Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 19 ноем. 2019, 19:40 ч.

Търся филм, сериал... Тема 10

• 9 945
  • 234
  •   1
Отговори
# 225
Здравейте, търся един много стар филм.
На български го няма, поне аз не можах да го намеря., нито дублиран, нито със субтитри.
Мисля, че навремето го даваха Канал1.
Филма се казва "Passion and Paradise" , намирам го и така изписано "Passion in Paradise" но само клип от около 2 минути. За съжаление не намирам целия филм който е от 1989 година и е с участието на Арманд Асанте и Род Стайгър.
Сърдечно моля за помощ, от къде мога да го сваля, може и на английски да е. Ето и една снимка от филма, на главните герои.

Искаш ли го на руски?

Да, искам го. От къде да си го сваля.
Ето ти го.
https://youtu.be/AmwPyghTqNI

# 226
Скрит текст:
Здравейте, търся един много стар филм.
На български го няма, поне аз не можах да го намеря., нито дублиран, нито със субтитри.
Мисля, че навремето го даваха Канал1.
Филма се казва "Passion and Paradise" , намирам го и така изписано "Passion in Paradise" но само клип от около 2 минути. За съжаление не намирам целия филм който е от 1989 година и е с участието на Арманд Асанте и Род Стайгър.
Сърдечно моля за помощ, от къде мога да го сваля, може и на английски да е. Ето и една снимка от филма, на главните герои.

Искаш ли го на руски?

Да, искам го. От къде да си го сваля.
[/quote]
Ето ти го.
https://youtu.be/AmwPyghTqNI
[/quote]

Mona Lisa Smile  мноооооого ти благодаря:heart:HeartKissing Heart
Супер, много добро качество е записа. Още веднъж много благодаря Flowers RoseFlowers RoseFlowers Hibiscus
Желая ти преди всичко здраве, остани си в къщи и се пази.

# 227
  • София
Търся един стар сериал - Once a Thief.

# 228
  • Пловдив
Да ви препоръчам страхотна френска комедия...Alibi.com се казва. Има го в Замунда с бг аудио.

# 229
Търся филм, в който се разказваше за самотна майка, която отглеждаше 2 си момичета. По-късно в филма майката умира в автомобилна катастрофа, и по-голяма сестра започва да се грижи за по-малката. По-малката се сприятелява с възрастен мъж, който страда от умствена изостаналост. В края на филма по-голямата сестра признава на по-малката, че всъщност й е майка, но я родила твърде млада.

# 230
Тунел до Китай.

# 231
  • София
Здравейте, търся сериала Тъй нареченият мой живот. Дали го има качен някъде

# 232
  • София-Младост
Здравейте, търся сериала Тъй нареченият мой живот. Дали го има качен някъде
В замунда

# 233
Търся едно филмче-приказка. Разказва се за едно кралство. Имаше една малка принцеса. Краля беше на лов и в гората откри бебе момиченце(майка му и баща му бяха вълци). Отнесе я в двореца. Истинската принцеса имаше една говореща парцалена кукла. Тази доведената принцеса беше много зла. Истинската не помня дали избяга или тази злата я прогони от двореца. По-натам ми се губи сюжета.

# 234
Пръстенът на дракона

Общи условия

Активация на акаунт