Велислав Павлов *Димитър Захариев *Диана Димитрова Тема 60

  • 17 914
  • 737
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 6 159
Добре ,че Митака се е върнал от онези земи , които дори в ТВ репортаж не искам да гледам...Confused

# 526
  • Мнения: 9 374
Диде утре пак ще е при Гала. Ще сподели защо новата година при нея е дошла през август. Grinning

# 527
  • Мнения: 489
Бръмбарчетата Simple Smile Мацката, която е направила колажа пише, че се надява все пак да се оженят в сезон 9. Аз не държа да се женят, само да са заедно и да ги дават достатъчно Simple Smile

# 528
  • Мнения: 6 159
Колажът е много хубав Heart Eyes ! Какви завеяни и влюбени физиономии са направили на двете снимки , на които са поотделно Heart Exl

# 529
  • Мнения: 3 269
Някой онзи ден гледа ли Диана при Гала? Какво каза?

# 530
# 531
  • София
  • Мнения: 9 557
Някой онзи ден гледа ли Диана при Гала? Какво каза?

Първите няколко минути Wink
https://play.nova.bg/video/na-kafe/season-11/kafe-2020-01-08-2?f … 5Iq8AeFMnvWwCHyVU

Яни, изпревари ме Simple Smile

# 532
  • Мнения: 3 269
Благоадря, момичета!
Интересно е това за новата година през август :red_heart:

# 533
  • Мнения: 6 159


Някой пусна ли го хубавото Диде , което казва ,че има фетиш към кубинки ! Joy

Аз само ще добавя  , че при мен е   кубинки и кларкове  Stuck Out Tongue Winking Eye  /още не мога да порЕсна  по Пипи /.

# 534
  • Мнения: 3 269
Тази сутрин засякох Наум по Нова. Каза че до старта на снимките на новия сезон остават броени дни.

# 535
  • Мнения: 9 374
И Диде е написала, че наближават.

# 536
  • Мнения: 6 159
Едно Диде за разкош  Grinning  и лека нощ !

# 537
  • Мнения: 726
Добро утро, момичета! Ще дават по Нова, Сутрешния блог на живо от снимачната площадка на ОЖ Simple Smile))) Моля който успее да гледа, предполагам ще е след 9 ч., да пише! Мерсиии 🤗🤗🤗

# 538
  • Мнения: 726
Ауу Велислав е подстриган ❤❤❤ точно като в сезон 5, явно неслучайно е сложил тази снимка във ФБ профила си!!! Не видях Диана в репортажа на Нова, но признавам, че не гледах внимателно

# 539
  • Мнения: 9 374
Диана и аз не я видях, ама гледам, че ще има специализант по урология. Grinning Да видим какво са замислили, само моля без любовни триъгълници, че с този младичкия... Grinning

Общи условия

Активация на акаунт