Откраднат живот: Кръвни връзки тема 92

  • 37 532
  • 801
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 7 352
Да.
На последната сцена с Камбуров , когато се сбогуваше изглеждаше много добре. Странно е , че съм я гледала в театъра и не ми хареса как играе, през целия сериал ми беше твърде “декламираща”, но последния сезон ми хареса играта и.

# 661
  • Мнения: 9 478
Тя говори с Калин, но едно е той да й разкаже нещо по телефона, съвсем друго е тя сама да я види.
Наталия си каза, че е очаквала да е по-зле.
Простп не смятам, че е редно да виним Наталия, че не я взела. Както казах - ставаше въпрос за ден, два. Не е искала целенесочено да я скрие от нея. Предполагам имаше намерение да ги срещне, когато се върнат в София. Просто стечение на обстоятелствата.

# 662
  • София
  • Мнения: 27 021
Изобщо посланията които пръскат от екрана са недоумяващи и абсурдни.

# 663
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 439
Това с декламирането за нежененето не е ли краднато от "Четири сватби и едно погребение"?

Аз пък мисля гледам с оптимизъм към новия сезон, въпреки Апостолова. Надявам се да няма лош герой, а да се съсредоточат върху младите лекари и случаи. В кримито се провалят повече от медицината.

# 664
  • Пловдив
  • Мнения: 40 599
Трябва да сменят името на сериала...с нещо докторско. Отдавна няма нищо общо с Откраднат живот.

# 665
  • Мнения: 9 258
Това с декламирането за нежененето не е ли краднато от "Четири сватби и едно погребение"?


  Точно , сега ми просветна от къде ми е познато. Само че са на светлинни години от Анди Макдауъл и Хю Грант .

# 666
  • Мнения: X
Това с декламирането за нежененето не е ли краднато от "Четири сватби и едно погребение"?
Преди малко и аз се усетих, че е от там Joy беше ми адски познато

# 667
  • Мнения: 14
Разочароващ финал поне според мен. Цял епизод за Жени или по-точно цял сезон. Невероятна е актрисата, но твърде много се наблегна на нейната история другите оставайки на заден план. Какво стана с Нора и Тасев? Заедно ли са, не са ли, как стана? За Галя отново нищо, между Табаков и Грънчарова имаше наченки за нещо, но и то остана недовършено. И Алекс и Биляна останаха като недовършени. Бременна ама не от него, развод ама защо и как не се знае? Много се вглъбиха в това да покажат случващото се с Жени и оставиха другите истории недовършени.
Дано другия сезон развие малко повече останалите герои. Ще ми се да видя връзката на Тасев и Нора малко по- обширно, дали той ще разбере, че тя спаси болницата.? Петмезов също е загадка...

# 668
  • Мнения: 9 609
Всеки е направил някаква физиономия и гледа на нанякъде Joy

# 669
  • Мнения: 9 374
Зяпнали, ухилени, леко позаспали... Joy

# 670
  • Мнения: 35 069
Това с декламирането за нежененето не е ли краднато от "Четири сватби и едно погребение"?


  Точно , сега ми просветна от къде ми е познато. Само че са на светлинни години от Анди Макдауъл и Хю Грант .
В коя сцена в това

# 671
  • Мнения: 355
Биляна и Александър имат дете, нали?

# 672
  • Пловдив
  • Мнения: 40 599
Биляна и Александър имат дете, нали?
имат, ама кой го е виждал незнам Stuck Out Tongue Winking Eye

# 673
  • Мнения: 9 478
Имат момченце - Георги, но не се наемам да кажа колко е голямо, че не се знае знае ли се 😆

# 674
  • Мнения: 336
https://tv.dir.bg/news.php?id=27570973 - еФтин е ясен, ама Вяра Анкова да говори такива глупости. Съгласих се вече че парите не миришат и нямат значение, но количеството им - да (не е реклама на бяла карта!). Поне се потвърди, че домус бей е подставено лице на кой и освен контрол над медиите, другата му задача е да зомбира "избирателите", пардон "феновете" на сериала ...

Искрени благодарности за разказа от първо лице на финалната прожекция, който само затвърди усещането на аудиторията, която не е в графата 80+% дебили на професора.

Весели празници и да доживеем да ги видим другите мега проекти на екипа, че този отдавна се изчерпа и за смях не става вече

Общи условия

Активация на акаунт