Коледни календари

  • 49 350
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • Варна
  • Мнения: 2 304
Ходих до ДМ до общината. Хванах ги, когато доставяха стока. Продавачката, която беше много мила провери и каза че са доставели женския календар на Balea. Много съм щастлива. За първи път ще отварям техен календар. Скрих го, да не се изкушавам да го отворя Laughing
Хаха, как го скри от себе си?
Пъхнах го на такова място, където нямам лесен достъп до него и няма да го гледам всеки ден и да ме изкушава Innocent

# 706
  • София
  • Мнения: 22 918
Моят е на нощното шкафче, но пак не го пипам.
Ако го отворя сега се губи цялата идея.

# 707
  • Мнения: 2 585
И аз днес взех на Балеа за мен, този с храната на БИО ДМ и още един малък с бонбонки. Чакам си още и чуждестранните.

Може ли снимка на този с храната?

# 708
  • София
  • Мнения: 1 635
Pppqqq, супер инфо за намалението! Аз се отказах да търся варианти за Rituals и си поръчах единия на Body shop. Единствено бомбичките за вана не знам какво ще правя, че нямаме вана, но ще се измисли Grinning

Въпреки, че имаме вана предпочитаме да ги ползваме във вана за крака, защото в голямата вана се губи аромата, че е много водата и малка бомбичката.

# 709
  • София
  • Мнения: 3 376
Gato, и аз си мислих за някакъв подобен вариант.

Pink dress, а отвори ли този на ДМ Био? Видях, че са го пуснали и се чудя дали има интересни неща. Днес/утре мисля да мина през кварталния магазин да видя какво е положението там.

# 710
  • Мнения: 36 402
От утре май затварят - ако тази нова заповед влезе в сила. Сертификатите не са само за клиентите, а и за работещите. Какъв е шансът да са все ваксинирани, като се има предвид, че повечето хора не са.

# 711
  • Мнения: 1 985
Може да организират тестване на неваксинираните служители. Не ми се вярва чак да затворят Rolling Eyes

# 712
  • София
  • Мнения: 22 918
Аз си мисля, че много обекти ще затворят даже, съвсем скоро ще разберем. 😀

# 713
  • Тук и сега
  • Мнения: 445
От утре май затварят - ако тази нова заповед влезе в сила. Сертификатите не са само за клиентите, а и за работещите. Какъв е шансът да са все ваксинирани, като се има предвид, че повечето хора не са.
Това е отнемане на правото на избор, не съм съгласна с тези мерки...За едни сектори важат, а за други не. Вируса само в определени обекти ли върлува. Сега не мога да си купя календар, а имах намерение да посетя ДМ в края на другата седмица...

# 714
  • Мнения: 36 402
Ами, повече пазаруване онлайн...
Скрит текст:
Няма да спамя повече, но не разбрах каква е логиката да няма изискване за вход в малките хранителни магазини - значи, те да се напълнят с народ, за да се ограничи заразата?...
Честно казано, мисля, че ще има доста неприятни протести, ако се опитат да наложат мерките на практика (освен на хартия) - дори по-неприятни от самите мерки. Не знам защо ни тормозят.

# 715
  • София
  • Мнения: 6 726
Сега се надявам на сайтовете да има повече безплатни доставки Grinning

# 716
  • Мнения: 2 045
ДМ имат ли онлайн доставки?

# 717
  • София
  • Мнения: 6 726
Не, но мисля, че Глово като приложение имаха да си пазаруваш от различни магазини. Дано само не бъркам приложението.

П.С: Да, точно така се казва приложението. Може да си го изтеглите и да пазарувате чрез него от ДМ.

# 718
  • Мнения: 36 402
Пазарувала съм преди с Фууд панда - нещата, които ги има в магазините, ги няма в приложението. Няма как да се поръча коледен календар, ако не е сложен на сайта (а той най-вероятно не е - обикновено са само разни основни стоки).

# 719
  • Мнения: 18 294
От "Лили" една продавачка каза, че няма да искат сертификати - за дрогерия не важало изискването.

Общи условия

Активация на акаунт