Поканете киното у дома с Philips 4K OLED Android TV. Бъдещето е тук!

  • 16 929
  • 803
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 451
"Жокера" на Тод Филипс, защото съм любопитна да видя превъплъщението на Хоакин Финикс.

# 736
  • Мнения: 301
Кой е първият филм, който бихте изгледали на Philips 43PUS7304, ако го спечелите?
Сам вкъщи

Кажете ни защо избирате точно този филм?
Чудесен филм,никога не омръзва!

# 737
  • Мнения: 1 715
В духа на идващите празници филмът,който бих гледала е "Сам вкъщи"
За да можем да се насладим на лудориите на Кевин със перфектна картина и звук.

# 738
  • Мнения: 287
Кой е първият филм, който бихте изгледали на Philips 43PUS7304, ако го спечелите?
Star Wars

Кажете ни защо избирате точно този филм?
Обичам цялата поредица

# 739
  • Мнения: 625
Кой е първият филм, който бихте изгледали на Philips 43PUS7304, ако го спечелите?
Сам вкъщи

Кажете ни защо избирате точно този филм?
Чудесен филм,никога не омръзва!

# 740
  • Мнения: 2 558
"Сам вкъщи" - защото наближава Коледа.

# 741
  • Мнения: 2
Кой е първият филм, който бихте изгледали на Philips 43PUS7304, ако го спечелите?
Avengers: Endgame / Отмъстителите: Краят

Кажете ни защо избирате точно този филм?
Харесва ми цялата поредица , също така има и много добри ефекти.

# 742
  • Мнения: 282
Първият филм които бих гледала на новият телевизор Philips 43PUS7304 е Кръстникът.
Причината да го избера е че това е една неостаряваща класика с най-големите звезди в киното .

# 743
  • Сливен
  • Мнения: 457
Кой е първият филм, който бихте изгледали на Philips 43PUS7304, ако го спечелите?
С най-голямо удоволствие ще гледам -Хари Потър( всички части).

Кажете ни защо избирате точно този филм?
Заслужава да се гледа-сюжет, музика, ефекти.

# 744
  • Мнения: 283
Въпроси за етап 2:
Кой е първият филм, който бихте изгледали на Philips 43PUS7304, ако го спечелите?
Кажете ни защо избирате точно този филм
Първият филм, който бих гледала е Frozen 2,защото вече е любимият на дечицата ми ❤️

# 745
  • Мнения: 4
Кой е първият филм, който бихте изгледали на Philips 43PUS7304, ако го спечелите?
Beethoven/Бетовен

Кажете ни защо избирате точно този филм?
Харесва ми поредицата , забавни семейни филми са.

# 746
  • София
  • Мнения: 1 304
Бързи и яростни.

# 747
  • Мнения: 520
Първият филм, който бихме изгледали е "Договор за Дядо Коледа" и трите части. Избирам този филм, защото Коледата ни е любимият празник на цялото семейство и всички много го харесваме.

# 748
  • София
  • Мнения: 3 853
Как си представяте перфектното кино преживяване у дома?
Компанията на любимите ми хора съчетана с домашния уют и перфектна картина и звук на телевизора са ми напълно достатъчни за кино преживяване у дома.
Колко често гледате филми у дома и колко важни са за вас качеството на картината и звукът?
Винаги когато имам свободно време или пък зная, че по някой тв канал ще излъчат интересен филм.

Кой е първият филм, който бихте изгледали на Philips 43PUS7304, ако го спечелите?
Със сигурност "Гладиатор".
Кажете ни защо избирате точно този филм?
Защото добрата картина и още по-добрият и качествен звук са изключително важни при гледането на този филм, а за прекрасната музика на Hans Zimmer, Lisa Gerrard, and Klaus Badelt още повече.

# 749
  • Мнения: 16
Бих гледал "Властелинът на пръстена ",изпълнен  е с много впечатляващи сцени

Общи условия

Активация на акаунт