Къде в Пловдив??? - 83

  • 29 621
  • 738
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: X
Ще пускат поетапно Т-маркетите. Усилено работят в Кършияка и слухът е,  че трябва да отвори до средата на декември.
Същия слух чух, за този в Изгрев. 15 декември. В събота са закачвали табелата отпред.
За Кършияка, този до Новотела, или за другия в Гагарин се говори?

Vessita13, зъбни снимки правя при д-р Панайотов, кабинета е на Генерал Данаил Николаев, 1. От към бул. Руски, първата къща, отляво.

hintt, Копчета, всякакви има в Мазиар, под пешеходния мост, ако се идва от към главната.

# 181
  • Пловдив
  • Мнения: 3 146
До Новотела  Wink.
Мазиар имаше и на "Иван Вазов ".

# 182
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 761
И на колелото на гарата имаше едно малко магазинче, но добре заредено с конци, игли, ширити, копчета и др. До бившия магазин Перла.

# 183
  • Мнения: X
Къде в Кършака може да си купиш хубаво приготвена риба, (без Рибката до Била).

Последна редакция: пн, 02 дек 2019, 22:39 от Анонимен

# 184
  • Мнения: 10 190
Ефир 100
Лекси
Зависи какво точно ти трябва Simple Smile

# 185
  • Пловдив
  • Мнения: 1 305
Търся препоръка за нотариус, трябва да ми се изготви пълномощно.Нотариусите които потърсих до сега няма ли възможност за лично посещение особено в края на годината. Ако е в Смирненски ще бъде още по лесно за мен, благодаря!

 Аз съм ползвала услугите на нотариус Лиляна Тинкова. Вкъщи дойде неин помощник нотариус.

# 186
  • Мнения: 1 665
Помощник-нотариусите ходят само на домашна заверка. Пробвай и с нотариус Дарина Нойкова, иди за уговорка направо в кантората. Срещу Тримонциум е, ул. Парчевич 2.

# 187
  • Мнения: 295
Знаете ли къде в Пловдив ( по възможност в района тракия-изгрев ) преинсталират windows , да си занеса лаптопа .

# 188
  • Мнения: 4 115
С какво мога да стигна от Централна гара - до бул.Шести Септември (по-конкретно лаборатория Бодимед)?Има ли автобус който ходи до там ?

# 189
  • Мнения: 10 190
С какво мога да стигна от Централна гара - до бул.Шести Септември (по-конкретно лаборатория Бодимед)?Има ли автобус който ходи до там ?
222, 17

# 190
  • Пловдив
  • Мнения: 1 250
С какво мога да стигна от Централна гара - до бул.Шести Септември (по-конкретно лаборатория Бодимед)?Има ли автобус който ходи до там ?
Bodimed има в уличка, успоредно на В. Априлов, срещу ВМИ - на пешеходно разстояние от гарата.
Адресът е ул. „Захари Стоянов“ № 94А.

# 191
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Здравейте! Търся си удобен стол за пред компютъра, пред който стоя по цял ден. Стария се е изкривил и ми създава проблеми. Гледах в нета в Юск, Виденов и Диор, ама то много нещо - много цени.
Иска ми се да не е много скъп ( 150 лв. до макс 200 лв. с болки в корема мога да прежаля Sob ) , но удобен и читав.
Мнения и препоръки?

вижте тук - https://www.carmen.bg/c/ofis-stolove
Склада им е в индустриалната зона на Тракия. Избора е голям, трябва да седнете - стол се избира така.

# 192
  • София
  • Мнения: 1 190
Привет на всички, не мога да прегледам всички пловдивски теми, затова питам направо.

Трябва ми сравнително евтин хотел или стая за гости за една вечер от около 21ч до 7 ч сутринта в близост до централна жп гара или автогара Юг. Налага се да съм рано сутринта в Хисаря, а без кола няма как да стане, вариант е само нощувка в Пловдив и да хвана влак или автобус на другата сутрин.

Благодаря предварително на всички отзовали се !

# 193
  • Мнения: 1 958
В близост до централна гара се сещам за хотел Алианс https://pochivka.bg/hotel-alians-o623, а на самата гара хостел-Централна гара Пловдив.За съжаление обаче нямам никакво инфо за цени и условия.Хотел Лайпциг също е близо и до гарата и до автогара Юг, но там цените са сравнително високи.

Последна редакция: вт, 03 дек 2019, 15:17 от vox

# 194
  • Мнения: X
Автобуса за Хисаря не тръгва ли от Автогара Север?

Общи условия

Активация на акаунт