Спонтанен аборт

  • 688
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15
Здравейте, момичета Simple Smile
На 09.10.2019 направих спонтанен аборт,бях в 7седмица.
Получих кръвотечение вечерта,отидохме веднага до спешното ,лекаря там каза че нямам никакъв проблем,че вижда само плодов сак и ми даде да пия нош-па...През ноща продължи кръвотечението и на следващия ден, отидох пак на преглед и ми казаха,че не виждат да има бременност и въобще кой ми е казал че съм бременна.
Не се наложи те да ме чистят,казаха че сама съм щяла да се изчистя..от 9ти ми тече кръв около 8/9дена ,след това на 31.10 все едно си ми дойде цикъла ,беше около 7дена и сега на 13.11 все едно пак ми дойде цикъла ,но първите дни беше тъмно кафява кръв,а сега вече е нормална...Ако някой е минал през това , моля да ми пише понеже имам няколко въпроса..
При последната лекарка при която бях на преглед,каза че уж всичко ми е наред ,но се притеснявам малко.
Също така ме интересува ,щом няма лекарска намеса при аборта ,кога може да се започнат отново опитите за бебенце =)

# 1
  • Мнения: 5 234
Съжалявам за преживяното. Sad И аз преминавам през същото...
На видеозон като са те гледали последно казаха ли ти, че всичко се е изчистило?

# 2
  • Мнения: 15
Да,още в Тина Киркова ми казаха и след това пак трябваше да отида и потвърдиха ,че всичко се е изчистило само

В интернет четох че до 40дни трябва да дойде нормален цикъл,но мен ме притеснява че първо на 31.10 ми дойде все едно цикъла и сега на 14 пак (този път е кавеникаво течение) и не знам дали е нормално,докато се нормализира да е така Sad ...а за лекарите нямам дума :Х

Последна редакция: ср, 20 ное 2019, 10:17 от AnMary

# 3
  • Мнения: 148
Здравей и аз минах през същото май месец 2018.Направи си кръвни изследвания и за Тромбофолия.Препоръчвам доц.Русев,отидете на консултация,той ще Ви каже какви изследвания да си направите.Иначе аз отидох с всички изследвания от групата" За Сигридов с любов",Но се оказа,че тези за тромбофолия не са пълни.Приготви си към 700лв за изследвания.

Общи условия

Активация на акаунт