За тези, които четат любовни романи № 34

  • 36 610
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Варна
  • Мнения: 2 295
Чета я вече Shatter me. Минах 60 %. Малко детска ми идва. Все чакам Адам да умре, защото фенарт-а е все с другия. Отделно, не знам защо, ми напомня на Shadow and bone. Пак я искат за дарбата й, пак имаме лош, който вероятно ще ни стане симпатичен. Много му треперя на Адам, ще вземат да го гръмнат скоро скоро 😂😂😂. И понеже де що четем все пропагандират safe sex, та се чудя в тоя апокалиптичен свят, отде кондоми?! Като им дотрябват, щото още са на цАлуФки.
Надявам се да стане по-интересна, защото като гледам колко са ми преизлява.
Grin  А не се ли появи вече
Скрит текст:
Кенджи който учи Джулиет че трябвало да се ползва предпазни средства GrinGrinGrin
Не казвам какво става  с Адам Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 691
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Чета я вече Shatter me. Минах 60 %. Малко детска ми идва. Все чакам Адам да умре, защото фенарт-а е все с другия. Отделно, не знам защо, ми напомня на Shadow and bone. Пак я искат за дарбата й, пак имаме лош, който вероятно ще ни стане симпатичен. Много му треперя на Адам, ще вземат да го гръмнат скоро скоро 😂😂😂. И понеже де що четем все пропагандират safe sex, та се чудя в тоя апокалиптичен свят, отде кондоми?! Като им дотрябват, щото още са на цАлуФки.
Надявам се да стане по-интересна, защото като гледам колко са ми преизлява.
Grin  А не се ли появи вече
Скрит текст:
Кенджи който учи Джулиет че трябвало да се ползва предпазни средства GrinGrinGrin
Не казвам какво става  с Адам Stuck Out Tongue Closed Eyes
Не се е появил, появи се братчето

# 692
  • Варна
  • Мнения: 2 295
Не се е появил, появи се братчето
Ясно. На мен Кенджи ми е любим герой след Уорнър.

# 693
  • София
  • Мнения: 30 085
Скрит текст:
Скрит текст:
Аз още мъча "Единственото истинско нещо". Направо ми е смешно вече, но съм упорита и ще я довърша преди да започна "Магия" на Л. Клейпас.
Казват, че втората книга от Хартуел е по-добра, но за мен и двете сякаш не са писни от Саманта Йънг.  Не лоши, но никак не ми приличат на Дъблин стрийт. Сега дочитам Герой и никак не ми харесва, Като стил ми е Кросфайър, а аз тази не я дочетох.
Мишенце, а защо Магия? Тя е книга 2 от Фрайдей харбър. Първата чете ли я?
Ами, защото е хубаво човек да чете добре какво пишат хората тук и после да провери, а аз (от липса на време) не направих нито едното.
Сега отивам да търся първата книга. Благодаря ти! Hug

п.с. Даже в другата тема 100 пъти сте го обяснили, ама аз като ония с краставиците.Relaxed
[/spoiler]
. Яна ., книгите свързани ли са или могат да се четат отделно?

# 694
  • I Love You 3000
  • Мнения: 1 517
Отдавна не съм писала , но започнах това : https://www.goodreads.com/series/271197 и ми се прищя да споделя Simple Smile
Нещо по - различно - жени милиардерки замесват се в най - различни скандали и т.н. Има доста хумор и интрига.
На първата съм :
Скрит текст:
Емили е научен физик и има компания за разкрасяващи продукти, кремове за подмладяване, за прикриване на белези и т.н. Има съдружничка Лита,  която май ще излезе лошата. Та Лита праща Емили на среща с някакъв синковец на хотели , за да може да се покаже в публичното пространство , че трябва да сключват скоро договор за милиарди. Та синковеца го хващат баш на срещата с папараците пред ресторанта с един пакет кокаин. Та покрай него прибират и Емили , а пресата прави голям скандал от това. В ресторанта се намира и Дерек- бивш крадец, сега има фирма за оправяне на имидж. Та Дерек е нает (като се самопредлага) от фирмата на Емили , да оправи имиджа й. Емили хич не е във възторг  и е доста комично. Засега съм до тук.

# 695
  • Бургас
  • Мнения: 5 897

. Яна ., книгите свързани ли са или могат да се четат отделно?
Не съм чела цялата поредица и не знам. Вчера прочетох първа книга, кратичка като новела, не ми хареса особено.

# 696
  • София
  • Мнения: 30 085

. Яна ., книгите свързани ли са или могат да се четат отделно?
Не съм чела цялата поредица и не знам. Вчера прочетох първа книга, кратичка като новела, не ми хареса особено.
Значи да не очаквам много.

# 697
  • Мнения: 222
След като прочетох някои мнения в Goodreads относно Credence, мога да заявя, че тази книга не е по мой вкус и няма да я прочета. Харесвам дарк романи и т.н., но това е абсолютно безумие и извратеност.

# 698
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 977
На Джули Гарууд, Карън Монинг серията със шотландските друиди, която има малко общо Треска. На Моника Маккарти съм изчела всичките. Едно време четях само шотландски исторически, що поли изчетох!!!
ти си изгубената ми сестра!!!

# 699
  • Варна
  • Мнения: 2 295
След като прочетох някои мнения в Goodreads относно Credence, мога да заявя, че тази книга не е по мой вкус и няма да я прочета. Харесвам дарк романи и т.н., но това е абсолютно безумие и извратеност.
Аз на английски не чета, но ми стана любопитно след твоя коментар за какво става въпрос в книгата, че е предизвикала такива чувства в теб.

# 700
  • София
  • Мнения: 28 113
Аз точно снощи я започнах.

# 701
  • Варна
  • Мнения: 2 295
Вече ми казаха за какво става дума.

# 702
  • Мнения: 222
Имам предвид това:
Скрит текст:
Tiernan loving Kaleb after a handful of scenes with him. There may have been one consensual encounter between the two but the rest can be classified as near rape or rape. He attacks her after she sleeps with his father and writes slut on her forehead with a sharpie. He again attacks her the next day by throwing food at her face, a drink falling in her lap, and then he flips over a table. Kaleb obviously doesn't understand what the word "no" means. Just because you've gone through traumatic situations does not make it okay for you to rape someone or react violently. Nothing about their relationship seemed healthy in any way. There's no justification for his behavior.

# 703
  • Мнения: 348
Имам предвид това:
Скрит текст:
Tiernan loving Kaleb after a handful of scenes with him. There may have been one consensual encounter between the two but the rest can be classified as near rape or rape. He attacks her after she sleeps with his father and writes slut on her forehead with a sharpie. He again attacks her the next day by throwing food at her face, a drink falling in her lap, and then he flips over a table. Kaleb obviously doesn't understand what the word "no" means. Just because you've gone through traumatic situations does not make it okay for you to rape someone or react violently. Nothing about their relationship seemed healthy in any way. There's no justification for his behavior.
  И тя не се дърпаше... 😉

# 704
  • Бургас
  • Мнения: 5 897
Момичета, моля дайте примери за "дарк романс" от преведените на бг книги.

Общи условия

Активация на акаунт