Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 17 ноем. 2019, 23:16 ч.

ДНЕВНИКЪТ - тема 100 - Да отслабнем всички заедно!

• 30 683
  • 754
  •   1
Отговори
# 645
  • Бургас
FBID.... , поздравления! Резултатите ти са страхотни. И аз минах на двукратно хранене, нещата започнаха да се размърдват и без кой знае какво ораничение в храната.
Зизу, поздравления! Ей, много се зарадвах. Да сте живи и здрави! Да пишеш, когато можеш.
Ама тук май все едни манекенки сме се събрали по 160 см. Joy
Аз от 58 надолу трудно свалям, ама от 56 надолу пък хич

# 646
  • Мизия
Аз не знам.Но исках да те помоля ,дали е възможно някакъв ник да си сложиш.Така без име ,не знаем как да се обръщаме към теб.
Проблема е и че това не знам как. Променям името, уж запаметявам и пак си остава същото Grinning Казвам се Кристине (или Криси) Simple Smile

# 647
  • в моя свят
Благодаря ви мацки, не сте ме забравили 🥰 И аз Много се радвам да ви видя пак тук 🤗 Зоната я спазвам с меню на Катина, сайта е www.kakvodaqm.bg Та обича метода на око, и аз също. Щом работи, значи действаме.
Честит празник на всички Днес. Както се казва Любовта ще спаси света 🥂🥰♥️

# 648
  • София
Niya,ти от много време си на режим.Ако е еднообразен в дългосрочен план,съвсем нормално е да имаш забавяне.Отчало всички бързо свалят 4-5 кг.Последните кг за мен ,се свалят с най-много ограничения и броене на ккал.Ще ги свалиш ,че ти толкова си свалила.Ама недей да мислиш само това.Flowers Hibiscus
И аз така си повтарям, но осъзнах, че не остана време. Продължавам, пък каквото стане и 2 кг само да сваля докрая, пак ще е от полза.

Зизу, добре завърнала се! Ти и преди беше на Катина или бъркам?

Криси, явно наистина си променила много ядвнето в сравние с началото. Браво!
Лентичките се правят в сайтове, обикновено ако, кликнеш на нечия друга трябва да ре заведе в такъв сайт. После се копира от там кода за форум и се слага тук в полето за подпис.

# 649
Имаш време ,не го мисли толкова .Аз колкото повече се вманиачавам,по-трудно стават нещата.Карай си го режимно,то като наближи още повече времето и стреса ще ти помогне да ги махнеш.Ти обичаш и плодове много,пробвай за 2-3 дни житния режим.Братовчедка ми за 3 дни е свалила -3,2 кг.А е слаба -60 кг на 1,78.

# 650
  • София
Мислила съм го житния режим, той беше даже сега от 9-ти и много се колебаех дали да го почна. Бях споделила преди време в темата и ми начукаха канчето, че не трябва с ИР, обаче аз не съм убедена, че не трябва. Grinning Бих го пробвала, но нямам време да чакам пак намаляваща луна, защото след месец най-късно са ми пробите на роклята.

Братовчедка ти как го е правила, както тук във форума ли, жито за покълване с вода накиснато и отделно ябълка, мед и орехи? Чудя се дали би имало ефект, ако тези продукти се смесят.

Другото, с което имах доста добър ефект и бърз, от какъвто имам нужда вече, беше зелевата супа, но на третия ден получих доста колики. Бих я пробвала пак.

# 651
Не ,тя яде житото смесено с мед,орехи.Ябълка отделно,не и било вкусно иначе.Според мен само за отслабване,ще има ефект и без да чакаш Луната.

# 652
  • в моя свят
Ния, имам най-голям опит с месоядните режими. Минус 13 кг с Дюкан - не бих я повтаряла. После безвъглехидратния режим, после около 3 години ВМХ, тук там е някоя друга Blush вкл. И Зоната, но много сметки и не се оправих.

# 653
Здравейте, момичета! Пиша отново тук, за да ви се похваля, че вече СПЯ!
          Бях се оплакала, че вечер не мога да спя, без непосредствено преди лягане да ям, че ставам към 2-3-4 часа да ям шоколад.Няколко момичета тук ме посъветваха да включа повече въглехидрати в храненето си. Години наред моите въглехидрати идваха от млечни, ядки, зеленчуци. Картофи, ориз, хляб не помирисвах,плодове много рядко, много рядко боб, леща- 2 пъти в годината. Сега плахо и предпазливо ги включих- филийка ръжен хляб, ориз, варен картоф, банан, ябълка, грейпфрут.Правя фастове и отслабвам. За 2 седмици съм 4 килограма надолу.Направо не мога да повярвам как това се отрази на съня ми! Правя 36 часов фаст и спя вечер без да съм яла. Вчера например си хапнах много прилично количество зелеви сърми с кайма и ориз в 12.30, не вечерях и спах цяла нощ, ще ям чак довечера, но с въглехидрати.Благодаря още веднъж за съветите!

# 654
  • Бургас
Браво, много се радвам!
Нищо лошо няма във въглехидратите, ако се използват разумно. С тях се постигат чудесни резултати.

# 655
Според д-р Фънг дори малко по-въглехидратно хранене комбинирано с фастинг дава резултат.
За това смятам, че всеки трябва да си намери формула /начин за дългосрочно хранене по вкус и портмоне.
Аз тръгнах по дългия път, най-напред си припомних добрия навик да се храня максимум 3 пъти на ден с интервал 5-6 часа (режима на д-р Папе), след това ограничих чинията (режим Сонома) и съответно доуточнявах съдържанието така, че храната в 26 см диаметрова чиния да  ме държи сита много часове (ВМНВХ).
Сега съм към палео и фастинг, но от време на време (зимата) клоня към кето.
Не се колебайте да търсите това, което ви устройва (не като съфорумката, която хапвала месо и го преглъщала с вода, защото ненавижда месо).

# 656
  • Бургас
Това последното ме уби Joy

# 657
Catley,  много се радвам! Сънят е толкова важен! А чувството да си се наспал и отпочинал е страхотно! Много часове дълбок, здрав и възстановителен сън желая!

Таня6, много хубав пост! А въпросната дама ако не друго, поне е увеличила приема си на вода. 😉

# 658
  • Varna
Аз съм с дете на 2 г. Здрав сън не знам какво е. И пак успях да стопя 13 кгза по малко от година.  Съня е важен да, но за сваляне на кг се иска воля и режим на хранене и движение.

# 659
  • Велико Търново
Аз съм с дете на 2 г. Здрав сън не знам какво е. И пак успях да стопя 13 кгза по малко от година.  Съня е важен да, но за сваляне на кг се иска воля и режим на хранене и движение.

Друг фактор, който се подценява са годините.Нека не го забравяме! Без да се оправдавам.

Общи условия

Активация на акаунт