Коледни календари

  • 49 307
  • 739
  •   1
Отговори
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 340
На коя марка взехте тази година BEAUTY ADVENT CALENDAR и я препоръчвате? Аз се чудя между

Clarins 2019
Revolution 2019
Essence 2019
Maybelline 2019

може би Asos и Сефора също са варианти, макар вече да имам всичко, което съм искала от Sephora

 С нетърпение чакам отзивите ви, а като взема някой - ще се похваля Simple Smile

# 1
  • Мнения: 35 892
мисля, че в дм мернах календари на алверде, балея и нивея

# 2
  • София
  • Мнения: 12 665
Днес видях и аз в ДМ много календари. Освен Нивея, Балеа и Алверде, имаше някакъв луксозен на ДМ, имаше мъжки, имаше един със серуми, Есенс също.
Не съм взела още никой, защото търсих този с чая, а го нямаше, но серумите ми са интересни. Май имаше и някакъв с маски, но не го разгледах подробно.

# 3
  • Мнения: 270
Аз си взех на Amazon beauty и нямам търпение да дойде декември, хаха. Главно го взех заради Luna Foreo mini. Вече го няма наличен.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 566
Аз взех от Douglas make up календара им. Дано са хубави нещата.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 5 121
Ще следя темата, и аз се оглеждам за хубав календар.

# 6
  • Пеликания
  • Мнения: 2 487
Аз си поръчах на Catrice и го чакам.
За Essence няма хубави отзиви.

# 7
  • Мнения: 8 937
А взех на Douglas, но се чудя за още някой, като основно ме интересува декоративна козметика, с друга не бих рискувала. Ако някой Ви впечатли, ще се радвам да споделите.

# 8
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 340
Аз си поръчах на Catrice и го чакам.
За Essence няма хубави отзиви.
Catrice ми харесва много, но е с цели 7 лака за нокти.

А взех на Douglas, но се чудя за още някой, като основно ме интересува декоративна козметика, с друга не бих рискувала. Ако някой Ви впечатли, ще се радвам да споделите.
Кой си взе на Douglas? Make up ли?

Последна редакция: чт, 21 ное 2019, 14:53 от Не се сърди, човече

# 9
  • Мнения: 8 937
А взех на Douglas, но се чудя за още някой, като основно ме интересува декоративна козметика, с друга не бих рискувала. Ако някой Ви впечатли, ще се радвам да споделите.

Кой си взе на Douglas? Make up ли?

Да. Малко съм разочарована. Предните две години продуктите бяха по-добре подбрани.

# 10
  • Мнения: 134
Има една влогърка Antoanet Popova ( не казвам,че е единствена) всеки ден качва видеа с календари и можеш да видиш в кой календар какво има . ✌  Ще ти е по-лесно да си избереш .

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 279
Здравейте!Да знаете случайно,някъде дали се предлагат адвент календарите на Yves Rocher?Тази година трябвало да ги има и на българския пазар. Simple Smile

# 12
  • Пеликания
  • Мнения: 2 487
Здравейте!Да знаете случайно,някъде дали се предлагат адвент календарите на Yves Rocher?Тази година трябвало да ги има и на българския пазар. Simple Smile

В София в магазините на Yves Rocher ги има.

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 279
Аa, значи тук в Бургас няма да ги намеря. Sad Sad

# 14
  • Мнения: 225
Аa, значи тук в Бургас няма да ги намеря. Sad Sad

И по-добре. Само тестери и мини продукти. Не си заслужава. Моя приятелка си го взе и е много разочарована, а иначе обичс марката. Аз си мислех за калрндара на The body shop, но ми се струва много скъп.

Общи условия

Активация на акаунт