Абитуриентски страсти 2020/2021

  • 135 265
  • 1 601
  •   1
Отговори
# 915
  • Мнения: 110
Няма ли абитуриенти тази година или няма настроение?

# 916
  • Някъде там
  • Мнения: 16 046
Няма ли абитуриенти тази година или няма настроение?
Ние рокли само не сме купили, всичко друго е ангажирано и подготвено и ако се наложи ще сменяме дати, така сме се разбрали. Изобщо не бързаме за роклите, едва ли ще свършат. 🙂Струва ми се, че и тази година баловете ще са юни, като миналата.

# 917
  • Варна
  • Мнения: 5 529
Нищо  не сме правили. За първи път в събота обиколихме няколко магазина. Нищо не избрахме. Сбирка на родата няма да има. Ние сме в един град, те са в други. Ще видим как ще се развият нещата.

# 918
  • Мнения: 7 403
Вчера разбрах,че официално бал няма да имаме
ако децата си организират някаква дискотека и изпращане в училище...това ще е.
Тая пандемия ни обърна всичко,  но всяко зло за добро.

# 919
  • Мнения: 1 391
Ние купихме всичко и за бал и за изпращането. Запазихме заведението за роднини и приятели. За бала все още не са казали дали ще се отменя, дали сме капаро. Тръпнем в очакване....как ще е развие всичко.

# 920
  • Мнения: 110
Ехо, мами на абитуриенти , подготовка има ли? Как мислите май ли ще са абитуриентските или да очакваме отмяна?

# 921
  • Някъде там
  • Мнения: 16 046
Ехо, мами на абитуриенти , подготовка има ли? Как мислите май ли ще са абитуриентските или да очакваме отмяна?
При нас всичко върви по план бала да си им е на 24ти. Дъщеря ми е отговорник и ходиха да избират менюто в ресторанта.
Ще си имат изпращане на 14ти, само техния випуск и 11 клас.

# 922
  • Sliven, Bulgaria
  • Мнения: 101
Здравейте, момичетата сигорво са готови,а момчетата ..Ние нямаме нищо купено даже и идея нямам къде да се насоча

# 923
  • Мнения: 24 315
Отивате в магазин за мъжка мода и всичко купувате. Витрината на Теодор ми харесва, но не знам какви са цените
П.С
Разгледах сайта им и видях костюми по 150лв, което е евтино в сравнение с роклите за момичетата

# 924
  • Варна
  • Мнения: 5 529
При нас търсенето придължава. Вече обиколихме централната улица на Варна и още една доста дълга улица с дрехи, а днес и единият от моловете. Нищо. Нищо не и харесва. То не че има и много неща за харесване. Основно есенно-пролетна стока. По-лятно са само тениските.

# 925
  • Мнения: 1 391
Ние както вечее писах по горе сме готови с всичко. Очакваме дано не отложат..

# 926
  • Мнения: 7 403
Разбра се,че тази година балове ще има. Но,време не остана, дерзайте.

# 927
  • Мнения: 12
Здравейте, някой търсил ли  костюм извън стандартните размери за момчета?
Става въпрос за високо и слабо момче.
201см. Ръст и под 80 кг.

# 928
  • Пловдив
  • Мнения: 9 705
Миналата година имаше балове макар и в края на юни и началото на юли. Вярвам, че тази година нещата ще са по-организирани и по-спокойни. Пожелавам прекрасно изживяване на децата ви.

# 929
  • Мнения: 110
Че ще има, ще има, но поне според мен трябваше да организират баловете, предвид миналогодишната ситуация за юни. Тук в Благоевград ресторантите още нямат информация как ще се случват нещата.

Общи условия

Активация на акаунт