Велислав Павлов *Димитър Захариев *Диана Димитрова Тема 60

  • 17 933
  • 737
  •   1
Отговори
# 165
  • варна
  • Мнения: 355
Ех, ако имаше как след финала на 6, да видя този кадър, щях да съм много по-Дзен 😂😊:

Обожавам го този кадър Heart Eyes може да се види как сърцето на Марио бие ускорено, след като й каза, че е красотата на света Heart Велислав е майстор Blush
Аничка, между другото и на мен ми направи впечатление това! От петък насам съм я гледала тази сцена сигурно  сто пъти и сякаш наистина виждам вълнението, любовта и желанието на Марио. Мислех си, че съвсем съм се побъркала и си въобразявам. Наистина е страхотен Велислав! ❤️
Едно ми липсва тук - един два кадъра поне от спалнята.☺️ Така всичко щеше да е завършено и наистина съвършено!❤️

# 166
  • Мнения: 12 400
Вълнението на Марио, когато й каза че тя е красотата и начинът, по който тя го погледна след това, ми е най- любимата част от този епизод Heart

# 167
  • Мнения: 3 269
Диана си е сложила картината от над дивана за снимка на корицата 😍.

# 168
  • Мнения: 9 619
Най-после имам възможност да напиша някой коментар във връзка с последните развития при Зорница и Марио, но тъй като сте изписали достатъчно по върпоса, просто ще оставя този гиф описващ моята рекция на сцените им:
HeartHeartHeart

# 169
  • Мнения: 9 374
Много готина визия, цветовете много й отиват. Heart

# 170
  • Мнения: X
Ученици под строй на театър и са се уредили със снимка. Аз ходя редовно и на Велислав и на Димитър и пак не се уреждам със снимка Joy

# 171
  • Мнения: 6 159
Доне , организирай   10-12 дечища  за някоя постановка , после кажи на любимците ,че сте група и искате снимка Joy , така няма да ти е неудобно Hug

# 172
  • Мнения: X
JoyJoyJoyJoyJoy Тъкмо малко култура за подрастващите, а?

# 173
  • Мнения: 726
Ученици под строй на театър и са се уредили със снимка. Аз ходя редовно и на Велислав и на Димитър и пак не се уреждам със снимка Joy


Просто значи не знаеш с кого да отидеш. Веднага се сещам за някого Wink

# 174
  • Мнения: 9 619
Хубаво е децата да бъдат водени на културни мероприятия. Велислав как се е опънал като струна отзад Grinning

Май на кръщене ще бъдат

# 175
  • Мнения: 726
Искам да видя Велислав изтупан за кръщенето Simple Smile На Гергана залагам да публикува някоя снимка

# 176
  • София
  • Мнения: 9 558
Искам да видя Велислав изтупан за кръщенето Simple Smile На Гергана залагам да публикува някоя снимка

Роси, залагам, че няма да видим снимка с Велислав. Този човек е повече от Левски, братче. Крие се като партизанин.
Диана е приказна, много е красива.

# 177
  • Мнения: 726
Искам да видя Велислав изтупан за кръщенето Simple Smile На Гергана залагам да публикува някоя снимка

Роси, залагам, че няма да видим снимка с Велислав. Този човек е повече от Левски, братче. Крие се като партизанин.
Диана е приказна, много е красива.
Да бе, верно си е така! Той през парадния вход няма да мине , без значение в църква или другаде Wink Най-много да се появи в последния момент и да чака отвън.

# 178
  • Мнения: 2 364
Mного е елегантна Диана, но токчетата са проблем Joy Eдиният крак свит в коляното, другият направо изкривен Joy

Доне, а вчера беше ли Simple Smile Cледващия път се оглеждаш за група с ученици и се нареждаш до тях Joy

# 179
  • Мнения: 9 619
Роси, аз предлагам Диана и Гергана да го склещят някъде за по-сигурно Joy

Злати, ако е с тях повече от 2 часа нищо чудно, седят страхотно на крака, ама ти виждат сметката на стъпалата Grinning

Общи условия

Активация на акаунт