Велислав Павлов *Димитър Захариев *Диана Димитрова Тема 60

  • 17 841
  • 737
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 9 609
Дани, то че може много неща да измислят е така, ама е проблем какво точно измислят Joy Ако няма някаква драма, дали логична или измукана, си в периферията или извън нея на епизодите, както видяхме в края на сезона Grinning

# 406
  • Мнения: 1 728
Дани, то че може много неща да измислят е така, ама е проблем какво точно измислят Joy Ако няма някаква драма, дали логична или измукана, си в периферията или извън нея на епизодите, както видяхме в края на сезона Grinning

Пределно ми е ясно, че балансът не им е силна страна и затова се надявам лека, по-лека да се по-научат да разказват истории, засягащи повече от актьорите, а не да ги забравяме със седмици.

# 407
  • Мнения: 489
Доне, ще споделиш ли?😍

# 408
  • Мнения: X
Доне, ще споделиш ли?😍

Марио ще се разболее от някаква хипер рядка и заразна болест, заради която ще трябва да е под карантина. Ще седи в специално оборудвана стая, ограден от найлонови, прозрачни стени, докато консилиумът се опитва да реши как ще го лекува Stuck Out Tongue Winking Eye

# 409
  • Мнения: 12 381
А Зорница междувременно ще е бременна и тя ще се разкъсва от желанието си да е при него, а той от ужаса, че може да ги е зарази с бебето Joy

# 410
  • Мнения: X
Неееее, тя чак накрая преди развръзката (т.е. оздравяването) ще разбере и ще му каже, че е бременна. Трябва да има съспенс малко.
Преди това лекарите ще търсят начини за излекуване, но ще удрят на греда. Ще дойде един човек, който ще предложи супер експериментално лечение и Марио ще се дърпа до последно. Но когато разбере, че чака дете, ще се подложи на лечението и ще се остави в ръцете на този лекар.

Междувременно ще настане криза за коремни хирурзи - ще ги натръшка грип и няма кой да оперира. Мазови ще влязат в операционната и ще пуснат видео връзка до стаята на Марио, откъдето той ще наблюдава операцията и ще ги напътства какво да правят (по телефона) Stuck Out Tongue Winking Eye
После Мазов ще иде при Марио и ще му каже - фасулска работа, не ви знам защо даже толкова учите коремните хирурзи в Академията - и ще си "стиснат ръцете" във въздуха. Щото - найлонови прегради, нали

# 411
  • Мнения: X
Пантелей пътник Joy

# 412
  • Мнения: 3 269
Доне, а къде ще я пипне Марио тази болест? Трябва да го пратят на далечно пътешествие, примерно до Суринам или Бангладеш 😆.
В д-р Хаус май имаше някаква такава история и бяха затворили пациентите в прозрачен изолатор 🤔.

Много готина снимка на Митака 😊.

Последна редакция: пн, 09 дек 2019, 14:59 от _Dreamy_

# 413
  • Мнения: X
От пациент, който е дошъл в болницата и Марио му е оказал първа помощ пред сградата (на моста примерно), абсолютно в разрез с правилата. Пациентът умира и ще има напрежение, защото има напълно реална опасност Марио също да умре.
Преди да умре, се е изкашлял и на ви зараза.

Да, готин е. И какъв е сериозен само Sunglasses

# 414
  • Мнения: 3 269
От пациент, който е дошъл в болницата и Марио му е оказал първа помощ пред сградата (на моста примерно), абсолютно в разрез с правилата. Пациентът умира и ще има напрежение, защото има напълно реална опасност Марио също да умре.
Преди да умре, се е изкашлял и на ви зараза.

Да, готин е. И какъв е сериозен само Sunglasses
Хахаха, добро е 😎. Харесва ми. Не вярвам сценаристите да могат да напишат нещо такова 😆.

# 415
  • Мнения: X
Радвам се Hug
Ох, какви сцени със Зорница предвиждам! Потърквам ръце. А вие ще ревете.
Въпросът е кой ще го спаси Joy

Последна редакция: вт, 10 дек 2019, 09:06 от Анонимен

# 416
  • варна
  • Мнения: 355
Радвам се:hugs:
Ох, какви сцени със Зорница предвиждам! Потърквам ръце. А вие ще ревете.
Въпросът е кой ще го спаси Joy
Брат му??? 😉
Аз пък ги искам в централна линия, какви са тези приказки да стоят настрана. Толкова неща могат да се измислят............. Simple Smile
Ооо, и аз ги искам в центъра, ама се страхувам за тях. 😆😉

# 417
  • Мнения: 12 381
Табаков ще го спаси, много ясно. Защото ще му липсва бъдито, с което обсъждат чешките бири, освен това му е писнало Зорница да му реве на рамото, и ще даде всичко от себе си да му върне разсъдъка обратно. Joy

# 418
  • Мнения: 6 159
Доне , даже не е необходимо да се напрягат със супер-дупер болест Thinking
Аз преживях нещо достатъчно кошмарно , когато бременна бях в трети  месец . М.м. изкара рубеола на стари години , аз бях контактна  и ме емнаха с едни изследвания ... Изгубиха първите /от три / и не можаха да преценят дали  имам имунитет /гледа се нарастването на едни антитела/ . Докато се чудят какво да ме правят , влязох в V м. и отказах разни  намеси /беше късно/ , но изкарах много неспокойна бременност , а бях толкова здрава физически .
Като знам  каква е фантазията на сценаристите , предпочитам  нашите да са леко назад .
Ако обаче заложат на цял сезон с обучаване  и показване на  трудно забременяване , както този сезон с болестта на Жени , ще ме откажат .

# 419
  • Мнения: X
Хммм, кой беше този, че не се сещам?

Последна редакция: пн, 09 дек 2019, 18:59 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт