Абитуриентски страсти 2020/2021

  • 135 217
  • 1 601
  •   1
Отговори
# 930
  • Italia
  • Мнения: 1 059
Моят абитуриент е готов - сам се справи точно с две ходения до мола (преди да го затворят Grinning ). Взе костюм, риза, обувки от Андрюс - имаше някаква пакетна отстъпка, доволна съм.
Балът се очаква да е на 24, семейно ще празнуваме в тесен кръг

# 931
  • Мнения: 110
С това удължаване на извънредната епидемична обстановка, мислите ли , че ще се отменят баловете през май? То и сега ресторантите са на 50 %, как ще се случват нещата , много е неясно. Ресторанта който сме запазили няма никаква информация на колко процента ще работи, не можем да си поканим гостите още

# 932
  • Мнения: 8 699
Здравейте, някой търсил ли  костюм извън стандартните размери за момчета?
Става въпрос за високо и слабо момче.
201см. Ръст и под 80 кг.
   Погледнете Теодор и Андрюс.Имат цена за пакет-отстъпка ако вземеш всичко пир тях.Племенникът ми е висок и слаб, облече се в Андрюс.Могат да предложат един размер панталон,друг сако.
   Успех!

# 933
  • Мнения: 1 029
Здравейте, някой търсил ли  костюм извън стандартните размери за момчета?
Става въпрос за високо и слабо момче.
201см. Ръст и под 80 кг.
   Погледнете Теодор и Андрюс.Имат цена за пакет-отстъпка ако вземеш всичко пир тях.Племенникът ми е висок и слаб, облече се в Андрюс.Могат да предложат един размер панталон,друг сако.
   Успех!

Потвърждавам и за двете фирми, защото миналата година ги ползвахме и за изпращане и за абитуриентската, като за риза и панталон се наложи корекция, която фирмите предлагат на място в магазина.
Моя младеж е 195см. 77кг.
Само да отбележа, че понеже абитурентската миналата година се отложи за юли, ние сако не сме вземали и като гледам повечето съученици , носеха саката в ръка и нямаше нужда от него.

# 934
  • Мнения: 3 520
Вижте и в Маниак, срещу съдебната палата. Много са любезни, шият по ваш размер бързо.

# 935
  • Мнения: 110
Заповедта е вече факт,вашите абитуриенти имат ли вече яснота ще има ли майски бал или ще е юни?

# 936
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Заповедта е вече факт,вашите абитуриенти имат ли вече яснота ще има ли майски бал или ще е юни?

Вчера питах щерката,дали ще има промяна в датите,каза,че засега нищо не са им съобщили.
Да видим какво ще стане.

# 937
  • Мнения: 1 391
Изпращането ще е на 14ти. Онзи ден уточниха и часа. За бала на 24ти. Не са казвали да се отменя. А дори си запазиха и платиха и вече дискотеката след бала...

# 938
  • Някъде там
  • Мнения: 16 026
И ние така. 14ти и 24ти като дати. На дискотека, не искат моите да ходят. Ще имаме сбирка с приятели и роднини на 29ти, тогава ще ходят.
Вече всичко ни е готово. Има дребни неща да се взимат, но основното е подготвено.
Чакаме вълнуващите дни.

# 939
  • Мнения: 368
Изпращането мина (14.05) ,да се готви бала (24.05) .
Ние доста трудно намерихме костюм ,за момче 195/75 ,но в Пловдив всичко има Simple Smile
Гостите ще са в хотел и ресторант на брега на морето .
На всички празнуващи желая успех и много сбъднати мечти!
...и успешни матури.

# 940
  • Някъде там
  • Мнения: 16 026
Успех на всички деца на всички изпити !
За два дни намерихме роклите.
Мислех че ще ни е по сложно.
Всичко сме организирали.
Нямам търпение вече да минат изпитите. Дано с лекота се справят.
Изпращането беше хубаво. Поплакахме си всички.

# 941
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 670
Давиз ще съм много щастлива , ако покажеш тези твои красиви девойки тук.Макар и за малко.Пък дано уцеля да ги видя.
Много добре помня една тяхна снимка като по малки с носии.....А сега абитуриентки.....Как лети времето.

# 942
  • София
  • Мнения: 6 094
Аз съм зрител тази година и с нетърпение очаквам снимки. Simple Smile
Успех на зрелостниците!

# 943
  • Някъде там
  • Мнения: 16 026
Заради няколко потребителки на форума, няма да ги качвам, но ще ти ги покажа на личен.
И аз ще съм зрител 🙂.

# 944
  • Мнения: 6 261
Ех жалко..

Общи условия

Активация на акаунт