Търся филм, сериал... Тема 10

  • 45 445
  • 783
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 12
Здравейте, търся сериал подобен на "Любов под наем ". Или да е свързано с любов между шеф и служител, нещо подобно. Благодаря предварително!

# 181
  • Мнения: 934
Yasak Elma е друг турски сериал, в който може да се каже, че две от главните двойки са в подобни отношения, поне в първия сезон, натам не знам какво е развитието. Попитайте в някоя от темите в раздел Романтични сериали, ще получите повече предложения.

# 182
  • Ямбол
  • Мнения: 2 153
Здравейте, търся сериал подобен на "Любов под наем ". Или да е свързано с любов между шеф и служител, нещо подобно. Благодаря предварително!
Този, който дават по БТВ от 18ч., е подобен - "Свободен дух".
Още няколко подобни: "Любовта не разбира от думи", "Любов на инат", "Горчиво и сладко", "Сезонът на черешите"...

# 183
  • Под кленовите дървета
  • Мнения: 953
Привет, преди години гледах един филм в две части, запомнила съм го като "Среща на върха". Тестваха ваксина (май срещи шарка) върху хора. Едното беше 15-16 годишно момче при което вирусът мутира и започна пандемия. Майка му търсеше истината и се оказа, че от нейната кръв може да се създаде ваксина. Май беше канадски филма

# 184
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
"Аз съм легенда" е подобен филм.

# 185
  • Мнения: 60
Аз си поплаках на Пасифик, има го в HBO.Страхотен по време на пандемия е идеален.

# 186
  • Мнения: 2
Преди 7-8 години, по един от каналите, може би TLC  или FLy.... гледах филм на Опра. Каза, че много трудно й разрешили да снима. Беше в един град на някакво религиозно общество, с много молитвени домове, отделно за мъже и жени. Впечатли ме, че в края на града имаше дълги бели сгради, едноетажни, в които се молеха мъже, основно индуси ,, тибетци, и др. с тъмни коси. Отвън бяха  обувките им,  а те бяха с бели дрехи. Опра каза, че тук са събрани хора с много силна духовна енергия, които  насочват молитвите си  за доброто на хората в тежки моменти. Сменят се на всеки три месеца. Моля , ако някой го е гледал, да пише , или да помогне да го намерим. Филмът е изключителен. Аз съм с мн. точна професия и начин на мислене, но това ме порази. Категорично не се отнася за Църквата на сциентологията,

# 187
  • Мнения: 68
Преди 7-8 години, по един от каналите, може би TLC  или FLy.... гледах филм на Опра. Каза, че много трудно й разрешили да снима. Беше в един град на някакво религиозно общество, с много молитвени домове, отделно за мъже и жени. Впечатли ме, че в края на града имаше дълги бели сгради, едноетажни, в които се молеха мъже, основно индуси ,, тибетци, и др. с тъмни коси. Отвън бяха  обувките им,  а те бяха с бели дрехи. Опра каза, че тук са събрани хора с много силна духовна енергия, които  насочват молитвите си  за доброто на хората в тежки моменти. Сменят се на всеки три месеца. Моля , ако някой го е гледал, да пише , или да помогне да го намерим. Филмът е изключителен. Аз съм с мн. точна професия и начин на мислене, но това ме порази. Категорично не се отнася за Църквата на сциентологията,
"Belief" ?

# 188
  • Пловдив
  • Мнения: 40 699
Излъчват по Фокс "Загадъчни убийства по Агата Кристи"... да знаете къде на намеря всички серии?

# 189
  • Мнения: 60
Теленор са пуснали безплатно позлване на HBO GO там е пълно с хубави сериалчета

# 190
  • Пловдив
  • Мнения: 40 699
Теленор са пуснали безплатно позлване на HBO GO там е пълно с хубави сериалчета
хубаво...да ни разсеят, ама не съм им абонат Simple Smile

# 191
  • Мнения: 8 194
Теленор са пуснали безплатно позлване на HBO GO там е пълно с хубави сериалчета
хубаво...да ни разсеят, ама не съм им абонат Simple Smile

Аз съм, но нещо не разбирам как се случват нещата. Малко помощ?

# 192
# 193
  • Мнения: 164
Търся един стар филм.
Сюжета беше, че извънземно, в тялото на момиче, идва на Земята и се учи на обикновени неща. Комедия.

# 194
  • Мнения: 60
И Виваком пуснаха безплатно достъп до Макси и още няколко канала. Има лъч светлина!

Общи условия

Активация на акаунт