Велислав Павлов *Димитър Захариев *Диана Димитрова Тема 60

  • 17 936
  • 737
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: X
В кой епизод беше вечерята в апартамента на Зорница? С петното на блузата?

# 151
  • Мнения: 726
В кой епизод беше вечерята в апартамента на Зорница? С петното на блузата?
36? Simple Smile

# 152
  • Мнения: 6 159
Когато Марио се "залепи" за Зорничка , изведнъж  се сетих за това Joy , винаги ми действа много , много лековито
https://www.youtube.com/watch?v=-vO1_mrGcEo

# 153
  • Мнения: 9 374
Не знам какво да напиша, описание не мога да измисля за тия двамата, изчерпах се. Heart Eyes Joy Тази сцена ми е една от най-милите им през тоя сезон.
 

# 154
  • варна
  • Мнения: 355
Яни, а как само гледаше след нея малко преди да се метне отгоре му  Пенев! Нашето момче обича лудо нашето момиче! ❤️☺️
Ама този Велислав много, ама много е готин!❤️

# 155
  • Мнения: 9 374
Да, да! И тя с тия усмихнати очи направо ме стопля като я видя. Heart

# 156
  • Мнения: 489
Ох, още ме държи удоволствието от снощния епизод Simple Smile Ще си го пусна пак(за кой ли път) Simple Smile

# 157
  • Мнения: 3 269
Ех, ако имаше как след финала на 6, да видя този кадър, щях да съм много по-Дзен 😂😊:

# 158
  • София
  • Мнения: 9 558
Ех, ако имаше как след финала на 6, да видя този кадър, щях да съм много по-Дзен 😂😊:


Дрийми, това е най любимият ми техен кадър, евър. Бие всички и от пети и от шести сезон.

Значи една мисъл ме мъчи. Нали тук имаше опасения за Марио и неговите способности за ..... Сега, според вас, дали вечерта е приключила безславно или момчето се е лекувало, но са ни спестили тази информация??? 😂😂😂

# 159
  • Мнения: 12 400
Нищо му няма, Роси, Зорница е неговата панацея Joy

Аз не мога да му се нарадвам колко е пораснал и помъдрял Марио и колко много си говорят Grinning

# 160
  • Мнения: 3 269
И аз много им се радвам 😊.

Роси, още във вторник ще знаем, но аз нямам съмнения за “ представянето” 😎. Марио не ми изглеждаше, като да има притеснения Wink.

# 161
  • София
  • Мнения: 9 558
Пфу, отдъхнах си 😂😂😂

Бяха толкова разкошни. А Марио спокоен, уверен, осъзнат. Напълниха ми сърцето.

# 162
  • Мнения: 1 358
Ех, ако имаше как след финала на 6, да видя този кадър, щях да съм много по-Дзен 😂😊:

Обожавам го този кадър Heart Eyes може да се види как сърцето на Марио бие ускорено, след като й каза, че е красотата на света Heart Велислав е майстор Blush

# 163
  • Мнения: 489
Страхотен кадър, а за гласа и интонацията на Велислав да не говорим... Извървяха дълъг път и двамата, пораснаха... Мисля, че вече настъпи тяхното време за щастие...

# 164
  • Мнения: 9 374
Аз не мога да му се нарадвам колко е пораснал и помъдрял Марио и колко много си говорят Grinning
Еми Моски, Зорница го направи мъж, дори и със зарязването на сватбата. Тогава му се е наложило от раз да порасне. Joy

Общи условия

Активация на акаунт