Велислав Павлов *Димитър Захариев *Диана Димитрова Тема 60

  • 17 896
  • 737
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 6 159
Доне, много интелигентно подаръче! Страхотна си ! 💐

# 376
  • Мнения: X
Радвам се, че ви харесва, макар че някои от вас са dog person (Роси и Моски Wink) Hug
А още повече, че Диде беше щастлива от самата идея за подарък и отношението, надявам се да й е допаднала чашата.

Ооох, тази жена е кълбо от емоции. През цялото време ме прегръщаше и ме държеше за ръце. Оказа се, че помни какво сме си говорили на премиерата на първи епизод - тогава тя се пошегува, че този път нея ще я оставят на сватбата Joy

Хубаво беше.

# 377
  • Мнения: 489
Simple Smile Всъщност е фен и на двамата, даже и на тримата и е истина, че е пораснал. Беше на 5, сега е на 7...как лети времето само..❤❤❤
Да ти е жив и здрав, Роси! Първокласник ли е?

# 378
  • Мнения: 726
Simple Smile Всъщност е фен и на двамата, даже и на тримата и е истина, че е пораснал. Беше на 5, сега е на 7...как лети времето само..❤❤❤
Да ти е жив и здрав, Роси! Първокласник ли е?
Мерси, Димче. Да, първокласник е и много се зарадва, като видя, че Диана по традиция е качила снимка с него. Още като влязе тя в киното, Никола се изправи и взе да й маха. Тя също, целувки си пращаха въздушни Simple Smile След прожекцията си го нацелува. Обаче като отиде до нея всеки път се спича, иначе никак не е стеснителен 🤣🤣🤣

# 379
  • Мнения: 2 364
Голям сладур е Hикола и е имал вълнуващ имен ден Simple Smile
Дона, страшна чаша  Heart

# 380
  • Мнения: 12 391
Диана е дала едно много приятно интервю
https://impressio.dir.bg/interview/diana-sred-omagyosanite-ne-is … -narichat-aktrisa

Снимката им с Велислав я слагам отделно, защото са сладури Heart

# 381
  • Мнения: 2 364
Толкова красиви, обаятелни, харизматични усмивки имат и двамата Heart Прелестни са!

# 382
  • Мнения: 9 374
Много хубаво интервю без разни клиширани въпроси. Разкрива още повече от характера и личността на Диана. За пореден път се убеждавам, че определено е много интересен човек, различен, дори бих казала малко странен (в добрия смисъл).
Хубави думи за Велислав, личи си колко го цени. Страхотни сладури са на тази снимка. Heart

# 383
  • Мнения: 726
Страхотно интервю - искрено, чисто и по човешки разказано. Точно каквато е самата Диана. Прекрасни думи и за Велислав. Личи си колко държат един на друг и това се отразява и по малкият екран. И понеже съм и майка и като всяка такава се гордея с моето отроче - няма как да пропусна, че е станал част от статията ❤❤❤ Благодаря на Диана за пореден път за цялото й отношение към децата!!! Тя наистина ги обожава!

# 384
  • Мнения: 9 374
Още две снимки от финала:



# 385
  • Мнения: 1 358
Диана е дала едно много приятно интервю
https://impressio.dir.bg/interview/diana-sred-omagyosanite-ne-is … -narichat-aktrisa

Снимката им с Велислав я слагам отделно, защото са сладури Heart


Обичам я, кратко и ясно Heart страхотна е! А приятелските й отношения с Велислав ме радват изключително. Hug Силно се надявам да имам възможността и аз да я срещна на живо някой ден Hug

# 386
  • Мнения: 9 615
Чудесно интервю! Браво и на репортера, защото въпросите са интересни и вниква в казаното от Диана.
А Диана си е странна птица, но точно това я прави интересна като личност. Чудесен и стойностен човек е.
Много хубави снимки. Тази дето е в цял ръст с цветята като венец ми е фаворит.

Яни, на тази, което си качила макар да се вижда едва лицето й, ясно си личи как се смее Joy
Охх, как искам да пуснат блупъри. На Теорията скоро гледах от 12 сезон, на някои сълзи ми текоха от смях Grinning

Последна редакция: нд, 08 дек 2019, 16:18 от maichetoooo

# 387
  • Мнения: 489
Страхотно интервю! Диана е прекрасна млада жена с ценностна система, достойна за уважение. Аз също много се радвам на приятелските им отношения с Велислав, може би затова така хубаво им се получават сцените 😍

# 388
  • Мнения: 9 374
Страхотно интервю! Диана е прекрасна млада жена с ценностна система, достойна за уважение.
Точно за това и аз я обичам много. Heart Личи си колко стойностен човек е, как няма грам фалш и лицемерие.

# 389
  • Мнения: 12 391
Майче, това ми е болката в живота, защо не правят клипчета с блупъри, толкова са забавни. Grinning
На снимката в гръб наистина си личи, че Диана се смее Grinning

Общи условия

Активация на акаунт