Тествайте новия перилен препарат Lenor! Сияйната чистота вече има аромата на Lenor

  • 27 748
  • 1 564
  •   1
Отговори
# 1 500
  • Мнения: 71
Spring awakening е моят фаворит

# 1 501
  • Мнения: 86
Lenor Colorwaschmittel Goldene Orchidee Revolving Hearts

# 1 502
  • Мнения: 5 668
И така както казах и вчера като се прибрах веднага пуснах да си изпера халатите с изпратените ми капсули. Лелеее, невероятен аромат. На мен ми изпратиха серията Gold Orchid. Капсулата само докато я държах в ръката си за секунди, ми я умириса до степен да не искам да си я измия. Халатите са много добре изпрани, ухаят те и терасата ми на свежест. За съжаление нямам сушилня, за да усетя аромата по-бързо когато вече са сухи, но съм убедена, че този аромат ще се усеща дълго и всяка вечер до следващото им пране.

# 1 503
  • Мнения: 5 710
С удоволствие бих тествала  Gold orchid 🍀🍀🍀

# 1 504
  • Мнения: 33
Качество, цена и аромат.

# 1 505
  • Мнения: 407


Веднага след като получих продуктите изпрах работните дрехи на ММ, които са целите в машинно масло/нямат петна, но са омазани порядъчно/ и миришат ужасно. Използвах течния препарат + омекотителя Gold Orchid. Искам да ви кажа, че дори аз не вярвах, че без предварителна подготовка ще се изперат и  то на 40 градуса, стандартна програма. Излязоха в безупречно състояние, а след сушилнята цялата ми всекидневна ухае на скъп парфюм. Ароматът е  силен и в същото време нежен, ненатрапчив...направо страхотен. Съжалявам, че няма начин да предам уханието му. Капсулите ще използвам когато свърши течния препарат, но съм убедена, че няма да отстъпват по качество. И досега съм ползвала препарати на Ленор, и съм била доволна, но сега резултатът е уау  Simple Smile. А, пропуснах да поздравя екипа, че са избрали за мен шал с прекрасен цвят, който по принцип аз бих си избрала.

# 1 506
  • Мнения: 940
Ленор gold orchid

# 1 507
  • Мнения: 5 435
Lenor Spring awakening

# 1 508
  • Мнения: 625
Ленор gold orchid

# 1 509
  • Мнения: 21
Бих искала да пробвам Lenor Spring Awakening.

# 1 510
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 038
 
Здравейте. И моята пратка пристигна наскоро. Получих омекотител, капсули и течен перилен препрат Lenor Spring Awakening.
Използвах двата перилни препарата по веднъж, заедно с омекотителя.
Това, което мога да твърдя със сигурност към момента е, че ароматът е невероятен! Простирам на терасата, а ароматът се носи из цялата къща. Изсъхналото вече пране ухае също невероятно, без да е прекалено натрапчива миризмата. Нежен и много приятен аромат. За изпиращите качества мога да споделя, когато ползвам по- продължително време перилните препарати. В момента, на базата на 2 пускания на пералнята, смятам, че по нищо не отстъпват по наложените на пазара марки.
С удоволствие ще пробвам и гамата Gold orchid!

# 1 511
  • Мнения: 288
Lenor Spring Awakening

# 1 512
  • София
  • Мнения: 19 969
С удоволствие бих пробвала Lenor Gold Orchid.

# 1 513
  • Мнения: 1 132
Здравейте и от мен. Благодаря за наградата, шала е много,много красив. Препаратите ги получих вчера, снощи имах възможността да ги пробвам. Пуснах прането на стандартна програма 40 градуса с течен прах и малко омекотител. До сега съм нямала възможността да използвам еднакви аромати прах и омекотител и мога да споделя, че резултата е неописуем. Прахът пере изключително добре и дрехите са мекички с невероятен аромат. Благодаря ви за възможността да пробвам продуктите ви. Видях,че вече големите вериги предлагат 2 продукта капсули и омекотител в опаковка за добра цена, така,че и за напред мисля да си купувам  ЛЕНОР прах и омекотител. ❤️❤️❤️

# 1 514
  • Мнения: 23
Ленор gold orchid

Общи условия

Активация на акаунт