Търся филм, сериал... Тема 10

  • 45 432
  • 783
  •   1
Отговори
# 600
# 601
  • Мнения: 474
не са читави субтитрите,аз филма го свалих от друг сайт,не е идеална картината, но не е и калпава,средно ниво е.Тоя формат/2160/ сигурно няма да може да ти го отвори монитора.Aко искаш изтегли този вариант, но ще ти трябва разширението Video DownloadHelper
https://www.freefilm.to/film/lida-baarova
аз вчера от тук го изтеглих
 скролвай надолу ,малко под трейлъра на филма,

# 602
  • Страната на приказките
  • Мнения: 368
Търся филм, от който си спомням само момента, в който героинята искаше да се отърве от някакъв бивш и беше разказала, че излиза с лекар-невролог, което изобщо не беше вярно. После се случи така, че се видя с бившия и групичка приятели случайно и имаше някакъв висок, представителен младеж наблизо, но не помня той откъде се взе, и тя изведнъж го представи като лекаря-невролог и  почна да ги запознава, той се чудеше откъде му е дошло, тя вече разказваше как е началник-отделение, той изведнъж влезе в роля, протегна ръка за запознанство и допълни - "на ДЕТСКО отделение!" Само това си спомням, нито име на филма, нито кой участва, нищо друго Frowning1

# 603
  • IC 1101,Abell 2029
  • Мнения: 1 049
Много благодаря на всички вас, които ми помогнахте с филма и субтитрите. Изтеглих филма от YOUTUBE, на английски, намерих субтитри в  subsunacs но се разминават малко. Благодаря за линка в рутракер, не знам дали ще се оправят субтитрите ако го изтегля и от там. Видях, че продължителността на филма и на двете места е еднаква.

От Зелката съм забелязал доста филми не тръгват за сваляне,въпреки че имат сийдъри.Незнам защо само от там се получава такъв проблем.И за да не е спам,да попитам за един филм,който гледах много отдавна.Филмът е за Зоро,но на тази тема кой знае колко вариации има,така че нещо не ми се удава да го намеря.Значи помня най-ясно края на филма.Двама мъже-"Зоро" и лошият във филма се бият тъй-повечко време на една препускаща карета,но дали със шпаги или юмручен бой или комбинация от двете,нещо не мога да си спомня.Доста натрапчиво ми струва че "Зоро" е Ален Делон.Уж проверих и даже гледах филм за Зоро с него,но такава сцена няма.Пиша Зоро в кавички защото може филмът да е бил нещо от сорта на"Фанфан лалето","Черното лале" или прочее.Началото на филма също си спомням горе-долу.В някакво селище щеше да се извърши сякаш нещо,дали щяха да бесят някой или нещо друго щеше да се върши,но като вихър на коня дофучава "Зоро" събаря един от лошите и му опира шпага на гърлото.Та това е общо взето което си спомням.



Тук може да гледате филма Зоро с Ален Делон онлайн. Ако не е този филма, поне ще ви е забавно.
https://filmisub.com/filmi/4206-zorro-zoro-1975.html
Това че не е този филма го разбрах отдавна.Сега прегледах подробно цялата филмография на актьора,но не видях нищо подобно на описанието ми.Изглежда е бил някой друг актьор.

# 604
  • Мнения: 474
Много благодаря на всички вас, които ми помогнахте с филма и субтитрите. Изтеглих филма от YOUTUBE, на английски, намерих субтитри в  subsunacs но се разминават малко. Благодаря за линка в рутракер, не знам дали ще се оправят субтитрите ако го изтегля и от там. Видях, че продължителността на филма и на двете места е еднаква.

От Зелката съм забелязал доста филми не тръгват за сваляне,въпреки че имат сийдъри.Незнам защо само от там се получава такъв проблем.И за да не е спам,да попитам за един филм,който гледах много отдавна.Филмът е за Зоро,но на тази тема кой знае колко вариации има,така че нещо не ми се удава да го намеря.Значи помня най-ясно края на филма.Двама мъже-"Зоро" и лошият във филма се бият тъй-повечко време на една препускаща карета,но дали със шпаги или юмручен бой или комбинация от двете,нещо не мога да си спомня.Доста натрапчиво ми струва че "Зоро" е Ален Делон.Уж проверих и даже гледах филм за Зоро с него,но такава сцена няма.Пиша Зоро в кавички защото може филмът да е бил нещо от сорта на"Фанфан лалето","Черното лале" или прочее.Началото на филма също си спомням горе-долу.В някакво селище щеше да се извърши сякаш нещо,дали щяха да бесят някой или нещо друго щеше да се върши,но като вихър на коня дофучава "Зоро" събаря един от лошите и му опира шпага на гърлото.Та това е общо взето което си спомням.



Тук може да гледате филма Зоро с Ален Делон онлайн. Ако не е този филма, поне ще ви е забавно.
https://filmisub.com/filmi/4206-zorro-zoro-1975.html
Това че не е този филма го разбрах отдавна.Сега прегледах подробно цялата филмография на актьора,но не видях нищо подобно на описанието ми.Изглежда е бил някой друг актьор.
Пробвайс Жерар Филип- Фанфан Лалето

# 605
  • IC 1101,Abell 2029
  • Мнения: 1 049
Отдавна е изпробвано.

# 606
  • Мнения: 1 414
Може би този с Антонио Бандерас?
https://www.imdb.com/title/tt0120746/?ref_=nm_knf_t1

# 607
  • Мнения: 474
Отдавна е изпробвано.
тигърът на седемте морета
черното лале
 или нещо със Жан Маре може би

# 608
  • Мнения: 2 045
А някой да си спомня филм, в който някакъв лош герой май беше в затвора и като излезе почна да си отмъщава на едно семейство? Помня, че уби дъщерята, когато тя пусна пералня и си сложи слушалки да послуша музика. Седна на барплота, а през това време пералнята протече и по водата тръгна ток, докосна се в крака й и така я уби. Сякаш филмът беше екшън/трилър/кримка.

Търся също и епизод на “Досиетата Х”, може би някой, който е изгледал всичко, ще си спомни. Описанието ми е много тъпо, но бях дете тогава и не помня нищо повече. Имаше някаква черна дупка в една стена и оттам сякаш или излизаше нещо, или водеше нанякъде. И помня, че Дейвид Духовни и Съли я изследваха.

# 609
  • Мнения: 1 414
Не го знам, но се сетих за нещо подобно, доста весело.. Wink

# 610
  • Мнения: 1 783
Във фб попаднах на откъс от сериал, намерих го на английски, но не ми е толкова силен за това ако някой знае как се казва и дали го има поне с бг суб или в краен случай на немски. Търся го онлайн, няма как да тегля 🙈
Благодаря 🤗

# 611
  • Мнения: 2 323
Здравейте, търся "Загадката на Веласкес", на английски е The painting, a в оригинал заглавието е El cuadro. Някой дали може да помогне? Simple Smile

Последна редакция: ср, 23 сеп 2020, 13:40 от bambinnah

# 612
  • Мнения: 474
Във фб попаднах на откъс от сериал, намерих го на английски, но не ми е толкова силен за това ако някой знае как се казва и дали го има поне с бг суб или в краен случай на немски. Търся го онлайн, няма как да тегля 🙈
Благодаря 🤗

[img]//cdn.bg-mamma.com/YGWy/BDbeK.jpg[
изтегли това приложение,има ги и трите сезона, има и субтитри на немски.Като изтеглиш приложрнирто щр ти стане ясно как да процедираш,ако имаш проблеми пиши на лични да ти обясня
гледа се онлайн
https://bg.vessoft.com/software/windows/download/stremio

# 613
  • Fairbanks, Alaska
  • Мнения: 1 761
Търся един филм-на космическа станция избухва бунт. Няколко души успяват да се качат в совалка и да избягат. Сред тях е високопоставен служител. Джон Рот е неговото име. Групата започва да се опознава, докато пътува в Космоса, но накрая започват да се избиват взаимно.

# 614
  • Благоевград
  • Мнения: 512

Търся също и епизод на “Досиетата Х”, може би някой, който е изгледал всичко, ще си спомни. Описанието ми е много тъпо, но бях дете тогава и не помня нищо повече. Имаше някаква черна дупка в една стена и оттам сякаш или излизаше нещо, или водеше нанякъде. И помня, че Дейвид Духовни и Съли я изследваха.

Да не би да е Soft Light - сезон 2, епизод 23 ?

Общи условия

Активация на акаунт