Поканете киното у дома с Philips 4K OLED Android TV. Бъдещето е тук!

  • 16 912
  • 803
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 861
Кой е първия филм, който бих изгледала- Наистина любов (Love actually)
Защо? Защото е един от любимите ми филми, а освен това е и на коледно-новогодишна тематика, в унисон с времето от годината в момента.

# 766
  • Мнения: 6 933
Как си представяте перфектното кино преживяване у дома?
Колко често гледате филми у дома и колко важни са за вас качеството на картината и звукът?

Честно казано гледането на филми не е най-любимото ми нещо, но пък е приятно за най-любимия ми човек. Киносалони посещавам почти само заради български филми, но ако има начин цялото това качество да се пренесе в домашна атмосфера, може би бих променила навиците си. Филми вкъщи се гледат доста често, специално за мен звукът е от голямо значение, защото обикновено се занимавам с друго свое хоби, докато "гледам".

Въпроси за етап 2:
Кой е първият филм, който бихте изгледали на Philips 43PUS7304, ако го спечелите?
Кажете ни защо избирате точно този филм?

Бих оставила половинката ми да избере първия филм, поради изброените по-горе причини.

# 767
  • Мнения: 420
Аватар
Заради приказната атмосфера.
А телевизора считам, че ще предаде перфектно дълбочината на цветовете.

# 768
  • Мнения: 127
Снежни кучета бих гледала пак и пак, заради земната тематика

# 769
  • Мнения: 667
"Междузвездни войни", заедно със сина ми, за да се насладим на специалните ефекти!

# 770
  • Мнения: 2 652
Филма "Топло" за да се върнем във ремето назад

# 771
  • Мнения: 38
Всеки забавен и ненатоварващ филм е добре дошъл у дома  Simple Smile
Имам много любими филми, но те са натоварващи, затова и са стойностни. За съжаление забавните бързо ги забравяме, защото в повечето случаи са правени на конвейер. Единствения забавен, който бих гледала всеки път с удоволствие засега е сериал - "Приятели".
А защо точно него? Защото е забавен и всеки път виждам неща, които съм пропуснала преди и все едно ми е като нов. Simple Smile

# 772
  • Мнения: 738
Как си представяте перфектното кино преживяване у дома?
Зависи от филма - анимация с детето, с пуканки и навън да е зима. Комедии, криминални или приключенски филми гледам с половинката, но перфектното кино преживяване за мен е да си пусна филм късно, когато всички спят, да се настаня удобно на дивана и да потъна в случващото се на екрана.

Колко често гледате филми у дома и колко важни са за вас качеството на картината и звукът?
Често, реално вкъщи се гледат основно филмови и понякога спортни канали. Важни са ми картината и звука, а мъжете в къщи са изключително взискателни по отношение на звука.

Кой е първият филм, който бихте изгледали на Philips 43PUS7304, ако го спечелите?
На нов телевизор ще е някоя от любимите анимации на малкото ми дете - Зоотрополис, Леденото кралство, Тролчетата
Кажете ни защо избирате точно този филм?
Не мисля, че някой друг ще се вреди да е първи.

# 773
  • Мнения: 1 673
Как си представяте перфектното кино преживяване у дома?
Колко често гледате филми у дома и колко важни са за вас качеството на картината и звукът?

С качествен телевизор, хубава картина и добър звук. Често гледаме сериали и филми. Blush

Кой е първият филм, който бихте изгледали на Philips 43PUS7304, ако го спечелите?
Кажете ни защо избирате точно този филм?

Може би бих гледала пак Аватар. Имаше хубави специални ефекти. Ще ми е интересно да го гледам на този телевизор с тези "екстри". Heart Eyes

# 774
  • Пловдив
  • Мнения: 1 039
Здравейте на всички!
Въпрос номер 1:
Как си представяте перфектното кино преживяване у дома?
Колко често гледате филми у дома и колко важни са за вас качеството на картината и звукът?

Представям си ,че гледам любимият си филм на загасени лампи,тишинка,горяща камина и детето и мъжът ми да са до мен!
Филми гледам събота и неделя вечер.Качеството на картината и звукът са много важни,защото ако ги няма ,спирам филма и търся с по-добро качество.
Обикновено винаги се ядосвам,защото ,или субтитрите не тръгват,или качеството е зле ,когато пусна филм от флашка,или от компютъра,винаги има проблем със субтитрите,или качеството...

Въпрос номер 2: Следващите ни въпроси към вас са:
Pushpin Кой е първият филм, който бихте изгледали на Philips 43PUS7304, ако го спечелите?
Pushpin Кажете ни защо избирате точно този филм?

Първият филм,който бих гледала е:Аватар,защото точно този филм  има много ефекти на,които искам да се насладя максимално:)

Весела Коледа и Щастлива нова година на всички!

Последна редакция: вт, 10 дек 2019, 18:48 от Petq211

# 775
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 941
Първият филм, който бих гледала е може би някой от поредицата "Властелинът на пръстените". Любими са на цялото семейство. Ще можем истински да се потопим в приказката.

# 776
  • Мнения: 987
Първият филм, който бихме гледали най-вероятно ще е нещо любимо на семейството, съобразено с малката ни дъщеря. Анимация или анимиран филм- Пепеляшка.

# 777
  • Мнения: 596
Първият филм, който бих изгледала  на този телевизор вероятно ще е някой романтичен от типа на "Хубава жена".

# 778
  • Мнения: 120
Кой е първият филм, който бихте изгледали на Philips 43PUS7304, ако го спечелите?
Властелинът на пръстените, защото такъв филм заслужава да се гледа на страхотен телевизор.
Кажете ни защо избирате точно този филм?
Невероятен звук и ефекти, красиви пейзажи и впечатляващи битки. Какво друго му трябва на човек?

# 779
  • Мнения: 421
Как си представяте перфектното кино преживяване у дома?
Телевизор осигуряващ високо качество на звука и картината . Приятна компания и хубав филм .

Колко често гледате филми у дома и колко важни са за вас качеството на картината и звукът?
Често гледаме филми , качеството на картината и звука са много  важни за перфектното кино преживяване .

Кой е първият филм, който бихте изгледали на Philips 43PUS7304, ако го спечелите?
Генезис / Inception/

Кажете ни защо избирате точно този филм?
Любимият ми филм  . Гениален сценарий , перфектна режисура ,  невероятни операторско майсторство  и   актьорска игра .

Последна редакция: вт, 10 дек 2019, 16:08 от maybe June

Общи условия

Активация на акаунт