Велислав Павлов *Димитър Захариев *Диана Димитрова Тема 60

  • 17 837
  • 737
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 489
То няма за какво да цвъркаме Sad
Ясно е, че не може да дават все Марио и Зорница, има и други герои и сюжетни линии, ама пък не може само за Евгения да гледаме - час по час и минута по минута как се развива болестта и. Доскуча ми в последните дни сериала...Накрая, на финала, сигурно с голямата лопата ще натрупат всичко в един епизод, а сега се точат едва-едва.

# 226
  • Мнения: X
Пуснете си стари епизоди и ще цвърчите. Аз така правя - гледам си пети сезон, когато още вярвах в нашите герои Blush
Готино е Simple Smile

# 227
  • Мнения: 489
Аз си цвърча на петъчния епизод,сигурно двеста пъти гледах сцените с Марио и Зорница...
Скоро не съм се връщала на пети сезон, май е време да го направя Simple Smile

# 228
  • Мнения: 9 374
Доне, като каза 5ти сезон, онази вечер си намерих случайно гифчетата от него и си ги гледах, много мило ми стана. Blush След сегашния 8ми сезон, в който ги събраха и разбрахме, че любовта и обичта им не е угаснала, мога пак да си пусна 5ти сезон на драго сърце, защото събитията в този сезон заличиха гадния 6ти.

# 229
  • Мнения: X
О, аз не гледам 5ти заради Марио и Зорница Joy
За съжаление те двамата ме разочароваха. Затова предпочитам пети. Тогава...беше различно. И те бяха различни Simple Smile
А какво напрежение, каква емоция! Ах! И вдъхновение!

# 230
  • Мнения: X
Размечтах се JoyGrin

# 231
  • Мнения: 2 364
Доне, кога те разочароваха, сега ли? Aко е в този сезон кажи защо?

# 232
  • Мнения: 489
И аз това идвам да питам, Доне Simple Smile Какво те разочарова? а, и още - ще ходиш ли на прожекцията на финалния епизод?

# 233
  • Мнения: X
Ще се наложи. Едно другарче ме изнуди да ходим Joy Joy Joy
Приемам предложения какви глупости да плещя на Диде и Велислав този път Joy

П.С. Миналата седмица през уикенда към 10-11 сутринта минах през метрото и само се оглеждах дали няма да видя Диана с рокля Joy

# 234
  • София
  • Мнения: 9 557
Злати, не знам за Дона, тя ще си каже, ако иска, но аз съм много доволна. Особено от Марио. Показаха ни го толкова променен, осъзнат, наясно със себе си, с това което иска и най важното, този страх от шести сезон го няма, не сръпва на пръсти покрай Зорница.
Щеше ми се да участва в повече сцени, но колкото толкова.

# 235
  • Мнения: 6 159
Добре че Яни направи онова албумче с гифчетата от сезон 5 .
И сега са ми готинки , но тогава беше впечатляващо !

# 236
  • Мнения: 9 374
Добре че Яни направи онова албумче с гифчетата от сезон 5 .
И сега са ми готинки , но тогава беше впечатляващо !
Майчето беше с гифчетата. Wink

# 237
  • Мнения: 3 269
И аз се записвам в групата на доволните. Пред переспективата изобщо да не гледаме Марио и Зорница, това което получаваме си е направо разкош 😎.
Нямам проблем, че не ги дават тази седмица, обаче сюжетът с Жени рязко ми опротивя. Вече толкова не мога да я гледам, че дори Калин, за който се радвах че се връща ми става непоносим. И не съм чула, че са споменали Ковачев 😆.

# 238
  • Мнения: 2 364
Дрийми, за операцията на стареца, Kалин каза, че няма нужда от Aлекс, а ако се наложи ще извика Kовачев.
Aз съм ненаситна Blush и искам повече сцени с Mарио и Зорница, но както Mоски постоянно ми напомня, от лошо има и по-лошо Crazy Я, ако бяха като Mазови, които напоследък се вясват веднъж на две седмици  Crazy 

# 239
  • Мнения: 9 374
Нямам проблем, че не ги дават тази седмица, обаче сюжетът с Жени рязко ми опротивя.
Това са и моите мисли. Проблемът ми не е толкова, че ги няма съвсем в последните два дни, колкото че прекалено много време отделят на Жени и дават всичко в детайли. Действа натоварващо до един момент и после става досадно.

Общи условия

Активация на акаунт