Абитуриентски страсти 2020/2021

  • 135 232
  • 1 601
  •   1
Отговори
# 30
  • София-Младост
  • Мнения: 23 330
Записвам се и аз с абитуриентска и класна на 12 клас. Бала ние е в един ден.
Три пъти го прочетох докато схвана, че твоя бал като класен ръководител и този на детето ти ще е в един ден...
Чудех се как пък никой не е преценил да не дава класна работа в деня на бала...но това защото съм на ниво шести клас в момента GrinningJoy

# 31
  • София
  • Мнения: 51
Запис и от мен и аз съм с абитуриент!
Не сме започнали от никъде но май трябва да започвам.😊

# 32
  • Мнения: 165
И аз се записвам, защото винаги съм се радвала  на абитуриентите.

# 33
  • Мнения: 9 162
До средата на Май, имаЛО време така ми се каза..Wink

# 34
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Да рапортувам.

Рокли 7-8 премерени. Избран фаворит от щерката на първо мерене. Помолих я да мери още две, вече премерени.
Категорично нейния избор ще е. Следва капаро и пристигане на роклята през февруари. Корекции ако е нужно, защото всички са и леко големи на места.

Заведение харесано и обещано, следват само ценичките и кетъринга (гостите са определени и половината поканени)... Simple Smile

Бижута и сутиен- няма нужда.

Обувките и чантето ще са огромен проблем! Дано някъде, някакви я чакат- както роклята.


До къде стигнахте вие? Simple Smile

# 35
  • Мнения: 70
Записвам се и аз да следя темата! Heart Eyes

# 36
  • Мнения: 40
Здравейте!
Честита 2020 година!
Нека да е здрава, мирна и успешна новата година. Децата ни да следват и постигат мечтите си!
Записвам се като майка на абитуриент.

# 37
  • Мнения: 568
Честита нова година и от мен!
Искрено желая децата ни да са здрави, да финализрат успешно гимназията и да продължат още по- успешно напред с който каквото желае.
Ни-що при нас. Едва преди два дни я накарах да поразгледаме роклите. Мери 3, две от тях много ѝ харесаха, но може би ще поизчакаме с покупката. Нека видим и на изложението за абитуриенти какво ще предложат. Все ще измслим нещо, точно роклята не мисля, че ще е проблем. Изложението (в София) е от 29.01 до 2.02 в музея "Земята и хората", за който не знае, а би искал да отиде.

# 38
  • Мнения: 353
Здравейте, и при нас тази година абитуриентка на хоризонта! Ще я подпитам за изложението, че никаква инициатива няма от нейна страна. Има време, просто една рокля било... Иначе сме избрали ресторант да почерпим роднини и приятели, не мисля да се уливам в излишни помпозности, просто да уважим детето и да си направим малка веселба! Ще следя темата с интерес!

# 39
  • Мнения: 2 836
Здравейте , да се запиша и аз с една капризна абитуриентка Simple Smile Скъсва ми нервите от няколко дена с претенции относно роклята, която все още не сме избрали. Имам въпрос към тези които са обикаляли по Пиротска за рокли..... В какъв ценови диапазон са цените на роклите?
Не ми се иска да се набивам с прекалено скъпа рокля, която после ще отиде в архивите. Тя си е харесала една, която е 900 лв. , но ако намеря нещо на по- добра цена ще е чудесно.

# 40
  • Монтана
  • Мнения: 1 010
Ще посетим изложението в Музея Земята и хората, в кой хотел ще ние най-близо да пренощуваме.

# 41
  • Мнения: 28 396
Ще посетим изложението в Музея Земята и хората, в кой хотел ще ние най-близо да пренощуваме.
В Хемус, но не го знам колко е читав...

# 42
  • София
  • Мнения: 6 175
tanq_mt и Хилтън е съвсем наблизо, но в букинг има апартаменти на същото отстояние, но с по-висок рейтинг на по-ниски цени.

# 43
  • Варна
  • Мнения: 6 865
Разписвам се с девойка 12 клас.
Никаква идея за рокля и много такива за нещата които не харесва.
Днес за пръв път пробва 5-6 модела в един магазин ... ами, отидохме с настроение и се прибрахме обезсърчени и двете. И леко поскарани.Simple Smile  Ужас, ужас, идея нямам как ще се справим.
Иначе ресторанти и прочее ... не са нашето. Ще отбележим събитието в изключително тесен кръг. Грим - приятелка, коса/тя е с къса коса, май единствената:-)/ - фризьорката която ползваме от години.

# 44
  • София
  • Мнения: 8 932
Ние вчера купихме костюм на младежа. Само 1,5 часа ни отне меренето, с момчетата е песен. Сега остават довършителните елементи - риза, обувки и колан.

Общи условия

Активация на акаунт