и защо е толкова отчаен пред Шейх Енибали ?
Може би защото смята ,че всичко е изгубено, хората са му в плен...Но накрая обаче Шейха категорично му заповяда-
-СТАНИ ОСМАН!
Останалото  в сряда.

# 693
  • Мнения: 3 165
Добро утро, момичета!

     

       Снощният трейлър наистина този път ме впечатли. Да видим и утре серията как ще е. Този лудия монгол на всички им обърка плановете. А Осман изглежда отчаян.

         

      СЕБИ, да ти отговоря на въпроса за сериалите. В момента не гледам никакъв освен нашия. Имах желание да започна два. Единият е РАМО с Мурат Йалдаръм - малко мафиотски сюжет, а другият е със заглавие СЕВЕРНА ЗВЕЗДА - страхотна комедия, която в момента в Турция е супер вървежна и гледаема. Голям хит се оказа за комедия и е със много висок рейтинг  за този жанр-10%.  Нарежда се в класацията им след ОСМАН по гледаемост в Тотала. Но за съжаление нямат превод на български. Има ги на руски, но нямам време да се занимавам с гледане на руски и то на 3 сериала. Няколкото сериала, които ги превеждат в БГ мама този сезон не ме впечатляват особено.
       Тия дни четох за нов сериал, който ще снимат и ще бъде излъчван по АТВ ТВ - Мария и Мустафа. Сюжетът бил невъзможната любовна история между християнка и мюсолманин. Мен този въпрос винаги ме е вълнувал, понеже имам много познати с такива връзки и дори и бракове. Ролята на Мария ще играе бразилката Джесика Мей, а за главната мъжка роля все още не се знае. Ще изчакам да видя какво ще се окаже това начинание, но така като гледам може би ще започнат излъчване чак новия сезон.

                Хубав и слънчев ден!

# 694
  • Мнения: 736
Здавейте момичета от три дни не съм писала,то и няма ново но поглеждам и чета всичко което споделяте,Да очертава се една тежка серия предполагам,монголите по жестокост са страшни,имаше един Ноян три сезона на Ертогрул му трябваха да се пребори с него. Но трябва да има от всичко едно ,чее в действителност жестокоста на монголите е била голяма ,друго да видим борбата на Осман за правда и справедливост всичко ще си дойде на място.
Blue Heart
Най вероятно е фотошоп но ми хареса.Нашия е по висок според мен а и още му е рано да ходи.

# 695
  • Мнения: 2 503
Момичета, здравейте!

Бурак е споделил стори от снимките за Алтънйълдъз Класик. Или сега снимат, или е старо, не знам. Само знам, че е чудесен!






И още една снимка. В отлична форма е Бурак. 😍😍😍


Джил 😍,
Много са сполучливи тези фотошопи на Каранчо. Затъжихме се за това сладурче, одрало кожата на баща си.

Мими 😍, Себи 😍 ,
Епизодът ще е интересен, но и тежък. Не знам как ще изгледам издевателствата на тези ужасяващи монголци...
След малко почвам епизод 10.

Хубав ден!

Последна редакция: вт, 18 фев 2020, 16:52 от Irinak

# 696
  • Мнения: 3 165
Да, Иринка, снимките са от днес. Бурак снима новата фото сесия за модния бранд.

           Много страшно гледа, не излиза от образ този човек...

           

           

           


       Излезли са снимките и към 11 епизод на ОСМАН. Лудите са навсякъде.

           

           

           

                         Приятна вечер!

# 697
  • Мнения: 14 491


   Добър вечер HugHugHug

Джил макар и фотошоп ,Каран е прекрасен.
Ще го видим скоро  в реала , няма как.Нека малко да се съвземе Фе и ще го видим ,дай Боже  гушнат от татко си .

  МИМИ, Ири. нашият прекрасник  не излиза от роля явно е , но може и това да е целта на   модисти, стилисти и другите там .Та това е реклама и за сериала "Осман" и за модния бранд.

                
                 

Малеее...каква мераклийка,


                    


              

              

Последна редакция: вт, 18 фев 2020, 21:21 от sebilMM

# 698
  • Мнения: 2 503
Добро утро, момичета!


Изгледах епизода. Беше леко скучен в началото, но после нещата си дойдоха на мястото. И аз, още когато го гледахте онлайн, не се изненадох, че Салвадор е предател. Все пак това беше интересен момент. А още по- интересно стана с идването на зверовете монголци. Те буквално са си кръвожадни. Помитат всичко наред.
Много ми е интересно как Осман ще успее да се справи с тях. Мисля си, че може би наближава моментът, в който Осман ще поеме властта. Дюндар е много слабохарактерен бей. Повече обича да си кротува и да дава заповеди, но когато стане напечено се радва, че Осман е до него. Докато Осман е съвсем друг. Дано тези епизоди идват по- скоро и дано не разтягат локуми с монголците, както със интригите на София.

А Бурак рано, рано ни подканя да гледаме довечера.


Хубав да ви е денят! 💋

# 699
  • Мнения: 14 491
Добро утро  HugHugHug

Ири Heart довечера няма причина да не гледам серията,ама трудно ще издържа жестокостите.Винаги съм предпочитала романтични филми и сериали,и затова се чудя кога и как ще съберат Бала и Осман на фона на монголите.



                          

                            

                            

     А някой добър фен  ни показва как Бу може да използва ръцете си освен да държи юзди, меч,стрела.

                            


                              Хубав и спокоен ден милички .Sparkling Heart


                              

# 700
  • Мнения: 3 165
Здравейте, момичета!

       Тази вечер ще гледаме жестокости и извращения, граничещи сигурно и със садо мазо елементи. Като им виждам физиономиите на монголите... Ама Осман ще трябва да се справи и с тях, няма кой друг.

          


         Целият екип от модния бранд в кадър с лицето на марката - нашия смел герой.

              

              


                   Хубав ден!

Последна редакция: ср, 19 фев 2020, 10:39 от mimivj

# 701
  • Мнения: 736

Добро утро от семейното гнезденце на нашите сладури момичета,светлина красота и зелено.
Сряда денят на Бурак трудна серия ни чака но надявам се със красив край,няма как да е иначе!
Приятен ден ви желая от мен.Purple Heart

# 702
  • Мнения: 2 503
Момичета,
Пожелавам ви приятно гледане после!

Аз както винаги ще гледам с превод. 😍

Себче 😍
Етоооо линк за теб!
https://www.atv.com.tr/webtv/canli-yayin

# 703
  • Мнения: 14 491
Иренце Heart  благодаря ти и най- вече че ме почете  Да знаеш ,че не знайно защо си чакам линка от теб Hug


   Сега хвърлям по едно око  на миналия епизод и се подготвям за новия.


                    Като си  представя , че ще гледаме цял епизод с тези  трима идиота ,ми призлява,  а си мисля и друго ,може би и ще подсилят  жестокостите  на монголите за да оправдаят ответа  на Осман.


                      

  Приятно гледане Flowers Hibiscus

Последна редакция: ср, 19 фев 2020, 19:33 от sebilMM

# 704
  • Мнения: 3 165
Да се подготвим тази вечер за нашествието на монголите.
         Поне да започнем с най-красивия.

             

             

             


                      Приятно гледане!

Общи условия

Активация на акаунт