Пазаруване от Amazon - тема №86 - Black Friday 2019 (до 15.12.2019 г.)

  • 82 371
  • 1 097
  •   1
Отговори
# 705
  • Бургас
  • Мнения: 10 346
Таня, а от Амазон не ти ли върнаха парите?
Поръчката ми със сигурност не е при превозвача. Два пъти ми потвърдиха пратките, които имам при тях.
Утре ще пиша на Амазон и ще видим.

# 706
  • Бургас
  • Мнения: 492
Имат много работа , получих мейл от Габиели за пратка , която не е моя.Това ми се случи и миналата година по Коледа. Така , че спокойно Simple Smile

# 707
  • Мнения: 3 096
Shantal, на мен са ми ОК като размер. Обичам малки съдинки Grinning Ще разгледам посочените марки, но за WMF май съм чела негативни мнения в темата, имаше оплаквания за ръжда около дръжките. Може и да бъркам де. Отивам да видя дали ще харесам нещо Simple Smile

# 708
# 709
  • Мнения: 452
Таня, а от Амазон не ти ли върнаха парите?
Поръчката ми със сигурност не е при превозвача. Два пъти ми потвърдиха пратките, които имам при тях.
Утре ще пиша на Амазон и ще видим.
Не, не ми ги върнаха. Водихме дълга кореспонденция, по телефон също разговаряхме и нищо. Пих една студена вода, поръчах нова до адрес в България и така.

# 710
  • Бургас
  • Мнения: 10 346
Ужас!
За толкова години никога не съм имала притеснения, че може да се случи нещо такова точно в Амазон.

# 711
  • Мнения: 6 265
Ми то не се е случило В амазон.
Някви двама превозвачи са си омешали вината.
Излизайки от склада на Амазон, отговорноста за стоката носи превозвача чрез транспортния документ. Предавайки стоката на друг, предава и отговорността.
Ако първия вземе чисти документи, подписани от втория без забележки, всички щети и изчезване са “на сметката” на втория..

# 712
  • Пловдив
  • Мнения: 454
Миналата година по това време поръчвахме от шоколадовите портокали Terrys.Тази година няма ли пак да ги намалят? Време им е ,май.

# 713
  • Варна
  • Мнения: 65
Здравейте! Преди 20 дена пуснах поръчка от английския амазон и още я няма. Крайният срок за доставка беше миналия петък. Свързах се с продавача, който ми даде тракинг номер на Роял мейл. Като опитам да проследя обаче, не ми дава никаква информация. Кой обслужва пратките на Роял мейл в България? Пощата или някоя куриерска фирма?

# 714
  • Мнения: 3 922
В пощата я търси.

# 715
  • София
  • Мнения: 3 164
Миналата година по това време поръчвахме от шоколадовите портокали Terrys.Тази година няма ли пак да ги намалят? Време им е ,май.
Мисля, че Амазон вече не предлагат тези шоколади. Другите търговци едва ли ще предложат такава цена. Аз също ги поглеждам, но няма такава цена.

# 716
  • София
  • Мнения: 5 931
Wooden, аз пък бих се възползвала от съвет за тенджери и тигани, ако си правила проучване и може да препоръчаш нещо Grinning  

Този комплект дали става: https://www.amazon.co.uk/Morphy-Richards-Equip-Piece-Pan/dp/B00F … 392155&sr=8-6

Набелязала съм и една тенджера на Pyrex покрай отзиви във форума. Иска ми се е касерола или тиган с незалепващо покритие, което да не е тефлоново. Ако някой може да препоръча нещо на добра цена...
 Pyrex е добре за стъклени съдове.  Има ги и в България( във Фантастико даже съм виждала такива стъкла).  Не са от онези с оловото което го влагат в стъклото,  за да са здрави. Silit,  WMF са хубави,  да,  но не всички техни серии,  и те имат евтини, имат и кофти,  алуминий и т.н. Търсете неръждаема стомана 18/10, това най -общо. Аз Имам серия Силарган на Silit, готвя в тях с вода.  Имам тиган на WMF с незалепващо,  керамичнo покритие,  върху  неръждаема стомана.  Доволна съм,  въпреки,  че май не е точно Durado на Silit, тогава не го намерих вече.  Е,  сега,  някое яйце може леко да залепи,  но не е токсично като тефлона/пластмасата и за мен това е по- важно. Цялата керамика ми е на Emile Henry,  хубава френска керамика  без примеси.  Има и други.  Но това най-общо.  Простете ако има грешки,  че пиша едва едва през телефона.  Забравих да добавя и последната си придобивка -чугун,  оребрен грил тиган.  Чудесен с чудесни резултати.

Последна редакция: ср, 04 дек 2019, 09:53 от Wooden Cuckoo Clocks

# 717
  • Когато нямам работа ... просто седя и си хубавея
  • Мнения: 387
https://www.amazon.co.uk/gp/product/B07PJV3JPR/ref=ppx_yo_dt_b_a … ie=UTF8&psc=1
Взех Алекса от английския амазон. Мисля, че няма да има проблем с езика на командите.
Благодаря на дамата, която по някое време на дискусията спомена за тази опция!
Очаквам да пристигне на адреса в Англия на 16.12. та може и да успея за Коледа да я подаря!

# 718
  • Мнения: 3 727
Скрит текст:
Ми то не се е случило В амазон.
Някви двама превозвачи са си омешали вината.
Излизайки от склада на Амазон, отговорноста за стоката носи превозвача чрез транспортния документ. Предавайки стоката на друг, предава и отговорността.
Ако първия вземе чисти документи, подписани от втория без забележки, всички щети и изчезване са “на сметката” на втория.
.
Но някой трябва да поеме вината пред клиента,защото той не е виновен,че не са му доставили пратката. Клиента плаща на сайта,така,че отговорността е негова.  Че и за голяма сума става дума.
Слава богу никога не съм имала проблем с Амазон,ама знае ли човек..

# 719
  • Мнения: 2 298
Миналата година по това време поръчвахме от шоколадовите портокали Terrys.Тази година няма ли пак да ги намалят? Време им е ,май.
Мисля, че Амазон вече не предлагат тези шоколади. Другите търговци едва ли ще предложат такава цена. Аз също ги поглеждам, но няма такава цена.


12 за £20.50

Общи условия

Активация на акаунт