Велислав Павлов *Димитър Захариев *Диана Димитрова Тема 60

  • 17 906
  • 737
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: X
Пръстен от снакс може да е 🤣🤣🤣.
Имах такъв "сценарий" Joy

# 301
  • Мнения: 9 374
Тия май не сме ги виждали.


# 302
  • Мнения: 2 653
Тия май не сме ги виждали.




Ето тази прическа чаках !

# 303
  • Мнения: 12 391
Вере, това е от шести сезон, не се надявай Joy

# 304
  • Мнения: X
Виждали сме ги и сме ги качвали. Това са снимки, които са правени по време на шести сезон и стоят на моста до Тех Парка.

# 305
  • Мнения: 9 374
Да, Доне, знам откъде са, просто аз не ги бях виждала никъде досега. Simple Smile

# 306
  • Мнения: 12 391
Върху кутийката на Марио няма ли нещо като цвете, като ангелче, точно като детска кутийка или си въобразявам Grinning

# 307
  • Мнения: 489
Върху кутийката на Марио няма ли нещо като цвете, като ангелче, точно като детска кутийка или си въобразявам Grinning
И на мен така ми се стори Simple Smile

# 308
  • Мнения: 9 374
Имаше панделка май. Grinning

# 309
  • София
  • Мнения: 9 557
Без да съм гледала да се изкажа - не мисля, че ще е прътен. Златна верижка с кръстче или медальонче на Богородица Simple Smile
Хахаха, и предложението на Дрийми ми харесвам - пластмасово пръстенче с калинка или цветенце.

Мога ли да помоля за гифчета от вчерашния епизод. Опитах се да гледам, но безуспешно, измъчих се и се изнервих.

Пък аз ви поздравявам с малко улици и светофари, защото В.П. съвсем ни забрави и от месеци не е качвал снимка на Цариградско шосе:
Скрит текст:







# 310
  • варна
  • Мнения: 355
Нашите дадоха ли ги днес изобщо или това, за което говорите е в промото?

# 311
  • Мнения: 3 269
Анебла, днес само в промото ги видяхме.

Роси, съжалявам, с гифчета не мога да помогна.
Обаче ви нося кутийката 😁.

Кръстче ще е 😊.

# 312
  • Мнения: 12 391
Аз пак не различавам нищо, но просто го виждам подлия Марио как я работи Joy Joy

Ох, вчера много се смях като обясняваше за бебешкия катун. Joy

# 313
  • София
  • Мнения: 9 557
Дрийми, като гледам какъв е кич тази кутийка, само за кръщене ще е Simple Smile.
Защо Марио да е подъл и да работи Зорница? Нещо е направил ли или е казал?

# 314
  • Мнения: 3 269
Дрийми, като гледам какъв е кич тази кутийка, само за кръщене ще е Simple Smile.
Точно! Десена е в стил - подарък за сватба 😂. Идеална е 😊.
 Ама много предвидлив и разсъдлив този Марио. Стиснат бил. Стиснат, ама я гледай какви кутийки купува 😂.

Общи условия

Активация на акаунт