Хапчета за отслабване "Инхуа"

  • 2 395
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 32
Здравейте на всички, борещи се с килограмите! Simple Smile
Пиша нова тема, защото темите, които видях за Инхуа са от 2013г. или има теми за чаят Инхуа.
Нека споделят тези от вас, които са ползвали КАПСУЛИТЕ Инхуа. Колко време ги пихте, какъв беше ефекта? А целулита?
Аз ги пия от 6 дена и за сега съм отслабнала с 1,700 кг., но най- интересното е, че целулита почти изчезна. Simple Smile

# 1
  • Варна
  • Мнения: 36 586
Бре, каква е тая панацея, която за седмица се справя с целулита?!

# 2
  • Мнения: 2 817
Бре, каква е тая панацея, която за седмица се справя с целулита?!

Grinning Никаква, просто се е отводнила малко.

# 3
  • Мнения: 2 721
Майка ми пиеше и хапчетата и чая.  Разбира се ефект НЯМАШЕ. Всички хапове които ви обещават бързо отслабване и т.н най-много да ви навредят. А целулита се маха САМО със спорт и правишно хранене.  Най-вероятно това с целулита е само в твоята глава , защото абсолютно нищо не може да го премахне за 6 дни. А килограмите са от ходене до Wc. Съжалявам ако ти звуча груба, но това е истината.

# 4
  • Мнения: 32
Целулита по бедрата ми определено не е изчезнал само в моята глава, а наистина го няма. Нападайте ме щом това е начина, аз просто исках да попитам, дали някой ги е ползвал тези хапчета и за ефекта от тях. Кожата на краката ми беше направо набразденa,а сега вече не. Може и от водата да е, защото пия по 2 л. на ден. Както и да е, щом ме смятате за "откачалка" недейте да пишете...

# 5
  • Мнения: 281
Имам чувството, че от чая преди време мъж ми свали доста лошите холестероли. За няколко месеца имаше огромен резултат в кръвните изследвания, много вероятно е да е от него.
При мен съвсем лек ефект от чая, хапчетата не бих ги опитала.

# 6
  • Мнения: 2 817
А аз глупачката не ям от години тесто и сладко и тренирам редовно. А то какви методи имало Grinning

# 7
  • Мнения: 32
Смятам, че съм написала изключително ясно въпросът си! Питам за ефекта от "Инхуа" , а не дали съм "откачалка", защото ги пия и т.н. Моля ви, дами- придържайте се към темата! Simple Smile
Имам чувството, че от чая преди време мъж ми свали доста лошите холестероли. За няколко месеца имаше огромен резултат в кръвните изследвания, много вероятно е да е от него.
При мен съвсем лек ефект от чая, хапчетата не бих ги опитала.
Благодаря Ви за изчерпателният отговор! Simple Smile Поне един да отговори нормално, а не да се прави на много знаещ.

Последна редакция: сб, 23 ное 2019, 13:41 от AnMary

# 8
  • Варна
  • Мнения: 36 586
Майка ми пиеше и хапчетата и чая.  Разбира се ефект НЯМАШЕ.

Ама не е само един. Ето, още един е отговорил нормално. Но отговорът не е много удобен, може би затова се прескача.

# 9
  • Мнения: 32
Майка ми пиеше и хапчетата и чая.  Разбира се ефект НЯМАШЕ.

Ама не е само един. Ето, още един е отговорил нормално. Но отговорът не е много удобен, може би затова се прескача.
Въобще не съм го видяла този коментар.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 36 586
Тук някъде из форума бях мяркала една тема, в която имаше доста дълъг списък с различни хапчета и какво ли не още, които се водят уж за отслабване. Много хубаво бяха постнали момичетата списъка и срещу всяко име пишеше какви забранени и направо опасни съставки има вътре. Хубаво ще е да потърсиш и да прочетеш дали и тази панацея е вътре, защото ако и те са окепазени, като нищо ще си докараш сериозни проблеми.

# 11
  • Мнения: 32
Тук някъде из форума бях мяркала една тема, в която имаше доста дълъг списък с различни хапчета и какво ли не още, които се водят уж за отслабване. Много хубаво бяха постнали момичетата списъка и срещу всяко име пишеше какви забранени и направо опасни съставки има вътре. Хубаво ще е да потърсиш и да прочетеш дали и тази панацея е вътре, защото ако и те са окепазени, като нищо ще си докараш сериозни проблеми.
Не са описани странични ефекти при прием на препоръчителна дневна доза.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 36 586
Те на самото нещо няма и да бъдат описани. Да не мислиш, че тия забранени съставки са били включени в листовките на всички останали чудотворни хапчета? Никой няма да ти ги каже.

# 13
  • Мнения: 452
Аз съм ограничила бяло тесто, пържени храни и сладко до минимум и все дебела си ходя. Не вярвам и с тези да станр

# 14
  • Мнения: 20
Приемам хапчетата ''Инхуа'' от година, но си правя и почивки. Не ги пия за отслабване,а за да не задържам течности и да ходя по лесно до WC. Минус кг виждаш заради изхвърлената вода от тялото си.

Общи условия

Активация на акаунт