Велислав Павлов *Димитър Захариев *Диана Димитрова Тема 60

  • 17 921
  • 737
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 6 159
CoffeeCookie По едно за събуждане Joy
Довечера може и да имаме късмет да не дават само Жени Rolling Eyes
Двете гаджета /МиЗ/ дори да не ги дават много , сезонът ще завърши с една хубава надежда и обещание за любов .
Така сезон 5  завърши  логично и прекрасно  и си беше отделен филм в сериала .
Не знам в мен ли е проблема , но паметта ми услужливо е изтрила плявата от предишните два сезона . Даже вече почти съм изтрила онзи дразнещ момент , когато Зорница и Банков се хилеха на "колетчетата" , които Марио и изпращал . А , кихавицата Joy - това не се забравя Stuck Out Tongue Winking Eye !

# 286
  • варна
  • Мнения: 355
Не знам дали ще ги видим днес. Малко се съмнявам. Затова започнах да си гледам назад епизодите с М и З. Ама малко трудно се ориентирам кои епизоди да гледам. Знаете ли кой беше епизода, в който двамцата си говориха и пушиха на пейката? Защото ако разчитаме на това, което дават съвсем ще ги забравим.

# 287
  • Мнения: 9 374
Мисля, че беше 21ви епизод.

# 288
  • Мнения: 3 269
Сега чакаме второ промо 😊. Марио какво й даде?

# 289
  • Мнения: X
Сега чакаме второ промо 😊. Марио какво й даде?
Някаква кутийка обаче какво има вътре утре ще разберем...

# 290
  • Мнения: 9 374
И на мен ми стана интересно какво й даде. Няма да прибързвам със заключенията, ама току виж се окаже пръстен. Grinning

# 291
  • Мнения: 726
Залагам на ключ Simple Smile

# 292
  • Мнения: 9 374
Не знам какво е, но на мен ми е спокойно, нещо хубаво ще е. При всички положения ще означава, че Марио мисли за бъдеще с нея. На Зорничка пък й е романтично и поетично. Grinning

Да му се невиди, точно сега няма промо качено. Grinning

# 293
  • Мнения: 12 394
Аз виждам два възможни варианта - ключ или подарък за Диана.

# 294
  • Мнения: 726
Моски, да Simple Smile Кръстче подарък за Диана

# 295
  • Мнения: X
И аз мисля, че е подарък за Диана.

# 296
  • Мнения: 3 269
Не е като за пръстен кутията. Пък й ако ще дава пръстен, не ми се ще да е точно така Wink.
Сякаш шарена беше кутийката 🤔.

# 297
  • Мнения: 12 394
Пръстен не е категорично. Марио ще я работи по тънката струна, ще е купил нещо за Диана и Зорница ще се разтече Joy

# 298
  • Мнения: 9 374
Пръстен не е категорично. Марио ще я работи по тънката струна, ще е купил нещо за Диана и Зорница ще се разтече Joy
Още по-романтично и поетично ще й стане след подобен жест. Joy

# 299
  • Мнения: 3 269
Пръстен от снакс може да е 🤣🤣🤣.

Общи условия

Активация на акаунт