Велислав Павлов *Димитър Захариев *Диана Димитрова Тема 60

  • 17 914
  • 737
  •   1
Отговори
# 135
  • варна
  • Мнения: 355
И аз така! Сто пъти ги гледах снощи.❤️ Обаче сега сутринта в главата ми изплуват тревожни въпроси -  Ами сега накъде? Какво ще ги правят двете влюбени гълъбчета оттук нататък? Колко епизода остават докрая? 6 или 8? А при още един сезон? Ще ги оставят ли просто да си бъдат щастливи и няма много много да ги дават или ще им измислят нещо? То да го е страх човек да се зарадва на нещо в тоя сериал.

# 136
  • Мнения: 2 364
Mоето мнение е, че до края на сезона градацията в отношенията им ще е във възходящ ред. Т.е. очаквам да завършат сезона като семейство или поне с пръстен (но предвид първия неуспешен опит, едва ли ще е достатъчно). В следващ сезон, ако има такъв и ако участват, едва ли ще ги оставят без проблеми, като не е задължително да са свързани с отношенията им.

# 137
  • София
  • Мнения: 9 557
Злати, и аз така мисля. До края на сезона ще гледаме градация и да видим колко далеч ще стигнат. Думите на Марио за спиралата, тези на Зорница, че нещата не се повтарят на мен за това ми говорят.

И мен ме държи емоцията от снощи. Уникален епизод беше, във всяко отношение. А нашите го направиха съвършен. Браво.

Последна редакция: сб, 23 ное 2019, 09:47 от rosi_ta

# 138
  • варна
  • Мнения: 355
Да, ако изобщо имаме накрая на този сезон предложение, мисля, че този път то може да дойде от Зорница. Защо пък не?
А за другия сезон,ако има такъв, може да чакаме бебе. Там може да има мааалко проблемчета, но все преодолими и с хепиенд разбира се.😉 Нагласих ги работите! 😆

# 139
  • Мнения: 9 374
В оставащите епизоди този сезон не виждам как могат да се объркат нещата, има още други истории, които да се разплитат, така че и аз мисля, че до края нещата ще са наред.
Гледах ги вчера още толкова пъти след това и не мога да им се нагледам. От един момент нататък показаха такава любов, страст и копнеж в едно, чак да го опиша не мога, то се видя в очите им. Heart Eyes

Ето статията от списание EVA, в която консултантите на сериала разказват какво и как им разясняват на актьорите. Има и от нашите малко, затова я поствам тук.
https://eva.bg/article/38443-Ekartyor-tupfer-mikulich?fbclid=IwA … gnS68UAEVbYZqakbg

# 140
  • Мнения: 12 394
Аз мисля, че до края на сезона ще се борят със страха на Зорница, че не струва и пак ще оплеска нещо. Снощният разговор за мен пак го изкара на повърхността, но пък думите на Марио към нея и преди това към съученичката му ми говорят, че той е стабилен като скала Grinning Няма вече драми с нейното минало, кого и защо е обичала. Те двамата са тук и сега, обичат се и това е единственото, което за тях има значение.
Все си мисля, че отново ще бъде Марио този, който ще предложи да станат семейство, ако се стигне дотам. Само че този път ще я държи здраво и ще й помогне да преодолее страха си.

# 141
  • Мнения: 6 159
Какво приятно цвъркане Hug !

Надявам се  да са ви верни прогнозите - до края на сезона да си довършат другите линии , а нашите малко да ги оставят на спокойствие  , защото това , което си фантазираме , е по-приятно от  самия филм . Е , да има по някой и друг намек като онова гушкане преди срещата Heart Eyes - /З/ Марио , отлепи се от мен !

# 142
  • Мнения: 12 394
И друго си мислех вчера. Зорница отдавна не е онази жена от четвърти сезон, която търсеше тръпката, интригата и ловът. Не е дори и онази жена от пети сезон, която приклещи Марио при аварийния. Ако тогавашната Зорница беше буря, сега я виждам за копнееща за пристан. И затова Марио е точно това, което търси и затова няма да сбърка любовта.

# 143
  • Мнения: X
Тук не съм съгласна.
Според мен тя е все още И онази жена и в момента получава...целия пакет Joy

# 144
  • Мнения: 12 394
Доне не го възприемай като или-или. А като преобладаващо.

# 145
  • Мнения: 9 374
Съгласна съм с Моски. За мен бурята в Зорница е притихнала, има я, но не е същото, особено след всичко, което преживя. Сега не й трябват унищожителни любови и пожари, точно за това Марио е точният човек. С него може да има всичко - и страст, и любов, както се видя и снощи.

# 146
  • Мнения: X
Доне не го възприемай като или-или. А като преобладаващо.
Всеки има право на лично възприемане, нали така?

Съгласна съм с Моски. За мен бурята в Зорница е притихнала, има я, но не е същото, особено след всичко, което преживя. Сега не й трябват унищожителни любови и пожари, точно за това Марио е точният човек. С него може да има всичко - и страст, и любов, както се видя и снощи.
Е аз какво казвам? Rolling Eyes

# 147
  • Мнения: 12 394
Не бе, Доне, ситуацията си я възприемай, както ти е приятно, аз ти казвам моите думи как да възприемаш Joy В смисъл, че нямам предвид, че у Зорница няма страст, а че вече няма копнеж за смазващата унищожителна любов,  която убива.

Последна редакция: сб, 23 ное 2019, 14:28 от Mosquita

# 148
  • Мнения: X
В смисъл, че нямам предвид, че у Зорница няма страст, а че вече няма копнеж за смазващата унищожителна любов,  която убива.
Аз такова нещо не помня. Не знам къде и какво си гледала Stuck Out Tongue Winking Eye

# 149
  • Мнения: 3 269
И аз още съм под влиянието на вчерашните емоции 😊🥰❤.  До края очаквам възходяща градация, която да ги изведе отново до идеята за сватба. Какво ще е следващия сезон, ако има такъв, няма да си развалям настроението от сега 😆. Наслаждавам се на момента на 100%.

Сега ми се струва, че следва епизод в стил -  “обичам, обожавам, оглупявам” 😊.

Общи условия

Активация на акаунт