ДНЕВНИКЪТ - тема 100 - Да отслабнем всички заедно!

  • 32 886
  • 754
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 25 673
Без хляб и пюре, можем да го наречем режимен обяд, обаче кифтаците да са само от месо.  Peace

# 316
  • Мнения: 5 508
С картофи и хляб (най-вече с хляб) утре като нищо ще видиш и малък плюс над вчерашното си тегло Hands V

Аз направих кето хлебчетата ама не са 'моето', поне не и тази рецепта, но ще експериментирам.
И солени режимни мъфини правих с яйце, зеленчуци и бекон ама тц, само половинката ще ги яде - на мен са ми кофти ама аз като цяло мразя айца.
След двата провала определено броколите ще си ги прави той, а аз ще заложа на свинско със салата Joy

# 317
  • Мнения: 32
Един път ми казвате, че съм яла малко, другият път, че е много. За мен също не е ОК да изядеш две ябълки на обяд, както някой тук писа. Искам да уточня, че аз по никакъв начин не ограничавам порциите си. Ям веднъж в 12:00ч. и след това в 16:00ч. На тези две хранения ям, това, което искам. Нямам междинни хранения. Чувствам се добре. Преди втората бременност винаги съм била така, т.е. до 27-та ми годишнина и поддържах килограми от 44 до 50.

# 318
  • Мнения: 25 673
Ябълките ми вчера бяха почти килограм на обяд. Днес 700гр мандарини. Но аз съм на друг режим, така че не сравнявам това.
Кюфтета, 4 бр +хляб + картофено пюре не може да мине за диетичен обяд в моите представи. Не те упреквам, само споделям мнение.

# 319
  • Мнения: 32
Ябълките ми вчера бяха почти килограм на обяд. Днес 700гр мандарини. Но аз съм на друг режим, така че не сравнявам това.
Кюфтета, 4 бр +хляб + картофено пюре не може да мине за диетичен обяд в моите представи. Не те упреквам, само споделям мнение.
Благодаря за разбирането. Исках да кажа, че аз не се ограничавам в яденето, а просто храненията ми са две на ден, като второто е в 16:00ч. Тук всеки е на различна диета (режим). Важното е да се подкрепяме Simple Smile

# 320
  • Мнения: 8 937
И аз уж ям в повечето случаи два пъти на ден напоследък - към 14 и 20 часа, но ако е повече от салата, лека супа или яйца, ефект няма.
Да се похваля:от август до сега 2 размера надолу в дънките. Blush

# 321
  • Мнения: 32
И аз уж ям в повечето случаи два пъти на ден напоследък - към 14 и 20 часа, но ако е повече от салата, лека супа или яйца, ефект няма.
Да се похваля:от август до сега 2 размера надолу в дънките. Blush
Браво! Поздравления!
Аз никога не съм разбирала от тия размери... До преди втората бременност винаги исках в магазина най-малкият размер дрехи, сега знам че съм XL. Колко килограма всъщност сте свалили ?

# 322
  • Мнения: 472
Ох на мен яденето до обяд май ми е най-проблемно. Ако добутам до 13-14ч.ще мога с две хранения и евентуално някое друго плодче, нооо до обяд всичко ми се яде

# 323
  • София
  • Мнения: 11 435
Sweet mamma, коментарите не бяха за количествата, а за комбинацията от храни. Не знам какви са ти количествата, но 4 кюфтета по 50 грама, 200 грама картофено пюре и 2 филии бял хляб са примерно 1200 ккал. На теория с толкова калории се отслабва, но на практика при повечето хора организмът не може да се справи за едно хранене и картофи и хляб. Виж при теб как ще е, то зависи и преди как си се хранила, де, но ако това ти е едното ядене и отделно имаш и второ, както пишеш, че ядеш по два пъти и аз мисля, че при мен не би имало ефект и не бих свалила.

Никой не те упреква как се храниш, а споделя, че при него не би имало ефект, но всеки е различен, може и пък така да отслабнеш.

П.п. обожавам "сватбарското ястие", пържола с гъбен сос и пюре, но си го позволявам много рядко.  Ако отслабна, ще ям 3 дни такова или на медения месец! Grinning Засега няма такива изгледи за отслабването обаче.

# 324
  • Мнения: 8 937
И аз уж ям в повечето случаи два пъти на ден напоследък - към 14 и 20 часа, но ако е повече от салата, лека супа или яйца, ефект няма.
Да се похваля:от август до сега 2 размера надолу в дънките. Blush
Браво! Поздравления!
Аз никога не съм разбирала от тия размери... До преди втората бременност винаги исках в магазина най-малкият размер дрехи, сега знам че съм XL. Колко килограма всъщност сте свалили ?
Към момента 8,5 кг. Аз се хваля за дънките не заради друго, а защото съм с тип фигура, при която горната част на тялото е много слаба, но имам доста едри дупе и бедра. Лесно свалям см от талия и не бих се впечатлила, но това е напредък.

# 325
  • Мнения: 32
Sweet mamma, коментарите не бяха за количествата, а за комбинацията от храни. Не знам какви са ти количествата, но 4 кюфтета по 50 грама, 200 грама картофено пюре и 2 филии бял хляб са примерно 1200 ккал. На теория с толкова калории се отслабва, но на практика при повечето хора организмът не може да се справи за едно хранене и картофи и хляб. Виж при теб как ще е, то зависи и преди как си се хранила, де, но ако това ти е едното ядене и отделно имаш и второ, както пишеш, че ядеш по два пъти и аз мисля, че при мен не би имало ефект и не бих свалила.

Никой не те упреква как се храниш, а споделя, че при него не би имало ефект, но всеки е различен, може и пък така да отслабнеш.

П.п. обожавам "сватбарското ястие", пържола с гъбен сос и пюре, но си го позволявам много рядко.  Ако отслабна, ще ям 3 дни такова или на медения месец! Grinning Засега няма такива изгледи за отслабването обаче.
Е, дано в най-скоро време да си хапнеш от твоето любимо ястие Simple Smile

# 326
  • Мнения: 823
Sweet mamma,да не те демотивирам,ама така ти гарантирам ,че няма да отслабнеш.Този хляб ,докато сваляш поне го разкарай.Пържено,картофи ... Ако ще и по веднъж се храни ,без намаляване на количеството няма да стане .А също и качеството Simple Smile
Niya,чета те напоследък ,че се оплакваш от липсата на резултат .За много бързо сваляне ,лично при мен OMAD + месо/яйца и зеленчуци ,и съм 5-6 кг за по-малко от месец.

# 327
  • София
  • Мнения: 1 434
И аз не харесвам менюто на Sweet mamma, но си давам сметка, че ежедневно ( не инцидентно тип двудневен фаст ) не се храни по 20 ч.... Нямам познания или пък опит дали има значение, че изяждаш една камара въглехидрат, като после си на 20 часов глад. Такова хранене ще ме разяде жестоко, защото вдига КЗ, но пък явно за нея не е проблем.
Sweet mamma, ако искаш по-бърз резултат пробвай да обядваш с по-мазно месо/риба, салата със зехтин, мазни сиренца и може и някоя филкийка или картоф, ориз, паста, но те да са по-малкото в храненето. Ще си по-сита и съм 100% сигурна, че ще свалиш за отрицателно време Hug

# 328
  • Мнения: 32
И аз не харесвам менюто на Sweet mamma, но си давам сметка, че ежедневно ( не инцидентно тип двудневен фаст ) не се храни по 20 ч.... Нямам познания или пък опит дали има значение, че изяждаш една камара въглехидрат, като после си на 20 часов глад. Такова хранене ще ме разяде жестоко, защото вдига КЗ, но пък явно за нея не е проблем.
Sweet mamma, ако искаш по-бърз резултат пробвай да обядваш с по-мазно месо/риба, салата със зехтин, мазни сиренца и може и някоя филкийка или картоф, ориз, паста, но те да са по-малкото в храненето. Ще си по-сита и съм 100% сигурна, че ще свалиш за отрицателно време Hug
Благодаря за съвета! Simple Smile

# 329
  • Мнения: 823
20 часа глад ,нищо не са.Ще имат ефект с БВД.При такова хранене 2х36 по-биха имали успех.

Общи условия

Активация на акаунт