Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 25 ноем. 2019, 11:00 ч.

Поканете киното у дома с Philips 4K OLED Android TV. Бъдещето е тук!

• 13 462
  • 801
  •   3
Отговори
# 645
  • София
Със семейството и двете деца, петъчно, леко привечер.
Макар че гледаме на латоп (или пък именно затова) не се случва толкова рядко. И все пак атмосферата не е същата.

Ледена кралица, децата ми са луди по него. Лично за себе си, ако трябва да посоча егоситчино, това би бил Десперадо на Тарантино и Родгриес, филм, правен през далечната 1997-а, и който би звучал и се виждал фантастично на подобен телевизор. И двата филма, които посочих, са толкова култови, че биха поставили … едно добро начало!

# 646
Предполагам някой коледен филм, заради настроението, винаги свършват добре и забравям за всичко, докато гледам.

# 647
Пърият филм, който ще гледаме със моето семейство е Замръзналото кралство - Елза и Анна. Ще създаде уютна и приятна обстановка!

# 648
  • Варна, Пловдив
Кой е първият филм, който бихте изгледали на Philips 43PUS7304, ако го спечелите?
Бих гледала отново "Бохемска рапсодия" и "Интерстелар".

Кажете ни защо избирате точно този филм?
Заради музиката основно, обичам творчеството на Ханс Цимер и Фреди.

# 649
Замръзналото кралство - заради детето и радостта, която то ще изпита.

# 650
Bad boys 3. Защото е семеен и забавен.

# 651
Любимият на цялото семейство "Джурасик парк" (всички части), защото динозаврите ще изглеждат като истински. Simple Smile

# 652
Кой е първият филм, който бихте изгледали на Philips 43PUS7304, ако го спечелите?
Аз бих изгледала с удоволствие Властелинът на пръстените заедно с цялото си семейство

# 653
Първия филм, който бих изгледала на Philips 43PUS7304, ако го спечеля, са коледните серии на Том и Джери.
Споделям виждането, че всяко ново нещо трябва да се свърже с веселие, смях и други положителни емоции, за да му върви все по този начин. А на мен това филмче ми носи такива емоции. Коледните серии са ми особено любими.

# 654
Как си представяте перфектното кино преживяване у дома?
С мъжа ми!

Колко често гледате филми у дома и колко важни са за вас качеството на картината и звукът?
Всекидневно гледаме филми и  качеството на картината и звукът трябва да е на такова ниво че все едно и ние сме във филма.

„Десетото кралство“

Кажете ни защо избирате точно този филм?
Защото е много симпатичен и забавен минифентъзи сериал .

# 655
Незабравимата - харесвам тъжните романтични филми за силата на любовта.

# 656
Бих изгледала отново "Аватар" - страхотни ефекти, идея и със сигурност на този телевизор картината и цветовете ще са уникални.

# 657
"Ранго"
Pushpin Кажете ни защо избирате точно този филм?
Много забавен филм

# 658
Междузвездни войни. Носталгично любим.

# 659
И аз се присъединявам към феновете на Аватар ,гледала съм го на кино и затова бих искала да сравня как ще е на този телевизор .

Общи условия

Активация на акаунт